Ki milyen tartozékot/okat használ/keres a telefonjához?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

nokiae668 írta:Sziasztok!

A bt billentyűzetnek alul van egy ilyen kékes szinu gombja (2db) kozte egy pont, az a kettő gomb az S^3 on nem az opciók és Hív t kezeli véletlenül, mert jo lenne egy ilyen billentyűzet főleg ha kezeli a bal és jobb válaszgombot, mobihexet lehetne irányitani! ;)
Ebben a 6. oldalon le vannak írva, hogy melyik gomb micsoda. Vagyis ugyanazokat a funkciókat látják el, mint a telefon választógombjai.
These users thanked the author potter55 for the post:
nokiae668 (2011-05-23 hétf. 20:42:58)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

potter55 írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

A bt billentyűzetnek alul van egy ilyen kékes szinu gombja (2db) kozte egy pont, az a kettő gomb az S^3 on nem az opciók és Hív t kezeli véletlenül, mert jo lenne egy ilyen billentyűzet főleg ha kezeli a bal és jobb válaszgombot, mobihexet lehetne irányitani! ;)
Ebben a 6. oldalon le vannak írva, hogy melyik gomb micsoda. Vagyis ugyanazokat a funkciókat látják el, mint a telefon választógombjai.
Kösziszépen, most már csak valahogy kéne szerezni egy ilyet olcsón :D Remélem müködi S^3 al, de miért ne müködne BT van az enyémbe is meg a v3 v5 be is! :) ;)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

nokiae668 írta:
potter55 írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

A bt billentyűzetnek alul van egy ilyen kékes szinu gombja (2db) kozte egy pont, az a kettő gomb az S^3 on nem az opciók és Hív t kezeli véletlenül, mert jo lenne egy ilyen billentyűzet főleg ha kezeli a bal és jobb válaszgombot, mobihexet lehetne irányitani! ;)
Ebben a 6. oldalon le vannak írva, hogy melyik gomb micsoda. Vagyis ugyanazokat a funkciókat látják el, mint a telefon választógombjai.
Kösziszépen, most már csak valahogy kéne szerezni egy ilyet olcsón :D Remélem müködi S^3 al, de miért ne müködne BT van az enyémbe is meg a v3 v5 be is! :) ;)
Ez a legolcsóbb, amit találtam. Legtöbb helyen 20 ezer fölött van.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
NorBEE95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-12-06 vas. 15:02:37
Készüléktípus: N95 N79 E61i 6300
Tartózkodási hely: Kunhegyes
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: NorBEE95 »

nokiae668 írta:
potter55 írta:
nokiae668 írta:Sziasztok!

A bt billentyűzetnek alul van egy ilyen kékes szinu gombja (2db) kozte egy pont, az a kettő gomb az S^3 on nem az opciók és Hív t kezeli véletlenül, mert jo lenne egy ilyen billentyűzet főleg ha kezeli a bal és jobb válaszgombot, mobihexet lehetne irányitani! ;)
Ebben a 6. oldalon le vannak írva, hogy melyik gomb micsoda. Vagyis ugyanazokat a funkciókat látják el, mint a telefon választógombjai.
Kösziszépen, most már csak valahogy kéne szerezni egy ilyet olcsón :D Remélem müködi S^3 al, de miért ne müködne BT van az enyémbe is meg a v3 v5 be is! :) ;)
Ha van lehetőséged kipróbálni egy ilyet, ne tétovázz. Viszont egy jótanács: nekem az N79-en alapból a bill kezelőprogramja nem volt feltelepítve, így utólag kellett a Nokia supportról az FP2-es verziót letölteni. Az alábbi linken az összes támogatott rendszer programja megtalálható, de nem látok közte S^3-at, de ha szerencséd van, akkor a támogatás a te készülékedben alapból benne van. Próba szerencse. ;)

Itt a link: http://europe.nokia.com/support/product ... w/software
(Zárójelben: két hete vettem egy viszonylag megkímélt állapotút 6e Ft-ért :D )
n5700
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 09:17:54
Készüléktípus: Samsung i8510 innov8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: n5700 »

Sziasztok, tud nekem valaki segíteni hogy hol tudnék venni az aksihoz asztali töltőt? (a teló: samsung i8510)
A teló hálózatról nem töltődik rendesen, csak gépről nokia ac-101 kábellel tudom tölteni (hálózatról USB-s töltővel és ezzel a kábellel szintén nem megy), de nincs mindig kéznél a laptop hogy feltöltsem a telót :)

