TeamViewer

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
Majsztro64
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-09-09 szer. 22:12:54
Készüléktípus: Nokia 808 PureVieW
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: TeamViewer

Hozzászólás Szerző: Majsztro64 »

Sziasztok!
Használom ezt a programot de mikor keresztapám gépével összekapcsolom az enyémet akkor kb. fél percenként megszakad az internetkapcsolata
keresztapámnak majd újra van. :duhos2: Nálam minden oké mert ha én mással kapcsolódok akkor tökéletesen működik. Tehát nála van a hiba!
Szeretném megkérdezni, mi lehet a hiba? Kersztapámnál Wi-Fi-n van 5Mb/s-os internet. ( mértem a sebességet ) Nem kellene e a Wi-Fi-n valamit
állítani vagy a gépén a programban, hogy kezelje ezt a kapcsolatott rendesen? Segítsetek! Please? :bye1:
scabby
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 19:20:08
Készüléktípus: SGS xxjvu GamerzRom9.0
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: TeamViewer

Hozzászólás Szerző: scabby »

szia ,a wi-fi kapcsolat klassz dolog de nagy hatranya az adatatviteli sebesseg ingadozasa ( 2,4 Ghz-en meg plane,konkurens wi-fi halozat ugyanazon a csatornan ,titkositas es termeszetesen gyarto es tipusfuggo is( gyartok altal megadott sebesseg kamu) ....stb...stb..
-hogy temanal maradjunk ,teszteld le masik (kolcsonkert) routerrel az oreged netkapcsolatat ,ha ugy is szakadozik akkor valszinuleg a szolgaltato tud segiteni ( *szerk : datumot nezve gondolom a tema mar nem aktualis :lol: )
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: TeamViewer

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Majsztro64 írta:Sziasztok!
Használom ezt a programot de mikor keresztapám gépével összekapcsolom az enyémet akkor kb. fél percenként megszakad az internetkapcsolata
keresztapámnak majd újra van. :duhos2: Nálam minden oké mert ha én mással kapcsolódok akkor tökéletesen működik. Tehát nála van a hiba!
Szeretném megkérdezni, mi lehet a hiba? Kersztapámnál Wi-Fi-n van 5Mb/s-os internet. ( mértem a sebességet ) Nem kellene e a Wi-Fi-n valamit
állítani vagy a gépén a programban, hogy kezelje ezt a kapcsolatott rendesen? Segítsetek! Please? :bye1:
Igaz, nem jó a WiFi a teamViewerhez. Én szerintem 3 dolog van ami segíthet:
- Komolyabb WiFi router, ami nem szaggat
- Internetkábel használata /gondolom a router valamiről megy/
- Más remote-acces használata (pl Steam is használható rá)
Kép
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”