Fóliát a telefonra?!

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
aneurismo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-04-29 csüt. 15:30:14
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zala-megye
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: aneurismo »

nsee írta:Sziasztok!
Mi a tapasztalatotok kijelző védő fóliával kapcsolatban? Raktatok fel már e kettő közül valamelyiket?
- ScreenShield
- invisibleSHIELD

Kimondottan N8 érintés érzékenysége, a fólia miatt a görgetés esetleges akadása miatt (tapadás) kérdezem.
Ja és a tényleges karc állóság miatt is! :)
üdv!
Nézd,én nem raknék fel a helyedben semmilyen fóliát!
Lassan egy éve nálam az n8 érdekes dolgok mellé szoktam "bevágni" a zsebembe. / zippo,slussz kulcs,apró,lakáskulcs/ és semmi karc!
Én csak a gyári fóliájáról tudok beszélni,párom még ,indíg nem vette le,de csupa karc!<-de tudni kell a gyári fóliák nem valami csícsminőségüek...
Avatar
Maki73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 16:34:01
Készüléktípus: nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Maki73 »

Rengetegszer volt már itt téma,a fólia ügyében.
Nem kell ara az égvilágon semmiféle fólia.
Majd egy éves készülékemen,még csak egy hajszál karc sincs.
Gondolom nem hegesztés közben akarod használni a telefont.
De persze mindenki maga tudja mit csinál a saját dolgával,ami tény lényegesen szebb a kijelző fólia nélkül.
Avatar
molbal
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2010-08-09 hétf. 12:28:35
Készüléktípus: N9 16GB + Lumia800 + N8 Silver
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: molbal »

Nem ajánlom a fóliát. A mobil tropa, (öcsémnek adtam egy hónapig kölcsönbe) DE a képernyő makulátlan, amíg a többi részt szikszalag tartja össze.
3410 > 3650 > 6600 > N95 > N97 Mini > N8 > N950 > N9 16GB Black & Lumia 800 | Alkalmazásaim: http://store.ovi.com/publisher/molbal/ | http://molbal.co.cc | http://bit.ly/search4wp7
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

én tettem rá invisible shield-et (kivéve a kijelzőre) mert így egyáltalán nem csúszik :) kijelzőre az IS nem valami jó. pont azért lesz ronda a kijelző tőle ami az előnye is. ahoz hogy karcálló legyen puhának kell lennie, viszont ezek a puha fóliák érezhetően elrontják a képminőséget (hiába állítja a cég hogy nem, DE). úgyhogy a kijelzőn nekem egy mediamarkt-os N8 fólia van, ami ugyan kemény és előbb utóbb biztos karcolódik is majd, viszont olyan mintha rajta se lenne. az meg hogy valakinek MÉG nem karcolódott meg (vagy csak nem látja :D) nem jelenti azt hogy nem is fog. i8910-ben is gorillaglass van aztán mégis olyan karc volt rajta (előző tulaj által) hogy ihaj, ráadásul baromira zavaró volt ahogy azon a kis karcon szép szivárványosan tört meg a kijelző fénye. én inkább teszek rá fél évente egy 1000ft-os fóliát (ebayről még sokkal olcsóbb, csak ott nehéz megtalálni melyik a jófajta) mint hogy egy kis karc miatt kevesebbet érjen a teló vagy amiatt vegyek digitizert 15e-ért. de mindenkinek szíve joga eldönteni. akinek ölébe hullik egy új telefon 3 havonta az ne is vacakoljon ilyenekkel mert minek, aki meg vigyázni akar rá mert nem kap helyette másikat a jézuskától az hadd vigyázzon rá, főleg ha a plusz védelem minimális összegbe kerül.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”