PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Zambee írta: Persze, hogy próbáltam, de nem megy. A simes verzió működik, de van sok többszámos nevem, és nem szeretném újra beírogatni, ha nem muszály.
Szerintem sincs olyan program ami átkonvertálná a névjegyzéket. Ha nem sok olyan többszámos névjegyed van akkor az a legjobb megoldás a sim-es.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Mcrazy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:09:51
Készüléktípus: 6230i E51
Tartózkodási hely: Pest megyében a Pc mögött
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Mcrazy »

Zambee írta:
potter55 írta:
Zambee írta:Sziasztok!

Még új vagyok itt, nem biztos, hogy ide kéne írnom, de nem találtam jobb témát, ezért ide írom a kérdésem.
Szóval most kezdi elhagyni a(z) (tér)erő a 6310i-met, és vettem egy Samsung B2100-t, de nem tudom, hogy lehet átvinni a névjegykártyákat (bluetooth-al PC-n keresztül gondolom) a régi nokiáról(ez még gondolom nem fájlokat használ) az új samura. Ebben szeretnék segítséget kérni, mert én nem vagyok nagy telefonmágus, de remélem létezik valami konvertáló progi.

Előre is köszi!

Zambee
Próbáltad csak simán átküldeni a számokat bluetooth-n a másik telefonra? Vagy a sim-re lemented és átrakod a másikba a sim-et, persze ha egy névhez csak egy szám tartozik.
Persze, hogy próbáltam, de nem megy. A simes verzió működik, de van sok többszámos nevem, és nem szeretném újra beírogatni, ha nem muszály.

Szia! Próbáld meg Microsoft Outlook-kal szinkronizálni mind a kettő telefont.
Avatar
Mcrazy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:09:51
Készüléktípus: 6230i E51
Tartózkodási hely: Pest megyében a Pc mögött
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Mcrazy »

fillerboy írta:Üdv!
Következő gondom:
E71-en a névjegyeim a telefonmemorián vannak vezetéknév utónév sorrendre állítva így pl kovács pista
Bluetoothon a másolóalkalmazással küldeném őket egy 6230i re de pista kovács az eredmény
PC Suitetal ugyanez biztonsági fájl import exporttal
A névjegyeket CSV-be is exportáltam hátha ott egy egyszerű oszlop vagy sorcsere megoldás lett volna de egy cellába sűrít mindent vesszőkkel és " jelekkel elválasztva
6230i ben nincsen névmegfordító megjelenítés beállítás
Várom a megoldásokat mert átgépelni nincsen kedvem
Köszi előre is!
Hali!

Neked is azt tudom tanácsolni, mint az előbbi post-ban. Microsoft Outlook-kal szinkronizáld a telefonokat.
Előbb az E71-et olvastasd be az Outlook-ba, majd az Outlok névjegyzéket exportáld ki .xls fájlba.
Megnyítod az .xls fáljt, felcseréled az oszlopokat (oszlop fejléc ne változzon meg) és beimportálod az Outlook-ba.
Ezután szinkronizálod az Outlook-ot a 6230i-vel a telefon irányába és kész.
Remélem tudtam segíteni.
Avatar
Enci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-20 csüt. 19:38:03
Készüléktípus: nokia5220
Tartózkodási hely: Gödöllő, Székesfehérvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Enci »

Sziasztok!

Nekem egy elég összetett problémám van...
Van egy régi nokia3510-es telefonom és ennek az adatait - de elég csak az sms-ek is - szeretném átmásolni az új nokia5220-as telefonomra, már mindenfélével próbálkoztam.
A Pc suiton elindítottam az 5220-as telefont, megnéztem az sms-eket, és próbaképpen az "üzenetek" mappát belehúztam a telefonba. Most a számítógépen látszanak az sms-ek, de a telefonon csak egy üres bejegyzés maradt a helyükön... :cry:
Mikor az sms-t megpróbálom visszamásolni a telefonra, hátha visszamegy, akkor meg azt írja ki, hogy "A fájl nem másolható a telefonra"... tanácstalan vagyok... ha tudtok, akkor segítsetek légy' szíves! :cry2:
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: sutyi »

Enci írta:Sziasztok!