Na én hogy a téma kérdésére is válaszoljak:
Telefon: Samsung i8510 innov8
Töltő: Nokia AC-101
Memóriakártya: nóném 16 GB class 10 (nagyon gyors, nagyon olcsó volt, csak ajánlani tudom, akit érdekel megadom a tag elérhetőségét privátban...volt neki 32 gigás is :))
(Védőfólia nincs, karcos is a kijelző, próbáltam Displexszel polírozni, sikertelenül. szerintem nem sokat ér ez a Displex)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

n5700 írta:Sziasztok, tud nekem valaki segíteni hogy hol tudnék venni az aksihoz asztali töltőt? (a teló: samsung i8510)
A teló hálózatról nem töltődik rendesen, csak gépről nokia ac-101 kábellel tudom tölteni (hálózatról USB-s töltővel és ezzel a kábellel szintén nem megy), de nincs mindig kéznél a laptop hogy feltöltsem a telót :)

Na én hogy a téma kérdésére is válaszoljak:
Telefon: Samsung i8510 innov8
Töltő: Nokia AC-101
Memóriakártya: nóném 16 GB class 10 (nagyon gyors, nagyon olcsó volt, csak ajánlani tudom, akit érdekel megadom a tag elérhetőségét privátban...volt neki 32 gigás is :))
(Védőfólia nincs, karcos is a kijelző, próbáltam Displexszel polírozni, sikertelenül. szerintem nem sokat ér ez a Displex)
Itt találsz gyári töltőt 3 ezer ft-ért.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
n5700
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 09:17:54
Készüléktípus: Samsung i8510 innov8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: n5700 »

potter55 írta:
n5700 írta:Sziasztok, tud nekem valaki segíteni hogy hol tudnék venni az aksihoz asztali töltőt? (a teló: samsung i8510)
A teló hálózatról nem töltődik rendesen, csak gépről nokia ac-101 kábellel tudom tölteni (hálózatról USB-s töltővel és ezzel a kábellel szintén nem megy), de nincs mindig kéznél a laptop hogy feltöltsem a telót :)...
Itt találsz gyári töltőt 3 ezer ft-ért.
köszi, de hálózatról nem töltődik a telefon (valami gond van az usb-vel), gyári töltővel sem (próbáltam), ezért keresek asztali aksitöltőt.
szilardesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-31 kedd 13:22:45
Készüléktípus: SGS2 + Blackberry Bold 9780
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: szilardesz »

Sziasztok!

Az érdekelne engem, hogy mi a különbség a wh-700 és wh-701 között, láttam wh-700-ast kb. 6500 forintért megéri?
e52-höz kellene.
Nokia Tube 5800 XM - > Nokia E52 054-003 Hacked -> SGS2 -> BB Bold 9780
Best allplatform cloud: http://db.tt/6uFe6Yg
Avatar
NorBEE95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-12-06 vas. 15:02:37
Készüléktípus: N95 N79 E61i 6300
Tartózkodási hely: Kunhegyes
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: NorBEE95 »

szilardesz írta:Sziasztok!

Az érdekelne engem, hogy mi a különbség a wh-700 és wh-701 között, láttam wh-700-ast kb. 6500 forintért megéri?
e52-höz kellene.
Üdv!
Két fő különbség van a fülesek között a WH-701 javára. A 701-en nem csak hangerő szabályozó és hívásgomb van, hanem teljes értékű zenevezérlő gombok is. Nekem 701-esem van és nagyon király cucc. 3 pár gumiharang, rugalmas kábelezés és nem is vészes az ára. Én mindenképp őt ajánlom. 6500-ért én sokallom a WH-700-at, itt találsz olcsóbban is, bár ez 701 ;) .
http://www.gigatel.hu/modules.php?name= ... cikk=19890
szilardesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-31 kedd 13:22:45
Készüléktípus: SGS2 + Blackberry Bold 9780
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: szilardesz »

NorBEE95 írta: Üdv!
Két fő különbség van a fülesek között a WH-701 javára. A 701-en nem csak hangerő szabályozó és hívásgomb van, hanem teljes értékű zenevezérlő gombok is. Nekem 701-esem van és nagyon király cucc. 3 pár gumiharang, rugalmas kábelezés és nem is vészes az ára. Én mindenképp őt ajánlom. 6500-ért én sokallom a WH-700-at, itt találsz olcsóbban is, bár ez 701 ;) .
http://www.gigatel.hu/modules.php?name= ... cikk=19890
Értem. Viszont én Kolozsváron néztem és wh-701-et nem kaptam 8500(+1500Postaköltség) alatt.
Viszont ezt 4000-ért simán megvenném. :duhos2:
Valahogy meg lehet oldani h onnan elküldjék? :mrgreen:
Nokia Tube 5800 XM - > Nokia E52 054-003 Hacked -> SGS2 -> BB Bold 9780
Best allplatform cloud: http://db.tt/6uFe6Yg
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”