TurboSIM

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
kelzsoca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-22 vas. 14:45:16
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: kelzsoca »

Igen, több fajta van a piacon belőle, ha jól viselkedik akkor becsüld meg és a telefont még véletlenül se frissítsd fel új szoftverrel!
rydair írta:
kelzsoca írta:Ha ilyen sárga nyákos akkor az még az első generációs, és eléggé instabil, és furcsa dolgokat produkál (többek közt az aksit is leszívja)
Nekem is olyan van :wacko:
Viszont N95 20sw -el a mai napig is remekül működik..
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: sozs »

kelzsoca írta:Ha ilyen sárga nyákos akkor az még az első generációs, és eléggé instabil, és furcsa dolgokat produkál (többek közt az aksit is leszívja)

sozs írta:A Turbó nem tudom milyen, mert egy kis zacsiba árulják itt Kaposváron. A chip rajta a sarokban van, ahol a kártya is vágott. A Vodafonos kártya vadi új, mert a régimmel nem működött, ezért egy hónapja kb. cseréltettem le.
Ilyesmi:
Na de ahonnan ez a kép is van az a második generációsnak írja.... Na akkor ez van.... :sad:
kelzsoca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-02-22 vas. 14:45:16
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: kelzsoca »

Az csak marketing szöveg, ezek a sárgák az első generációba tartoznak :sly:
sozs írta:
kelzsoca írta:Ha ilyen sárga nyákos akkor az még az első generációs, és eléggé instabil, és furcsa dolgokat produkál (többek közt az aksit is leszívja)

sozs írta:A Turbó nem tudom milyen, mert egy kis zacsiba árulják itt Kaposváron. A chip rajta a sarokban van, ahol a kártya is vágott. A Vodafonos kártya vadi új, mert a régimmel nem működött, ezért egy hónapja kb. cseréltettem le.
Ilyesmi:
Na de ahonnan ez a kép is van az a második generációsnak írja.... Na akkor ez van.... :sad:
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: duce79 »

Sziasztok! Egy e66 (400.21.013 24-10-2009 rm-343 nokia e66-1 (308.05)) típusú készülékbe "ültettünk" egy turbo simet, de csak fél sikerrel. Hálózatot talál, de nem jelentkezik be, amikor a hálózat keresésre rámegyek, akkor is megtalálja a szolgáltatókat, de kiválasztani nem lehet egyiket sem. Egy régebbi típusú nokia-ban működik, csak próbaképpen megnéztem! Valami ötlet, esetleg egy szoftverfrissítés megoldaná a dolgot, vagy halott az ügy? Előre is köszi a választ! Üdv!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: TurboSIM

Hozzászólás Szerző: potter55 »

duce79 írta:Sziasztok! Egy e66 (400.21.013 24-10-2009 rm-343 nokia e66-1 (308.05)) típusú készülékbe "ültettünk" egy turbo simet, de csak fél sikerrel. Hálózatot talál, de nem jelentkezik be, amikor a hálózat keresésre rámegyek, akkor is megtalálja a szolgáltatókat, de kiválasztani nem lehet egyiket sem. Egy régebbi típusú nokia-ban működik, csak próbaképpen megnéztem! Valami ötlet, esetleg egy szoftverfrissítés megoldaná a dolgot, vagy halott az ügy? Előre is köszi a választ! Üdv!
Halott az ügy. Az újabb Nokiáknál nem műkdöik. A régieknél meg az újabb szoftver miatt nem műkdöik.
These users thanked the author potter55 for the post:
duce79 (2011-09-02 pén. 15:22:18)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”