bluetooth billentyűzet

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
sybillak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:31:40
Készüléktípus: n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: sybillak »

Hello!
Ez a téma a bluetooth qwerty billentyűzetekről szól. Szeretném, ha mindenki leírná, h milyen tapasztalatai vannak mely billentyűzettípussal.
Remélem hasznos lesz mindenkinek!
Jó fórumozást!
sybillak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:31:40
Készüléktípus: n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: sybillak »

hol lehet most legolcsóbban hozzájuk jutni?
Avatar
Roland
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:33:15
Készüléktípus: Lumia 800 + BB Z10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: Roland »

sybillak írta:hol lehet most legolcsóbban hozzájuk jutni?
Ez jó kérdés. Én SpeedShopban vettem 15 ropiért, terméseztessen új, garanciális. LINK

Én meg vagyok elégedve vele. Jól működik.

Most 20e, nem tudom újonnan van-e olcsóbb, de Google barátod segít ebben. Használtakat 10e körül szokták árulni, ebben is a Google segít.
A Nokia Bluetooth billentyűzetéről, nem sok jót hallottam és árban 20e fölött szokták árulni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Roland 2009-01-16 pén. 19:26:39-kor.
...::: Nokia Lumia 800 Cyan & BlackBerry 9360 :::...
Avatar
baddmann
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 20:51:23
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: baddmann »

Én karácsony előtt vettem a Speedshopban egy iGo Stowaway bill-t. Teljesen meg vagyok vele elégedve, jó minőségű az összeszerelés. A kiosztás angol, de elő lehet csalogatni a magyar karaktereket is. Egyedül a gyári böngészőben csinál olyat, mintha beragadna a scroll, de erre is van megoldás, lehet csatlakoztatni a gyári bluetooth bill. szofttal is, csak akkor mások a billentyűkombinációk, viszont úgy tökéletes a saját böngészővel.
sybillak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:31:40
Készüléktípus: n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: sybillak »

Roland írta:
sybillak írta:hol lehet most legolcsóbban hozzájuk jutni?
Ez jó kérdés. Én SpeedShopban vettem 15 ropiért, terméseztessen új, garanciális. LINK

Én meg vagyok elégedve vele. Jól működik.

Most 20e, nem tudom újonnan van-e olcsóbb, de Google barátod segít ebben. Használtakat 10e körül szokták árulni, ebben is a Google segít.
A Nokia Bluetooth billentyűzetéről, nem sok jót hallottam és árban 20e fölött szokták árulni.
lehet én vagyok béna, de a google csak egy 10 ropis nokiásat(használt) hozott ki... mi rossszat hallottál a nokiásról?
szívesen várok ajánlatot persze PÜ-ben
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: rydair »

nekem 3 hétig volt egy nokia bluetooth billzet. nagyon jó volt. volt rajta menü gomb, jobb, bal választó, joystick shortcutok is vannak pl üzenetekhez bluetooth hoz meg ilyenek. még a sima java játékokat is sokkal nagyobb élvezet volt vele játszani :D meg msn-röl nem is beszélve. nekem nagyon tetsztt csak angol kiosztás volt. na meg nem az enyém :D én legolcsóbban a heathrow-i reptéren láttam az adómentes boltban 77angol fontért azaz kb 23 ezer... de nekem annyit nem ér meg van ezen a telón billentyüzet.. viszont szegény tube tulajoknak ajánlom :) :laugh:
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
sybillak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:31:40
Készüléktípus: n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: sybillak »

rydair írta:nekem 3 hétig volt egy nokia bluetooth billzet. nagyon jó volt. volt rajta menü gomb, jobb, bal választó, joystick shortcutok is vannak pl üzenetekhez bluetooth hoz meg ilyenek. még a sima java játékokat is sokkal nagyobb élvezet volt vele játszani :D meg msn-röl nem is beszélve. nekem nagyon tetsztt csak angol kiosztás volt. na meg nem az enyém :D én legolcsóbban a heathrow-i reptéren láttam az adómentes boltban 77angol fontért azaz kb 23 ezer... de nekem annyit nem ér meg van ezen a telón billentyüzet.. viszont szegény tube tulajoknak ajánlom :) :laugh:
szerintem a 10 ropit megéri...
mindenesetre valakinek ellenvélemény? elvileg az fn billentyűvel lehet kihozni a magyar betűket...
rydair: a játékok kezelésénél a számgombokat kell használni?
Avatar
gerisgeris1970
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:07
Készüléktípus: Huawei P9 Lite
Nem: Férfi
Has thanked: 298 times
Been thanked: 24 times

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: gerisgeris1970 »

Én is szeretnék vásárolni egy ilyen billt,az iGO Sowawayt néztem ki,de persze szóba jöhetne más márkájú is.Csak sajna nem lehet találni.Gugli nem hoz megfelelő eredményt,speedshop meg azt a választ adta emilben,hogy nincs és nem is lesz nekik már ilyen :sad: Aki netán tud valahol,szólhatna :Notworty:
LG G3-16 Gb
V 20p-EUR-XX
+root
Avatar
BalaG
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 322
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 23:35:23
Készüléktípus: HTC ONE V
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: BalaG »

hy

szerintemis simán megér 10et kb....aki egésznap használná annak pláne...és szerintem jo találmány...:) :geek: :geek:
sybillak
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:31:40
Készüléktípus: n82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: bluetooth billentyűzet

Hozzászólás Szerző: sybillak »

hello
ha már megcsináltam a topikot, írok is bele...

-először is: szerintem akinek van, az nem szívesen adja el, mert szereti( nekem ez a tapasztalatom, de erről később...), meg mikor kerestem nekem sem sok lehetőséget adott a gógle... szerintem aki nagyon akar ilyet, az külföldön, vagy külföldi oldalakon nézzen ilyen után...

-másodszor: megvettem a drágaságot. Eredeti nokia (angol kiosztás-amit mondanom sem kell), mindenesetre nagyon bírom, de zavar: 1,lassan talál telót, és mindig csak másodszorra; 2,ha rajta nyomokegy gombot, akkor a képernyő csak vagy 2 mp után kezd világítani, míg azért megteszi a dolgot- engem zavar kicsit 3,skyfire-ben néha beakad.
mindazonáltal örülök, h megvettem...
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”