Ki milyen tartozékot/okat használ/keres a telefonjához?

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Ki milyen tartozékot/okat használ/keres a telefonjához?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Ebben a topikba kéne leírni, hogy ki milyen tartozékot/okat használ.
Lehet kérni tartozékokat is.

Ennek több célja is lenne:
  • Sokat kérdeznek a tagok más topikban, hogy erre meg erre a célra miket ajánl a többi tag. De a telefon topikja túl nagy, így nincs kedve végigolvasni (tisztelet a kivételnek) vagy nem használja a keresőt.
  • Itt egy helyen lenne az összes tartozék, ami megbízható, jól működik stb.
  • Meg majd akarok egy GYIK párt is készíteni ennek a topiknak, ahol telefonként lenne összegyűjtve a tartozékok.
Mindenféle tartozék jöhet, amit csak használsz a telefonhoz.
  • Headset (vezetékes vagy vezeték nélküli)
  • Memóriakártya
  • Autós megoldások
  • Tok
  • Védőfólia (tudom nem tartozék, de azért elfér itt :) )
  • Egyéb
Egy kis véleményt, hogy milyen (de nem kötelező, elég a tartozék típusa is :) ). Jöhetnek a márkák is. :)
These users thanked the author potter55 for the post (total 2):
moco (2011-05-04 szer. 16:05:20) • Thomas (2012-02-09 csüt. 22:06:56)
Rating: 5.26%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
seagate
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010-05-07 pén. 19:18:48
Készüléktípus: C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: seagate »

Hali! Én távolkeletről rendeltem autós tartót van belőle még egy ha valakit érdekel. Passzol a teló bele jó az ára csak ajánlani tudom.http://www.vatera.hu/c7_autos_tarto_1453820320.html
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

Ilyet :arrow: http://www.samsung.com/us/mobile/cell-p ... D979BEGSTA Galaxy S-hez, olcsóért... :)

Övtokot kb. 5 éve használok, ezért ehhez is ez volt az első tartozék amit megvettem.
Van még autós szettem (tartó, töltő), és szerintem más nem is kell... :P

oh, meg TV kábel. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lipiN70 2011-05-03 kedd 15:42:33-kor.
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Én töltőt használok elég sűrűn, szivargyújtósat is, naponta többször... Sajnos. :confused2: Meg egy óccsó nóném autós tartót amiből még sose esett ki a telóm és az üvegről se esett le.
A következő tartozék egy biciklis töltő lesz mert kelleni fog a túrázáshoz. Csak azt meg 10 ezerér' kicsit sokallom, de muszáj lesz. Remélem nem olyan lesz a dinamója mint nagyapám csepelén volt, hogy alig lehetett tőle tekerni a biciklit. :mrgreen: Majd írok véleményt ha meglesz.
Addig is ha esetleg valakinek van ilyen eladósorban, ezúton is kérem jelezze PÜ-ben. Köszi
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Én ezt a tokot használom C7 hez: http://viewitem.eim.ebay.hu/Black-Premi ... 65390/item , 2400 ft volt az Egyesült királyságból, postával együtt + még kijelzővédő is volt hozzá, a kijelzővédő nélkül talán olcsóbb is lehetne! :D Azért felraktam azt is a telóra, de
szerintem nem sok az értelme, de a tok az jó!!! ;)
Az OTG nek van értelme vagy inkább, egy 16gb mem.kártyának van több értelme??? ;)
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

gyári 1.5-es füles, usb, töltő, meg egy házilag szerkesztett jack- Audio kábel(Olyan mint az S video, sárga csatlakozó nélkül). Hifihez használom, legtöbbször ttpod-al, de volt olyan mikor net rádiót is így hallgattam, mert a környéken kevés rádió fogható, normál antennával. És... nagyjából ennyi. :D
Vásárlós terveim nincsenek.
Avatar
morpheuss12
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 17:43:24
Készüléktípus: N8 Tmobil V8 +Nokia Lumia 920
Tartózkodási hely: Balatonfüred
Has thanked: 28 times
Been thanked: 34 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: morpheuss12 »

