Autós kihangosító

Készülék tartozékok, kiegészítők témái, pl akkumulátor, memóriakártya, headset, stb
Zsombor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-08-10 hétf. 19:34:34
Készüléktípus: 6500 slide
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Autós kihangosító

Hozzászólás Szerző: Zsombor »

a problémám a következő:
a kocsimban van egy cark-91-es kihangosító szett beépítve amihez egy 6500 slide-ot szeretnék csatlakoztatni...
tudtok-e esetleg valami olyan átalakító kábelről amivel ez megoldható? (a telefonon micro USB és 2,5-es jack csatlakozó van)
itt a link a kihangosítóról és tartozékairól:
http://hardverapro.hu/apro/nokia_cark-9 ... _1-50.html
Avatar
zolika1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 16:44:01
Készüléktípus: 5800+E52
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Autós kihangosító

Hozzászólás Szerző: zolika1 »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy nokia ck-15w kihangosítóhoz egyszerre több telefont is lehet e csatlakoztatni, vagy egyszerre csak egyet. Vásárlás előtt állok, és 2 telefont használok, ezért érdekelne. Köszi
csonkatibi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010-12-28 kedd 22:56:47
Készüléktípus: c7
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Autós kihangosító

Hozzászólás Szerző: csonkatibi »

Sziasztok!

Adott egy C7, és egy Sony Bluetooth autós rádió. Két módban csatlakoznak: BT Audio és BT Phone. Mindkettőnek külön ikonja van a rádión.
Az audió résznél játsza le a zenéket, a phone résznél értelemszerűen telefonálni lehet.
Namost ha csatlakoztatva van a telefon akkor a navigáció hangját is kiteszi az audió részre. Ott meg ugye nem szól az autósrádió.
Ilyenkor mivan? Lehet valahogy meggyőzni, hogy a navi hangját a C7 játsza le és csak a hívásokat adja az autós rádió? Hogy közben tudjam hallgatni a kocsi rádióját.
Kösz minden válaszadónak
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: Autós kihangosító

Hozzászólás Szerző: stukker »

zolika1 írta:Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy nokia ck-15w kihangosítóhoz egyszerre több telefont is lehet e csatlakoztatni, vagy egyszerre csak egyet. Vásárlás előtt állok, és 2 telefont használok, ezért érdekelne. Köszi
Szia!
Általában tudják a két készüléket, nekem CK-1W-m van, és az is tudja. De nézd meg a nokia oldalán, lehet, van magyar leírása.
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Leviii_
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-02-14 csüt. 16:18:37
Készüléktípus: Nokia 500
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Autós kihangosító

Hozzászólás Szerző: Leviii_ »

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy vettem egy autót amiben volt egy Nokia Bluetooth-os Car Kit, az a gond hogy Lumnia 610-hez írja, de nekem Nokia 500-am van, összepárosítás sikerült, hívást fogadni tudok a kihangosítóval, de kezdeményezni telefonról, csak segélyhívást enged, így jelenleg hívni akárkit úgy tudok a kihangosítón, hogy bekell írjam a számát ami nem éppen kényelmes megoldás ugye :hmm2: Meglehet valahogy oldani, hogy a névjegyzékbe belelépve rákattintva a névre tudjak híváskezdeményezni telefonról??
Légyszives, ha tudtok segítsetek, előre is nagyon köszönöm!
Avatar
safikaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 21:29:03
Készüléktípus: NOKIA N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Autós kihangosító

Hozzászólás Szerző: safikaa »

Sziasztok!

Nem tudom,él e még ez a fórum,mert elég régen jártam itt,de azért föltenném a kérdésemet,hátha kapok rá választ.
Van egy Nokia Cark 91 kihangosítóm,amihez van egy Cark 11 névre hallgató bluetooth átalakító adapterem.N73-al használom,eddig működött rendesen,de most csak annyit csinál,hogy lenémítja a rádiót,búgás,de nem hangosítja ki a telefont.Mi történhetett vele?Esetleg tudtok valakit,aki ilyeneket javít Budapest,és vonzáskörzetében?
Hajszolom a tudást,de gyorsabb nálam.
Válasz küldése

Vissza: “Kiegészítők”