PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

PC Suite

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

A Nokia PC Suite ingyenes számítógépes szoftver, mellyel a legtöbbet hozhatjuk ki Nokia készülékünkből. A Nokia PC Suite segítségével a készüléket egy számítógéphez csatlakoztathatjuk, és mobil tartalmat érhetünk el vele, mintha a készülék és a számítógép egy eszköz lenne.
:arrow: A te telefonodhoz elérhető legfrissebb változat
Kép
Fontosabb funkciók (ezeket még külön az első használatkor telepíteni kell):
  • NSU (Nokia Software Updater): Telefonunk szoftverét frissíthetjük az éppen aktuális legfrissebre
  • Map Loader: Nokia Maps gyári navigációs programhoz térkép és hangletöltő program
Egyébb funkciók: biztonsági mentés, szinkronizálás, filekezelés, adat tárolás (képek, videók), alkalmazások telepítése, média lejátszó, sms küldés, webböngészés (telefont használja modemként), névjegyzék kezelő
Bővebb infó a felhasználói útmutató-ban.
És mivel néha el kell távolítani, de ált. sima uninstall nem elég ez is jó jöhet:Nokia PC Suite törlő...
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Avatar
panderson
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:23:39
Készüléktípus: E65
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: panderson »

Sziasztok!

Problémám a következő:
Bluetooth-on nem akar működni a PCSuite az E65-s telefonnal. A BlueSoleil progi 6.4.237.0-ás verziója van fent egy MSI BToes USB-s vevővel egyetemben. Kiírja a PCSuite hogy E65 Bluetooth-on csatlakoztatva, de az akku zöld csíkja nem jelenik meg, az Üzeneteket nem hozza be a fő ablakban, a Nokia Communication Centre is addig ér el, hogy Loading messages 0% (nem fagy le), a PC Sync is annyit ír ki, hogy nem tud csatlakozni a telefonhoz. Ha Explorer-ben másolni akarok vmit, az működik.

Paraméterek:

Win XP SP3
BlueSoleil 6.4.237.0
Nokia PC Suite 7.1.18.0
Nokia E65 4-es gyári szoftver, nem hackelt

Amit már próbáltam:
- Újratelepíteni a PC Suite-et, eredménytelen
- Újratelepíteni a telón a "PC Suite támogatást"
- USB kábellel összeköti a kettőt, gyönyörűen működik, mindent megcsinál gyorsan, szinkronizál, betölt, stb..
- Szerintem semmi sem blokkolja a bluetotthos COM portot, de ebben nem vagyok szaki.

Minden segítséget elfogadok!

Köszönöm!

Üdv!
panderson
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: plunk »

panderson írta:Sziasztok!

Problémám a következő:
Bluetooth-on nem akar működni a PCSuite az E65-s telefonnal. A BlueSoleil progi 6.4.237.0-ás verziója van fent egy MSI BToes USB-s vevővel egyetemben. Kiírja a PCSuite hogy E65 Bluetooth-on csatlakoztatva, de az akku zöld csíkja nem jelenik meg, az Üzeneteket nem hozza be a fő ablakban, a Nokia Communication Centre is addig ér el, hogy Loading messages 0% (nem fagy le), a PC Sync is annyit ír ki, hogy nem tud csatlakozni a telefonhoz. Ha Explorer-ben másolni akarok vmit, az működik.

Paraméterek:

Win XP SP3
BlueSoleil 6.4.237.0
Nokia PC Suite 7.1.18.0
Nokia E65 4-es gyári szoftver, nem hackelt

Amit már próbáltam:
- Újratelepíteni a PC Suite-et, eredménytelen
- Újratelepíteni a telón a "PC Suite támogatást"
- USB kábellel összeköti a kettőt, gyönyörűen működik, mindent megcsinál gyorsan, szinkronizál, betölt, stb..
- Szerintem semmi sem blokkolja a bluetotthos COM portot, de ebben nem vagyok szaki.

Minden segítséget elfogadok!

Köszönöm!