Nekem egy elég összetett problémám van...
Van egy régi nokia3510-es telefonom és ennek az adatait - de elég csak az sms-ek is - szeretném átmásolni az új nokia5220-as telefonomra, már mindenfélével próbálkoztam.
A Pc suiton elindítottam az 5220-as telefont, megnéztem az sms-eket, és próbaképpen az "üzenetek" mappát belehúztam a telefonba. Most a számítógépen látszanak az sms-ek, de a telefonon csak egy üres bejegyzés maradt a helyükön... :cry:
Mikor az sms-t megpróbálom visszamásolni a telefonra, hátha visszamegy, akkor meg azt írja ki, hogy "A fájl nem másolható a telefonra"... tanácstalan vagyok... ha tudtok, akkor segítsetek légy' szíves! :cry2:
Majdnem jó... :yes:
Indítsd el a PcSuite-ot, csatlakozz a 3510-el, csinálj egy biztonsági mentést.
Ha megvan, csatlakozz a másik telóval, ismét biztonsági mentés opció,csak most a visszaállítást kell kijelölnöd.
Az a legtutibb, ha az adatokat csoportonként / Üzenetek,Naptár,stb/ egyenként próbálod meg átteni az új telóra...
Kép
Avatar
Enci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-20 csüt. 19:38:03
Készüléktípus: nokia5220
Tartózkodási hely: Gödöllő, Székesfehérvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Enci »

sutyika írta: Majdnem jó... :yes:
Indítsd el a PcSuite-ot, csatlakozz a 3510-el, csinálj egy biztonsági mentést.
Ha megvan, csatlakozz a másik telóval, ismét biztonsági mentés opció,csak most a visszaállítást kell kijelölnöd.
Az a legtutibb, ha az adatokat csoportonként / Üzenetek,Naptár,stb/ egyenként próbálod meg átteni az új telóra...
a 3510-est a PcSuite nem ismeri fel... :no:
az 5220-ason lévő dolgokat csesztem el most... előbb azt akarom helyrehozni a másolással már pár hónapja kínlódok... :bolond2:
Avatar
Enci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-20 csüt. 19:38:03
Készüléktípus: nokia5220
Tartózkodási hely: Gödöllő, Székesfehérvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Enci »

A telefonon nincsenek rajta az üzenetek, de a PC suite úgy látja, mintha rajta lenne.
Zambee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 15:05:29
Készüléktípus: Samsung B2100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Zambee »

Próbáltad csak simán átküldeni a számokat bluetooth-n a másik telefonra? Vagy a sim-re lemented és átrakod a másikba a sim-et, persze ha egy névhez csak egy szám tartozik.[/quote]

Persze, hogy próbáltam, de nem megy. A simes verzió működik, de van sok többszámos nevem, és nem szeretném újra beírogatni, ha nem muszály.[/quote]


Szia! Próbáld meg Microsoft Outlook-kal szinkronizálni mind a kettő telefont.[/quote]

Köszi a segítséget! Ki fogom próbálni!
Noa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-09-05 szomb. 16:48:12
Készüléktípus: 3120 Classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Noa »

Hello,sziasztok!

Volna egy kis gondom. Van egy 3120 Classic telóm és megpróbáltam frissíteni(nagyon sok telót frissítettem már). Rádugtam gépre,minden ok. Megy a frissítés a géphez hozzá se értem,nem voltam bent a szobába,majd mikor visszajöttem az fogadott,hogy a kapcsolat megszakadt,kikapcsoltam a gépet. Lehúztam a telót USB-ről. Gondoltam bekapcsolom,de most csak a fekete képernyő világít. Tud valaki valahogy segíteni,ötlet esetleg? Elég fontos lenne,mert csak ez az 1 telóm van!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Damir »

Noa írta:Hello,sziasztok!

Volna egy kis gondom. Van egy 3120 Classic telóm és megpróbáltam frissíteni(nagyon sok telót frissítettem már). Rádugtam gépre,minden ok. Megy a frissítés a géphez hozzá se értem,nem voltam bent a szobába,majd mikor visszajöttem az fogadott,hogy a kapcsolat megszakadt,kikapcsoltam a gépet. Lehúztam a telót USB-ről. Gondoltam bekapcsolom,de most csak a fekete képernyő világít. Tud valaki valahogy segíteni,ötlet esetleg? Elég fontos lenne,mert csak ez az 1 telóm van!
Szia!
Szerintem a Phoenix topicba írd le ezt a problémát, azzal valószínű meg tudod oldani a gondod ;)
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”