PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
iki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 23:50:54
Készüléktípus: 5800 Tube-S5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: iki »

Mondjuk megjelent az uj PC-suite,,,7.1.30.8.hun
bébó
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-25 csüt. 09:51:42
Készüléktípus: Nokia 6120 Classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: bébó »

Sziasztok!
nekem a PcSuittal az a problémám, hogy egyik telómat se tudom csatlakoztatni. Kiírja a további készülékek hozzáadásánál, hogy : Problémája van az infravörös kapcsolattal?....
Pedig telepítve van z infra :(
nemtudom mit csináljak....csak az smseket szeretném gépre rakni a 6101ből, mert kártyára nemtudom menteni :S
Vki segítsen!!!
Avatar
eriklili13
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:20:04
Készüléktípus: Samu N8010+sgs+sgs2CM 1.1.3
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 139 times
Been thanked: 10 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: eriklili13 »

csepipeti írta:
laci64 írta:
csepipeti írta:Sziasztok!

PC Suite 7.1.18.0 volt telepítve a WinXP SP3-mal futó gépemre, Nokia 6300 telefont USB kábelen felismerte, Outlook-ot ragyogóan szinkronizálta, készítettem backup-ot, minden működött. Szerettem volna egy Nokia 6230-on firmware-t frissíteni, de azt mondta, nem kompatibilis készülék. Gondoltam, egy korábbi PC Suite verzióval (6.81, ha jól emlékszem) megpróbálkozom, amit a meglévű mellé, másik folderbe telepítettem. Abban nincs is firmware update funkció, mint kiderült utána, a 6230-hoz ez a lehetőség nem is érhető el. A probléma nem ez, hanem hogy ezek után a PC Suite 7.1.18.0 nem ismeri fel a telefonokat. A Kapcsolódás varázsló a következő hibaüzenetet adja: "Nem áll rendelkezésre kapcsolattípus, ezért nem lehet a telefonhoz csatlakozni. A varázsló megszakítja a műveletet."
PC Suite uninstall, registry-ből Nokia hivatkozások törlése, PC Suite install nem segít. A reinstall után a 6300 csatlakoztatásakor a modem, usb és minden egyéb driver települ automatikusan.

Nem szeretném az OS-t ezért újratelepíteni. Találkozott már valaki ilyennel? Bluetooth-szal kapcsolatban találtam hasonló fórumbejegyzéseket, de megoldást ott sem írtak.

A segítséget előre is köszönöm!
A Nokia honlapról külön is le lehet tölteni a drivereket. Próbáld meg utólag telepíteni.
Megtaláltam a megoldást! Nem elég csak a PC Suite eltávolítása, ha a "Nem áll rendelkezésre kapcsolattípus, ezért nem lehet a telefonhoz csatlakozni. A varázsló megszakítja a műveletet." hibaüzenet jelentkezik.
A Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése ablakban a telepített programok között gyanús lett a PC Connectivity Solution alkalmazás. A "Kattintson ide..." linkre kattintva a Támogatási információ ablakban nagy meglepetésre gyártóként a Nokia van megjelölve. Ennek az eltávolítása és a PC Suite újratelepítése után (persze a PC Connectivity Solution is visszakerül) ismét hajlandó a PC Suite kapcsolatot teremteni a telefonnal. Remélem másnak is segít!
Nagyon köszönöm a segitséget,2 napja kinlódom ,mert nem müködött a PC Suitom. Ez a PC Connectivity restaurálásra szorult és már megy is.Nagyon hálás vagyok. :Notworty: :taps1: :taps2: :taps4:
peetozd
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-07-10 pén. 19:06:54
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: peetozd »

Hello mindenkinek!
A napokban vettem egy 5800-át. Segítséget szeretnék kérni a GPS beüzemelésében és használatában, mert nem akar sikerülni. Illetve ha valaki tud olyan linket ahol ezt megtalálom akkor azt megköszönném.
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

peetozd írta:Hello mindenkinek!
A napokban vettem egy 5800-át. Segítséget szeretnék kérni a GPS beüzemelésében és használatában, mert nem akar sikerülni. Illetve ha valaki tud olyan linket ahol ezt megtalálom akkor azt megköszönném.
Nézd meg az 5800 topicot itt a fórumon. Ott tudsz érdeklődni.
P51D
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-07-17 pén. 15:04:03
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: P51D »

