PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

antal75 írta:És még annyit én a telenor wap-ra bírok csak felcsatlakozni..
Lehet, hogy ez a gond. Ugyanis nem a wapra, hanem az internetre kéne csatlakozni a készüléknek. Ezt mindenképpen a szolgáltatóval kéne lerendezni.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

antal75 írta:Ha megkérhetnélek ird már le ha lehet szájba rágósan
Akkor kezdjük ott hogy kapcsold be a telefont. :D
Ha nem sikerül, lehet hogy le van merülve. Próbáld meg a töltő egyik végét a telefonba a másik végét a falon levő konnektorba dugni (de nem mindegy melyik végét melyikbe). Ha ehhez szükséged van képekkel való bemutatóra is akkor lapozd fel a használati útmutatót. :D
Ha ezután se megy ellenőrizd hogy van-e feszültség a konnektorban, befizetted-e a villanyszámládat, stb...

Ilyen részletesség megfelelő? Legközelebb a PC bekapcsolását ismertetem... :D

Mivel egy számomra idegen szolgáltató ismeretlen szolgáltatását használod egy számomra ismeretlen telefonnal, ezért pontos útmutatót ne tőlem várj. Próbáld meg önállóan beállítani.
antal75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-05-23 vas. 16:00:49
Készüléktípus: xperia mini pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: antal75 »

Helo köszi eddigi segítségedet,nem sikerült ez van:(:(
Gyogyós nem vagyok, sok mindent megodok de ez most kifogott rajtam egyszerűen ez a vacak telenor wap nem megy ezért próbáltam segítséget kérni valakitől...

Azt amit írtál nem sikerült beállítanom,próbáltam de nem jött össze.
Egyébként n95 8gb telóról van szó ,telenor wap-al adat kábellel
Eddig ment tökéletesen pc-suital,csak most hogy nem pannon internettel kell indítanom ezt a vackot hanem telenor wap-al ,ezzel nem megy..
Neharagudj ha megbántottalak :ta :szia: ps2: nem állt szándékomban.
Köszönöm eddigi segítségedet
Egyébként ha még is segítenél ,(telefon ne háttértár módban kapcsolódjon a PC-hez. Én bluetooth-al szoktam mert nem kedvelem a kábeleket, ) ez mit jelent hogy ne háttér módban legyen??Nekem csak adat kábelem van ,a hozzáférési pont belőve telenor wap-ra
(usb esetben standard modem az usb virtuális sorosportjára). Tárcsázóban a hívott telefonszám *99# és kész ennyi... )
Az usb virtuális sorosportja az melyik?,és ha eljutottam a tárcsázásig ott mit is kell csinálni??
Bocs de ezeket nem bírtam megoldani:(:( Elnézést a tudatlanságomért,nem születik senki sem zseninek :cool1: :whaaa:
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Egyébként ha még is segítenél ,(telefon ne háttértár módban kapcsolódjon a PC-hez. Én bluetooth-al szoktam mert nem kedvelem a kábeleket, ) ez mit jelent hogy ne háttér módban legyen??Nekem csak adat kábelem van ,a hozzáférési pont belőve telenor wap-ra
Amikor a telót rádugod a gépre, megkérdezi, hogyan akarod csatlakoztatni. PcSuite mód, Tároló mód, Képátvitel, vagy Média átvitel. A PcSuite módot kell kijelölni. Ha ezt nem kérdezi meg, akkor a beállítások/Kapcsolatok/USB-nél meg kell nézni, hogy nincs-e valamelyik mód alapértelmezettnek bejelölve! Az első ablakban PcSuite legyen. a másodikban A csatl.kor rákérdez: Igen. Ugyanis, ha a készülék a gépre nem PcSuite módban csatlakozik, akkor az életben nem fogsz a teló modemjével a gépen netezni. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

antal75 írta:nem sikerült ez van
"telefon ne háttértár módban kapcsolódjon a PC-hez:" manual 44.o pcsuite legyen.
"hozzáférési pont belőve:" manual 178.o A hozzáférési pont neve és jelszava kell. ügyfélszolgálat hátha tudja. a "h.férési pont" neve ide kell, a jelszó majd pc-n a tárcsázóba.
"Az usb virtuális sorosportja az melyik?" winben eszközkezelő Ports. itt ki kell találnod melyik tartozik a telefonhoz. nyilván az amelyik akkor jelenik meg ha rádugod a telefont.
Modem: control panel - modemek - ne detektáljon - itt lehet hogy szerepel a Nokia (ha a pcsuite installálva van) de itt csak bluetooth modemek vannak! Te pedig a bonyolultabb vezetékest akarod. ezért a Standard Modem -et válaszd és add meg az előbb megtalált portszámot. Hogy sikerült-e azt a modem tulajdonság diagnosztikában query -vel kérdezhető le.
Tárcsázó az IE options connections add dialup privat network ide a *99# majd (ha van usernév azt is, de valószínű nincs) és a jelszó kell. T-Mobile -nál esetedben itt a "h.férési pont" neve "wap" usernév nincs és a jelszó is wap lenne (ha nem volna a jobb web'n'walk azaz jelszó nélküli "wnw" h.férési pont).
antal75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-05-23 vas. 16:00:49
Készüléktípus: xperia mini pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: antal75 »

Kösz a segítséget a problémám megoldódott!!
bzsoltii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 16:45:28
Készüléktípus: Nokia C7-00 Belle Refresh
Tartózkodási hely: Kübeckhausen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: bzsoltii »

Sziasztok !

A segítségeteket kérném ! A PC-Suite 7.1.62.1 verziót keresem magyarul. Itt az oldalon volt is rá hivatkozás, de sehol nem találom. A neten egyelőre csak az angol webinstallert találom.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Todo »

bzsoltii írta:Sziasztok !

A segítségeteket kérném ! A PC-Suite 7.1.62.1 verziót keresem magyarul. Itt az oldalon volt is rá hivatkozás, de sehol nem találom. A neten egyelőre csak az angol webinstallert találom.

Itt: http://www.nokia.hu/tamogatas/termektam ... d-download# a lap alján kiválasztod, hogy "Hungarian" és kész!
bzsoltii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 16:45:28
Készüléktípus: Nokia C7-00 Belle Refresh
Tartózkodási hely: Kübeckhausen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: bzsoltii »

Ami a Nokia honlapon fent van az a 7.1-és ez nem támogatja a S^3-at. Az oldalon egy felhasználó tett egy hivatkozást a rámutató linkkel, de sehogy nem találom, pedig az magyar volt. Ettől függetlenül köszönöm a választ !
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Todo »

bzsoltii írta:Ami a Nokia honlapon fent van az a 7.1-és ez nem támogatja a S^3-at. Az oldalon egy felhasználó tett egy hivatkozást a rámutató linkkel, de sehogy nem találom, pedig az magyar volt. Ettől függetlenül köszönöm a választ !
Ha letöltöd és telepíted akkor, majd jelezni fogja, hogy frissítés érhető el! Ha frissíted akkor már támogatja az S^3-at is! Nekem is fent van és támogatja a C7-et!
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”