TurboSIM

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: laci64 »

birochris írta:Szasztok!

Az n95-ös uj szoftveres (31-es), turbo-sim-es problémára nem talált még senki semmi megoldást? Kecskeméten egyik telefonos bolt sem foglalkozik régi szoft visszaállításával, és mikor függetlenítésről kérdeztem, mintha egy ürlény lennék :oops: . Mondjuk ez természetes.

Nem tudjátok, van-e valami megoldás erre, vagy tovább kutassak függetlenítés után?
A turbóra még nem halottam megoldást, a függetlenítés pedig Pesten gyerekjáték.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
kisatis
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-30 pén. 02:26:05
Készüléktípus: ZTE Blade + E65
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: kisatis »

Áldom az eszem, hogy frissítés előtt benéztem ide, 20as szofival még megy a sim. :whistle:
Apeelme customROM
apesz9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 20:44:45
Készüléktípus: 6650 T-mobile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: apesz9 »

Sziasztok! Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a turbosim használata közben ha sokat ingadozik a térerő, illetve lemegy egy időre akkor többet nem jön vissza (totál nem lehet onnantól telefonálni vele)? Nekem sajna sokszor megcsinálja, főleg ha vonaton vagyok és csak úgy tudom újra életre kelteni, hogy átrakom a simemet a régi független telómba, megvárom míg talál térerőt, majd ezután teszem vissza a Trémobilos turbosimes 6650-be. Már azon gondolkodom, hogy függetleníteni kéne, csak nemtom hol és mennyiért. Plusz a garivesztés sem nagyon kecsegtet, főleg, hogy elég új a teló!
Ha van valakinek ötlete pls help!!!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: Macika »

apesz9 írta:Sziasztok! Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a turbosim használata közben ha sokat ingadozik a térerő, illetve lemegy egy időre akkor többet nem jön vissza (totál nem lehet onnantól telefonálni vele)? Nekem sajna sokszor megcsinálja, főleg ha vonaton vagyok és csak úgy tudom újra életre kelteni, hogy átrakom a simemet a régi független telómba, megvárom míg talál térerőt, majd ezután teszem vissza a Trémobilos turbosimes 6650-be. Már azon gondolkodom, hogy függetleníteni kéne, csak nemtom hol és mennyiért. Plusz a garivesztés sem nagyon kecsegtet, főleg, hogy elég új a teló!
Ha van valakinek ötlete pls help!!!
Igen van. Kettő is.
Független telefon vásárlása vagy a meglévő függetlenítése (garis probléma esetén visszazárható, semmit nem vesznek észre belőle, ha szakember csinálja).
apesz9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 20:44:45
Készüléktípus: 6650 T-mobile
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: apesz9 »

És tudsz nekem ilyen szakembert javasolni? Nekem nincsenek ilyen megbízható szakismerőseim sajna. Gondolom meg is csinálná kb 10rugóért! :wacko:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: Macika »

apesz9 írta:És tudsz nekem ilyen szakembert javasolni? Nekem nincsenek ilyen megbízható szakismerőseim sajna. Gondolom meg is csinálná kb 10rugóért! :wacko:
Hát, ha már én írtam... ;)
johniee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 15:39:43
Készüléktípus: Nokia 6300
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: johniee »

jó, hogy utólag néztem be én is ide... :cool2:
Remélem hamar csinál a Nokia egy normális SW-t az N95-hoz, amivel látja a TurboSIM a hálózatot...
Mivel BOX helyett nincs más, ami visszarakná vmelyik régebbi SW-t :sad:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: Damir »

johniee írta:jó, hogy utólag néztem be én is ide... :cool2:
Remélem hamar csinál a Nokia egy normális SW-t az N95-hoz, amivel látja a TurboSIM a hálózatot...
Mivel BOX helyett nincs más, ami visszarakná vmelyik régebbi SW-t :sad:
A Nokia pont olyan SW-t csinál, ami használhatatlanná teszi a TurboSIM-et. Nekik nem igazán érdekük ez a megoldás..... ;)
Amúgy régebbi SW-t is vissza lehet rakni, csak megfelelő emberhez kell fordulni :yes: ;)
Gemil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-05-09 szomb. 12:20:37
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: Gemil »

Szevasztok!
Nekem is hasonló a problémám V-s kártyával. De T-s kártyával megy:D
nedudgi78
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009-02-13 pén. 19:08:22
Készüléktípus: E 66 ZTE Blade Motorola Razr
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: nedudgi78 »

sziasztok
nem tud valaki pécs és környékén valakit aki függetlenít e66-ot és nem napok alatt hanem még aznap visszakapom?
nameg mennyiért? köszi
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”