Sziasztok! A napokban kaptam egy Nokia E51-t. Telepítettem a PC Suit-ot is. Viszont ez a program nem látja a telefonon elmentett jegyzeteket. Nem találom sehol sem, még a fájl kezelőben sem. Létezik-e a Nokiához valamiféle program amivel tudnám a jegyzeteket kezelni, írni, szerkeszteni? Nagyon macerás azokkal a pöttömnyi gombokkal babrálni. Sony-Ericssonokhoz létezik egy My Explorer nevű program, vagy találtam egy Mobil Master nevű programot, szóval valami hasonlót keresek a Nokia-hoz. A Mobil Master még csak-csak jó lenne, csak hát fizetős...

Köszi a segítséget!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: potter55 »

P51D írta:Sziasztok! A napokban kaptam egy Nokia E51-t. Telepítettem a PC Suit-ot is. Viszont ez a program nem látja a telefonon elmentett jegyzeteket. Nem találom sehol sem, még a fájl kezelőben sem. Létezik-e a Nokiához valamiféle program amivel tudnám a jegyzeteket kezelni, írni, szerkeszteni? Nagyon macerás azokkal a pöttömnyi gombokkal babrálni. Sony-Ericssonokhoz létezik egy My Explorer nevű program, vagy találtam egy Mobil Master nevű programot, szóval valami hasonlót keresek a Nokia-hoz. A Mobil Master még csak-csak jó lenne, csak hát fizetős...

Köszi a segítséget!
A jegyzetet írd meg a gépen egy .txt fájlba és másold fel a telefonra, és ha a fájlkezelőben megnyitod akkor elvileg el tudod menteni a jegyzetek közé.
A jegyzeteket itt találod a telefonba: C:\Private\100012a5\DBS_101F8878_Notepad.dat de azt csak hackelt telefonnal tudod onnét kimenteni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Potyi70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:20:18
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Potyi70 »

potter55 írta:
Potyi70 írta:
sw. frissítés után....
Azóta én külön programot használok, de csak a Névjegyzéket szoktam lementeni.
Akkor értem, mert nálam is software frissítés után jelentkezett :evil:
Ezt, hogy lehet kivédeni :?2: A névjegyzéket még le tudom menteni (pl.: memkari "vcf"), de a naptár, üzenet adatainak mentését mivel tudom kiváltani :?3: Köszi
Ha meg van hackelve a telefon akkor csak a megfelelő fájlt kell kimásolnod.
plunk írta:C:\Private\100012a5\DBS_100065FF_Contacts.cdb - Névjegyzék adatok.
C:\Private\1000484b\Mail2 - Üzenetek.
C:\Private\10003a5b\ - Naptár
C:\Private\100012a5\DBS_101F8878_Notepad.dat - Jegyzetek
C:\Private\101F4CD2\Applications.dat - Mappák és ikonok elhelyezkedése a menüben.
C:\private\20007b39\200al kezdődő - Ngage mentések
C:\Private\10000850\ - Operátor logo.
C:\Private\100012a5\DBS_100069CC_btregistry - Bluetooth eszközök listája.
C:\sys\data\mmcstore - Memóriakártya jelszava.
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom kimásolni ezeket az adatokat?
A telóm (E71) hackelt, a fenti mappákat, fájlokat látom a c/private mappában, de nem tudom kimenteni :no: sehova pedig ez nagyon ügyes dolog format előtt :laugh: , mert nekem a PC rapszodikusan menti (vagy nem menti) az adatokat :whaaa:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Damir »

Potyi70 írta:
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom kimásolni ezeket az adatokat?
A telóm (E71) hackelt, a fenti mappákat, fájlokat látom a c/private mappában, de nem tudom kimenteni :no: sehova pedig ez nagyon ügyes dolog format előtt :laugh: , mert nekem a PC rapszodikusan menti (vagy nem menti) az adatokat :whaaa:
Miért ne tudnád kimenteni?Csinálsz egy mappát a memkarin aztán mehet bele minden amit meg akarsz tartani ;)
Avatar
Potyi70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:20:18
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Potyi70 »

Damir88 írta: Miért ne tudnád kimenteni?Csinálsz egy mappát a memkarin aztán mehet bele minden amit meg akarsz tartani ;)
Én a gyökér-, illetve a dokumentum mappába próbáltam X-plore segítségével, de nem sikerült a másolás-beillesztés... :hmm2:
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”