PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: nsee »

bobacrom írta:üdvözlet

pc-én nokia ovi suite programmal szinkronizálni tudom a névjegyzék,képek,üzenetek,könyvjelzöt....

köszönöm elöre is
Frissíts az Ovi sute-ról Nokia suite ra. Talán így megoldódik a probléma, bár nem látom milyen telefonról van szó.
Amit még megtehetsz előtte (is) suite megnyit, Eszközök/Beállítások/Eszköz szinkronizálása (azon belül még, További beállítások) ezeket nézd át.
These users thanked the author nsee for the post:
bobacrom (2011-11-12 szomb. 23:39:06)
Rating: 2.63%
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
bobacrom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-06-12 vas. 22:09:10
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: bobacrom »

nsee írta:
bobacrom írta:üdvözlet

pc-én nokia ovi suite programmal szinkronizálni tudom a névjegyzék,képek,üzenetek,könyvjelzöt....

köszönöm elöre is
Frissíts az Ovi sute-ról Nokia suite ra. Talán így megoldódik a probléma, bár nem látom milyen telefonról van szó.
Amit még megtehetsz előtte (is) suite megnyit, Eszközök/Beállítások/Eszköz szinkronizálása (azon belül még, További beállítások) ezeket nézd át.
nokia c6-01 ról van szó,kiprobáltam a szinkronizálást a telefonon is de naptárt nem szinkronizálja fel :(
ovi suite,nokia suite,mindkettö a gépen van
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Todo »

bobacrom írta:
nsee írta:
bobacrom írta:üdvözlet

pc-én nokia ovi suite programmal szinkronizálni tudom a névjegyzék,képek,üzenetek,könyvjelzöt....

köszönöm elöre is
Frissíts az Ovi sute-ról Nokia suite ra. Talán így megoldódik a probléma, bár nem látom milyen telefonról van szó.
Amit még megtehetsz előtte (is) suite megnyit, Eszközök/Beállítások/Eszköz szinkronizálása (azon belül még, További beállítások) ezeket nézd át.
nokia c6-01 ról van szó,kiprobáltam a szinkronizálást a telefonon is de naptárt nem szinkronizálja fel :(
ovi suite,nokia suite,mindkettö a gépen van
Naptár szinkronizálásához megadtad a beállitásokat?
Nokia suite: Eszközök>Beállitások>Naptár és feladatok, itt még a szinkronizálni kivánt naptárelemek időtartományát is meg tudod adni!
pz84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-11-13 vas. 21:24:07
Készüléktípus: e52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: pz84 »

52Nokia30 írta:Szia! Köszönöm a választ és a tippet. (Szerző: nsee » 2010-09-13 hétfő 11:52:36 )
A programot leszedtem, cleanert is használtam. Újraindítottam a gépet, felraktam ismét a PC Suite-ot. Kattintottam a Beállítások/Kapcsolatok kezelése menüpontra, új ablak jött elő: "Nokia Connection Maneger".
"A megfelelő jelülőnégyzet bejelölésével aktiváljon egy kapcsolatot"; de nincs semmilyen kapcsolat felsorolva az ablakban.
"Rendelkezésre álló kapcsolatok:" semmi/üres :(
Szia!
Sikerült azóta vmit tenni ezzel h a rendelkezésre álló kapcsolatok menüben legyen vmi felsorolva?Mert most nekem is ezt csinálja,"tárolóhely"-es kapcsolódással tökéletesen látja a memókártyát,de "pc suite" kapcsolódással semmi..Vmi ötleted esetleg?
pz84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-11-13 vas. 21:24:07
Készüléktípus: e52
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PC Suite(nincs rendelkezésre álló kapcsolat)

Hozzászólás Szerző: pz84 »

Sziasztok!

Nokia e52esem van,és nem tudok PC Suite-tal csatlakozni a telómra,mivel a Nokia Connection Managerben a rendelkezésre álló kapcsolatok lista üres.Nem tudom kiválasztani h kábellel vagy akármi mással csatlakozhassak.Ha a telefonon átállítom h "tárolóhely" csatlakozást szeretnék,akkor rendesen látom a memókártya dolgait pl. az intézőben.Leszedtem a legújabb PC Suite-ot,azzal sem megy.Újratelepítettem,úgy sincs kiválasztható kapcsolat.Amikor a telót először rádugtam,akkor rendesen feljöttek az új driver-es értesítések,telepítette is őket,de akkor sem tudok kábellel csatlakozni,azaz nem látom a telefont a programmal.
Tudtok esetleg vmi ötletet adni h mi miatt lehet ez?Mit hol kell állítani h jó legyen?

köszi:PZ
envagyok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-06-08 kedd 14:18:57
Készüléktípus: Nokia C7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: envagyok »

sms-eket nekem sem akarja visszatenni nokia c5-ön a biztonsági mentésből.
Már mindenhogy megpróbáltam, de mégsem.
Cirip
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-12-11 szomb. 15:37:36
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Cirip »

Sziasztok!

N97 mini-m van, és Nokia Suite 3.3.86-os verzió.
Az a helyzet, hogy elég sok SMS van a telón, (több száz) és addig nincs is baj, amíg szinkronizálom az SMS-eket, tehát a telóról felmásolja gépre.
a gépen található SMS-ekből tudok törölni úgy, hogy kijelölök egy beszélgetést és az összes üzenetét törli.
Ezzel szemben ez a telón található sms-ek között nem működik, ott csak egyenként tudom törölni az üziket.
Van ötletetek? Több százat kiválogatni amiket törölni akarok elég macerás. Ezek egy eladótól vannak (a bankomtól).
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Todo »

Cirip írta:Sziasztok!

N97 mini-m van, és Nokia Suite 3.3.86-os verzió.
Az a helyzet, hogy elég sok SMS van a telón, (több száz) és addig nincs is baj, amíg szinkronizálom az SMS-eket, tehát a telóról felmásolja gépre.
a gépen található SMS-ekből tudok törölni úgy, hogy kijelölök egy beszélgetést és az összes üzenetét törli.
Ezzel szemben ez a telón található sms-ek között nem működik, ott csak egyenként tudom törölni az üziket.
Van ötletetek? Több százat kiválogatni amiket törölni akarok elég macerás. Ezek egy eladótól vannak (a bankomtól).
Több sms-t egyszerre 701-en úgy tudok törölni, hogy belemegyek mondjuk a bejövő mappába>Opciók>Több elem megjelölése>Opciók>Összes megjelölése>Opciók>Törlés!
Nem lehet, hogy az N97 minin is igy kell?
Avatar
kalasz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:17:36
Készüléktípus: N95+8GB SanDisk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: kalasz »

Üdvözlet Mindenkinek!
Sima N95-ös telefonom van, csináltam pc suite-l egy biztonsági mentést az összes telefonon levő dologról. Problémám gondom az lenne, hogy visszaállításnál mindent visszarak csak az sms-ket nem, pedig azok lennének a legfontosabbak. Mit lehet-lehetne tenni az sms-k visszaállítása érdekében. Válaszokat előre is köszönöm. Üdv kalasz
A tapasztalat jó iskola, csak
a tandíj magas.
Feco23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010-05-09 vas. 07:44:19
Készüléktípus: Nokia Lumia 820 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Feco23 »

C7 és Nokia Suite 3.3.89-es verzió nem találja egymást bluetooth kapcsolat kiválasztásánál.
A BlueSoleil 6,2-es verzióval semmi probléma a C7 kapcsolódásakor de a Nokia Suite nem kezeli.
Újratelepítettem a N S-t de semmi változás.

Mi lehet a probléma?
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”