Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: enazati »

Mr_Brown írta:
Damir88 írta:
poisonborz írta:Üdv,
Bluetooth gps vásárlását tervezem, de nem tudok dönteni, melyik legyen az...
Régen volt egy LD-3W-m, amivel elég jó tapasztalataim voltak, de azóta eltelt némi idő.
15e körüli összeget szánok rá... Vannak alternatívák, és ha igen, mennyivel érnék meg jobban mint egy LD-3W?
Szia!
Sztem érdemes vagy ugyanazt vagy LD-4W-t venned,ezekről hallottam hogy nagyon jók!Holux-nak is vannak jó BT-s vevői,azok körül is nézz szét ;)

Nekem is LD-4W vevom van es problemamentes a cucc.Gyorsan frisitt es hamar talal muholdakat.
Ha viszont valami "kinai" modelt valasztasz, szerintem probald ki elotte komolyabb hasznalatban, nehogy utolag erjen meglepetes.
Sziasztok! Nékem is hasonló a problémám. Mivel van telefonom, ami okos is, nem költenék egy külön nav. készülékre. Gyors utána néztem a készüléknek és találtam egy felsorolást.
Alkalmazások:
● Nokia Maps
● Nokia Sports Tracker
● TomTom Navigator egyes verziói
● Navicore egyes verziói
● WayFinder egyes verziói
● Route66 egyes verziói
● Navigon Navigator egyes verziói
Damir! Az mindegy, hogy milyen navigációval használom?
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

bb68 írta:Lassan 1 éve használok Duino DN-805-ös gps-t.Meg vagyok vele elégedve.Gyorsan talál műholdat,jó a frissítési sebessége.
Pillanatnyilagi 8500ft-os árát szerintem bőven megéri.
nekem is olyanom van,van rá 2év gari (már csak 1) de hihetetlen jó.Az akksija nagyon bírja,jelet még ott is jobban talál és kevésbé késik ahol a PNA-s GPS jelentősen (autószélvédő mögött).Nagyon jó cucc bátran merem ajánlani bárkinek:)Én az N95 mellé is használom mert kevésbé eszi a teló akksiját ha nem saját GPS-t használ meg ugye azé nyilván a duino erősebb mint a beépített.(sztem)
huligan82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 21:23:06
Készüléktípus: Nokia E-51+Lg optimus GT540
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: huligan82 »

Z 3 írta:
bb68 írta:Lassan 1 éve használok Duino DN-805-ös gps-t.Meg vagyok vele elégedve.Gyorsan talál műholdat,jó a frissítési sebessége.
Pillanatnyilagi 8500ft-os árát szerintem bőven megéri.
nekem is olyanom van,van rá 2év gari (már csak 1) de hihetetlen jó.Az akksija nagyon bírja,jelet még ott is jobban talál és kevésbé késik ahol a PNA-s GPS jelentősen (autószélvédő mögött).Nagyon jó cucc bátran merem ajánlani bárkinek:)Én az N95 mellé is használom mert kevésbé eszi a teló akksiját ha nem saját GPS-t használ meg ugye azé nyilván a duino erősebb mint a beépített.(sztem)

Sziasztok!!!

Tervezem egy ilyen (Duino DN-805) beszerzését mert nagyon sok jó véleményt hallok róla de előtte lenne pár kérdésem:

1. A BT 1.1 nem teszi lassúvá a kapcsolatot?
2. A 20 csatorna szerintetek elég? Gondolok itt arra hogy 50 %ban nem közúton hanem túraútvonalakon akarom használni!
3. Garminnal használnám gondolom megy vele?
4. E-51 en próbálta már valaki?

KÖSZÖNÖM ANNAK AKI VÁLASZOL ÉS IDŐT SZÁN RÁM!!!
Nokia E-51 + Nokia LD-4W + LG GT540 Gingerbread (CodeAurora repo 2.3.2)
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: enazati »

Sziasztok! Ezt most találtam! -->http://www.kamatmentesen.hu/Termek/noki ... 39130.html
Megkérdeztem, bruttó ár, meg kell rendelni és 2-3 munkanap míg szállítják. Szerintem elég baráti. Pár órája egy üzletben azt mondták, hogy azért nem tartanak, mert 30ropi fölött van az ára. Mondjuk a Blumaxot is 15-ért adták. :D
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Damir »

enazati írta:Sziasztok! Ezt most találtam! -->http://www.kamatmentesen.hu/Termek/noki ... 39130.html
Megkérdeztem, bruttó ár, meg kell rendelni és 2-3 munkanap míg szállítják. Szerintem elég baráti. Pár órája egy üzletben azt mondták, hogy azért nem tartanak, mert 30ropi fölött van az ára. Mondjuk a Blumaxot is 15-ért adták. :D
Ez most tényleg ennyibe fog kerülni? :roll:
Túl szép ez, hogy igaz legyen....
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: enazati »