Hali. Ceruzát nem tud valaki N8-hoz mert a füredi t-mobnál nem tudnak adni.
A köszönöm gomb nem véletlenül van ott !!!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

morpheuss12 írta:Hali. Ceruzát nem tud valaki N8-hoz mert a füredi t-mobnál nem tudnak adni.
Nincs is hozzá. Ami van az meg használhatatlan. De elvileg ez az.
Kapacitív kijelzője van.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
NorBEE95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-12-06 vas. 15:02:37
Készüléktípus: N95 N79 E61i 6300
Tartózkodási hely: Kunhegyes
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: NorBEE95 »

Na akkor essünk neki... Mostanság vásároltam egy pár kiegészítőt, amire már egy jó ideje áhítoztam.
Példának okáért:
1. SU-8W bt-s billentyűzet német kiosztással
2. MD-6 hordoztható hangszóró
3. WH-701 sztereó füles
4. BH-104 bt-s mono headset
5. CR-82+HH-12 autós tartó (róluk még nem tudok nyilatkozni, holnap érkeznek elvileg ;) )
6. LCH-12 autós töltő, CA-44 átalakítóval

1. Újabban egész sokat emailezek telefonról (N79, ami ugye nem teljes billentyűzetes), így sokszor jó szolgálatot tesz.

2. Ha már telefonon hallgatok kihangosítva zenét, akkor úgy gondoltam tegyük kulturált formában. A méretéhez képest meglepően szépen és dinamikusan szól!

3. Anno az egyik konkurens gyártó "agybadugós" fülesét használtam sokáig, a WH-701 ráadásul távvezérlős is, kellően szépen szól.

4. Mivel a munkám egész nap kívánja a szabad kezet és nem szeretnék balesetet okozni, illetve büntetést fizetni, beszereztem egyet az említett modellből. Alsó kategóriás lévén a beszélgetési és a készenléti ideje egész korrekt, a hangminőség szintén elfogadható a kifizetett árért cserébe. Bátran ajánlom!

5. Előfordul, hogy telefonról navigálok, amikor nincs nálam a PNA-m, a tartó hasznosságát szerintem nem kell ecsetelnem... Update: megjött a tartó, el is vittem próbaútra
, nagyon tuti. Szépen felcuppan a szélvédőre és ott is marad :D , a készüléket viszonylag a tartóban is jól lehet kezelni, a szivacsok erősen körbeölelik a telefont, nincs rá panasz, a feladatát ellátja.

6. A töltős témakörön anno sokat agyaltam költséghatékonysági szempontból, hogy hogyan is kellene jól megoldani. Ezért vettem egy 3,5 mm-es töltőt (sajnos ezt használja a céges készülékeink nagy része), de a család és jómagam már a 2 mm-es aljzattal ellátott mobilt használ, így kézenfekvő volt egy 2-3,5-es átalakító beszerzése. Utólag nem bántam meg, sőt...

Remélem tudtam segíteni egy picit a választásban, bár tudom a felsorolt tartozékok nagy része már kifutott termék (igaz én is a legtöbbet aukciós portálról szereztem be :smartass: ). Bocsi a terjedelemért.. :whistle:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NorBEE95 2011-05-26 csüt. 22:06:04-kor.
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Ki milyen tartozékot/okat használsz/keresel telefonodhoz

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Sziasztok!

A bt billentyűzetnek alul van egy ilyen kékes szinu gombja (2db) kozte egy pont, az a kettő gomb az S^3 on nem az opciók és Hív t kezeli véletlenül, mert jo lenne egy ilyen billentyűzet főleg ha kezeli a bal és jobb válaszgombot, mobihexet lehetne irányitani! ;)
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”