PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Attilaa írta:Elvileg 32 és 64 bites verza van a Nokia oldalán, ezt írja a fáma!
Akkor a 64 bitest telepítsd és utána talán menni fognak a dolgok. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Attilaa
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 21:58:23
Készüléktípus: SAMSUNG Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 164 times
Been thanked: 49 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Attilaa »

Azt tettem :(
Samsung S5 mini
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: golyos »

Walaki01 írta:
Adatátvitel/Tárhely módban csatlakoztasd, simán megy a másolás.
Adatátvitel módban nem kell sem az OVI,sem a PcSuite.Ott a telót a Win simán meghajtóként (háttértárolóként) kezeli.Tehát,ha a saját gépre,vagy az intézőre kattintasz,akkor látni fogsz egy plusz meghajtót,egy eddig nem látott betűjellel.
Ezután a teló szabad tárhely kapacítás mértékéig tehetsz rá tetszőleges mennyiségű zenét a gépedről.
Ez oké,csak értelmetlen az egész Ovi mert pont arra nem jó amie kéne.
A másik halálom ,hogy a felmásolt zenét keresgetni kell mert a gyári berakja az összes hangfile közé hiába könyvtárastul raktam fel.
Keresek valami mp3 progit.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

golyos írta:
Ez oké,csak értelmetlen az egész Ovi mert pont arra nem jó amie kéne.
A másik halálom ,hogy a felmásolt zenét keresgetni kell mert a gyári berakja az összes hangfile közé hiába könyvtárastul raktam fel.
Keresek valami mp3 progit.
Ezen könnyű segíteni.Nem az összes zeneszámot kell megnyitni,hanem van a menűben,Előadók és Albumok opció is.Ott aztán lehet válogatni. :yes:
Az OVi,meg no comment. :angry: Ugy sz@r ahogy van. :wacko:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
szpistomi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:12:36
Készüléktípus: Zopo ZP300+
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: szpistomi »

Hali!

Olvasgattam a fórumot, de eddig nem találtam választ a kérdésemre.
Az a helyzet, hogy általában a mobiltelefonon keresztül szoktam netezni a laptopommal (a PCSuite csatlakoztatja). Holnap kapok egy új laptopot, de nem leszek vezetékes netközelben, viszont a PCSuite csak webinstallert tölt le, tehát a teljes telepítéshez net kellene, de az nekem csak a telepítés után lenne. 22-es csapdája.
Meg lehet valahol találni a full (offline) installert? (lehetőleg minél frissebb magyar verziót, ha már feltelepült, akkor frissíthet)
Előre is köszi!
Üdv: Szpis
Aktuális: Zopo ZP300+ Field & 32GB KingMAX microSDHC Class10
Régi telefonjaim: 3210 -> 6210 -> 6610/3100 -> 6131/E60 -> E51 -> SE W595 -> 5230
muzsikus2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:58:13
Készüléktípus: Huawei P10 Plus
Tartózkodási hely: Bp. 11 ker.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 68 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: muzsikus2 »

szpistomi írta:Hali!

Olvasgattam a fórumot, de eddig nem találtam választ a kérdésemre.
Az a helyzet, hogy általában a mobiltelefonon keresztül szoktam netezni a laptopommal (a PCSuite csatlakoztatja). Holnap kapok egy új laptopot, de nem leszek vezetékes netközelben, viszont a PCSuite csak webinstallert tölt le, tehát a teljes telepítéshez net kellene, de az nekem csak a telepítés után lenne. 22-es csapdája.
Meg lehet valahol találni a full (offline) installert? (lehetőleg minél frissebb magyar verziót, ha már feltelepült, akkor frissíthet)
Előre is köszi!
Hali! Ha az a telepítő 100 mega körüli, akkor offline telepítő, nem kell hozzá net. Telepítéskor menne netre megnézni van-e frissebb verzió, de ha nincs net folytatja a telepítést és fel is települ rendesen a letöltésekori aktuális verzió.
GT-I9505 SGS4 (4.4.2) FNB8/FNB8/FNB8 + root
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

muzsikus2 írta:
szpistomi írta:Hali!

Olvasgattam a fórumot, de eddig nem találtam választ a kérdésemre.
Az a helyzet, hogy általában a mobiltelefonon keresztül szoktam netezni a laptopommal (a PCSuite csatlakoztatja). Holnap kapok egy új laptopot, de nem leszek vezetékes netközelben, viszont a PCSuite csak webinstallert tölt le, tehát a teljes telepítéshez net kellene, de az nekem csak a telepítés után lenne. 22-es csapdája.
Meg lehet valahol találni a full (offline) installert? (lehetőleg minél frissebb magyar verziót, ha már feltelepült, akkor frissíthet)
Előre is köszi!
Hali! Ha az a telepítő 100 mega körüli, akkor offline telepítő, nem kell hozzá net. Telepítéskor menne netre megnézni van-e frissebb verzió, de ha nincs net folytatja a telepítést és fel is települ rendesen a letöltésekori aktuális verzió.
Bocsi,de a PcSuite telepítője nem éri el a 40 Megát.A web installer csupán annyit jelent,hogy a netről töltötted le,de teljes értékű.Tehát simán telepíthető net nélkül.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
szpistomi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:12:36
Készüléktípus: Zopo ZP300+
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: szpistomi »

Kössz a gyors válaszokat, holnap kiderül, mit tud a 35 megás PCSuite, vagy a 92 megás OVI Suite... (anno a PCSuite 6.x-hez volt egy offline telepítőm, ahogy "muzsikus2" írta, az jóval nagyobb volt, mint a letölthető fajta, és *.msi volt a kiterjesztése)
Üdv: Szpis
Aktuális: Zopo ZP300+ Field & 32GB KingMAX microSDHC Class10
Régi telefonjaim: 3210 -> 6210 -> 6610/3100 -> 6131/E60 -> E51 -> SE W595 -> 5230
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

szpistomi írta:Kössz a gyors válaszokat, holnap kiderül, mit tud a 35 megás PCSuite, vagy a 92 megás OVI Suite... (anno a PCSuite 6.x-hez volt egy offline telepítőm, ahogy "muzsikus2" írta, az jóval nagyobb volt, mint a letölthető fajta, és *.msi volt a kiterjesztése)
Nálam most is itt pihen a gépen a legújabb PcSuite web installer és exe a kiterjesztése.A mérete 35,1 Mega és nem kell a telepítéséhez net.Az OVI viszont már kérdéses,mert az új verzió telepítője kb 200 Mega és nem 92.Bár az OVI csak pár napig ment a gépemen,aztán uninstall,mert nem való semmire.A PcSuite százszor jobb. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: nsee »

Walaki01 írta: Nálam most is itt pihen a gépen a legújabb PcSuite web installer és exe a kiterjesztése.A mérete 35,1 Mega és nem kell a telepítéséhez net.Az OVI viszont már kérdéses,mert az új verzió telepítője kb 200 Mega és nem 92.Bár az OVI csak pár napig ment a gépemen,aztán uninstall,mert nem való semmire.A PcSuite százszor jobb. :yes:
Milyen verzió számú a legújabb PcSuite amit leszedtél és honnan? Ha megosztanád...?!?
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”