Mercedes Benz Telefonmodul mit Bluetooth V2 (SAP-Profil)

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
coupe70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-02-24 pén. 13:28:02
Készüléktípus: E 72
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mercedes Benz Telefonmodul mit Bluetooth V2 (SAP-Profil)

Hozzászólás Szerző: coupe70 »

Halihó!Még új vagyok,de én ma sikeresen házasítottam,E72 Nokiával,mindent kezel!A titok,hogy a névjegyzéket a SIM kártyára kell menteni,kijelölni a mentés helye:Sim és már be is olvassa!Ha valakinek kérdése van,én már kigyakoroltam!
Avatar
increduluszoltan
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009-05-16 szomb. 07:13:03
Készüléktípus: Iphone 4 S 16 GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Egy távoli galaxisban...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mercedes Benz Telefonmodul mit Bluetooth V2 (SAP-Profil)

Hozzászólás Szerző: increduluszoltan »

coupe70 írta:Halihó!Még új vagyok,de én ma sikeresen házasítottam,E72 Nokiával,mindent kezel!A titok,hogy a névjegyzéket a SIM kártyára kell menteni,kijelölni a mentés helye:Sim és már be is olvassa!Ha valakinek kérdése van,én már kigyakoroltam!
Nem régiben vásároltam egy 2009-es C200 Kompressor Elegance 184 LE gépjárművet...

kisebb technikai problémám van,és ezt szeretném megnyugtatóan megoldani,de miután eddig megnyugtató választ nem sikerült a kérdésemre kapnom,megpróbálkozom itt!:)
Command 4NTG fejegység van az autómban,és ezt szeretném olyan módon összekapcsolni az Iphon 4 S telefonommal,hogy az betöltse a névjegyeket,kormányról lehessen telefonálni,ne kelljen a telefont nézegetni,hogy ki hív?..(Telefonálni tudok,a telefonszámot látom,illetve fel tudom venni,és le tudom rakni a hívást..ennyi..)
Mi módon oldható ez meg?

Két féle választ kaptam eddig,de miután feleslegesen nem szeretnék dolgokra pénzt kiadni,100 %-ra törekszem..
az egyik info szerint a fejegység SW-jét kellene frissíteni,és ez megoldja a gondokat..hiszen egy bluetooth egység már van....

a másik egy Sap modulról beszél,aminek az előkészítése a kesztyűtartóban van(és ha ezzel az iphont összekapcsolom,akkor az mintegy komfort telefon működik,és betölti a névjegyeket,illetve az SMS-ek kezelésére,olvasására is képes lesz..,..látszik is ,hogy használhatta az előző tulajdonos,hiszen a csatlakozón kopások vannak,illetve a telefonkönyve be volt töltve a komfort telefon névjegyzékébe..
..
ehhez valami ötlet,tanács?:)
Kellemes karácsonyt!
Mercedes-Benz C-Class (W204) C200 Kompresszor elegance 2009 184LE
+36-70-312-2233
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”