Üdv!
panderson
Nekem volt ilyen problémám bluetooth adapternél. Ilyenkor nekem az segített ha rámentem a tálcán a BT ikonra és az ismert eszközök közül eltávolítottam a telefont, majd újra párosítottam PCSuite kapcsolatkezelővel. Hátha neked is bejön ez a módszer, sok szerencsét.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
panderson
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:23:39
Készüléktípus: E65
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: panderson »

Töröltem a PC-n a teló párosítását és a telón is, de most a PC Suite azt írja, hogy nem lehet párosítani a kódkérés-beírás után. A Bluesoleil ablakában viszont megjelenik a teló mint párosított, de a PC Suite nem akar hozzá csatlakozni. Ez egyre rejtélyesebb :cry2:
xgnome
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 08:08:03
Készüléktípus: Galaxy S3
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: xgnome »

Sziasztok,
a mostani problémám az, hogy a pc suite igaz működik rendesen, de az új felajánlott NSU az nem, elindul az első kisablak, de onnantól nem megy tovább, csak taskmanagerrel lehet kilőni
XP-n is próbáltam mindenhogy, és Win7 en is.
Esetleg valami megoldás rá?
köszönöm
muzsikus2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:58:13
Készüléktípus: Huawei P10 Plus
Tartózkodási hely: Bp. 11 ker.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 68 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: muzsikus2 »

xgnome írta:Sziasztok,
a mostani problémám az, hogy a pc suite igaz működik rendesen, de az új felajánlott NSU az nem, elindul az első kisablak, de onnantól nem megy tovább, csak taskmanagerrel lehet kilőni
XP-n is próbáltam mindenhogy, és Win7 en is.
Esetleg valami megoldás rá?
köszönöm
Hali!
Hibaüzenet nincs, ha vársz egy kicsit?
Wifis netmegosztásom van az kavar be neki. Nálam vistán a service host layer szolgáltatás szokott leállni. Nekem így sikerült működésre bírnom:
Startgomb --> Vezérlőpult --> Hálózati és megosztási központ. Bal oldalon katt a Hálózati kapcsolatok kezelésére. Helyi kapcsolat ( amin keresztül netezel) jobb katt tulajdonságok. Megosztás fülön ne legyen bepipálva a "Megengedem a hálózat más felhasználóinak, hogy ennek a számítógépnek az internetkapcsolatát használják" majd ok.
Egy próbát megér.
GT-I9505 SGS4 (4.4.2) FNB8/FNB8/FNB8 + root
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Kábellel mennie kel. Nálam semmi gond vele.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
zati19
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 20:39:33
Készüléktípus: 6500
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: zati19 »

Sziasztok! Nokiához van olyan szoftver, amivel a rajta levő firmware-t lehet lementeni? Mint a sonyericssonnál. Haverom elfelejtette a memory card jelszavát, a lezáró telója meg tönkrement. MIvel csak a kijelző tört szét, gondoltam a firmware-t lementem és megkeresem, hol tárolja a jelszót. Aki tud bármiféle infót, írjon! Előre is köszönöm!
Üdv!
Atesz
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: laci64 »

zati19 írta:Sziasztok! Nokiához van olyan szoftver, amivel a rajta levő firmware-t lehet lementeni? Mint a sonyericssonnál. Haverom elfelejtette a memory card jelszavát, a lezáró telója meg tönkrement. MIvel csak a kijelző tört szét, gondoltam a firmware-t lementem és megkeresem, hol tárolja a jelszót. Aki tud bármiféle infót, írjon! Előre is köszönöm!
Üdv!
Atesz
Sajna ilyen progi nincs.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: plunk »

laci64 írta:
zati19 írta:Sziasztok! Nokiához van olyan szoftver, amivel a rajta levő firmware-t lehet lementeni? Mint a sonyericssonnál. Haverom elfelejtette a memory card jelszavát, a lezáró telója meg tönkrement. MIvel csak a kijelző tört szét, gondoltam a firmware-t lementem és megkeresem, hol tárolja a jelszót. Aki tud bármiféle infót, írjon! Előre is köszönöm!
Üdv!
Atesz
Sajna ilyen progi nincs.
Phoenix-el sem lehet???? :hmm2: Nekem gyula84 ajánlott egy olyan Phoenix frissítést amivel lehet böngészni a telót (olyan mint a phone browser, csak jobb) sőt még a private mappát írhatom is. Azzal le lehet menteni a Z:\ meghajtón lévő cuccokat.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”