Damir88 írta:
enazati írta:Sziasztok! Ezt most találtam! -->http://www.kamatmentesen.hu/Termek/noki ... 39130.html
Megkérdeztem, bruttó ár, meg kell rendelni és 2-3 munkanap míg szállítják. Szerintem elég baráti. Pár órája egy üzletben azt mondták, hogy azért nem tartanak, mert 30ropi fölött van az ára. Mondjuk a Blumaxot is 15-ért adták. :D
Ez most tényleg ennyibe fog kerülni? :roll:
Túl szép ez, hogy igaz legyen....
Én is csak pislogtam, aztán felhívtam Őket, hogy nettó, vagy bruttó?! Mondjuk, nettóban sem drága, de mondják, hogy bruttó. Meg is rendeltem gyorsan! Remélem jövő hét közepén meg is lesz! Azt, ha még sem annyiba kerül, legfeljebb nem veszem át! :D
Itt--> http://www.olcsobbat.hu/szorakoztato_el ... kia_ld_4w/ négy helyen is ennyiért írják! :)
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Damir »

enazati írta:
Damir88 írta:
enazati írta:Sziasztok! Ezt most találtam! -->http://www.kamatmentesen.hu/Termek/noki ... 39130.html
Megkérdeztem, bruttó ár, meg kell rendelni és 2-3 munkanap míg szállítják. Szerintem elég baráti. Pár órája egy üzletben azt mondták, hogy azért nem tartanak, mert 30ropi fölött van az ára. Mondjuk a Blumaxot is 15-ért adták. :D
Ez most tényleg ennyibe fog kerülni? :roll:
Túl szép ez, hogy igaz legyen....
Én is csak pislogtam, aztán felhívtam Őket, hogy nettó, vagy bruttó?! Mondjuk, nettóban sem drága, de mondják, hogy bruttó. Meg is rendeltem gyorsan! Remélem jövő hét közepén meg is lesz! Azt, ha még sem annyiba kerül, legfeljebb nem veszem át! :D
Itt--> http://www.olcsobbat.hu/szorakoztato_el ... kia_ld_4w/ négy helyen is ennyiért írják! :)
Na akkor megvárom amíg neked megjön (te leszel a tesztalany :D ), aztán ha addig nem találok olcsón, akkor én is benevezek erre ;)
Ha megjön mindenképpen írj lécci :Notworty:
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: enazati »

Damir88 írta: Na akkor megvárom amíg neked megjön (te leszel a tesztalany :D ), aztán ha addig nem találok olcsón, akkor én is benevezek erre ;)
Ha megjön mindenképpen írj lécci :Notworty:
:ok:
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Azért már vannak kisebbek, jobbak, hasonló áron amik hosszabb ideig bírják aksival.. itt
Qstarz BT-Q890 vagy BT-Q1300
Nem is szólva hogy a BT-Q1000X 42óráig húzza..

Inkább arra érdemes figyelni hogy legyen AGPS(15s), DGPS(Egnos), Auto On-Off funkció és esetleg logoljon is és minnél több órát bírjon.
Avatar
enazati
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 629
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 16:59:17
Készüléktípus: N8 DG-Samsung GS5
Tartózkodási hely: Királynék városa
Has thanked: 70 times
Been thanked: 83 times

Re: Bluetooth GPS-t, de melyiket?

Hozzászólás Szerző: enazati »

Doky586 írta:Azért már vannak kisebbek, jobbak, hasonló áron amik hosszabb ideig bírják aksival.. itt
Qstarz BT-Q890 vagy BT-Q1300
Nem is szólva hogy a BT-Q1000X 42óráig húzza..

Inkább arra érdemes figyelni hogy legyen AGPS(15s), DGPS(Egnos), Auto On-Off funkció és esetleg logoljon is és minnél több órát bírjon.
Én inkább maradnék a Nokiánál 8rugóért. :)
Nem az a baj, hogy kics az állatkert, ha nem az, hogy alacsony a kerítés!
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”