PC Suite

PC-re telepíthető telefonokkal kapcsolatos programok témái
Avatar
golyos
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009-04-17 pén. 13:50:06
Készüléktípus: ZTE Grand X IN Rooted-HTC WfS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp 11.ker
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: golyos »

nsee írta:
Walaki01 írta:Most néztem a honlapot,már el is tüntették a PcSuite-t.Csak az OVI-t nyomatják,pedig nem igazán jön be az emberek többségének. :angry:
Ugye, ugye! ;) Ezért keresek, hátha valaki moddolta vagy valami. Egyébként írtam, panaszkodtam, hogy a PcSuite jobb volt és miért nincs lehetőség az új
telók használatára stb.
Szerintem minél többen írunk annál nagyobb az esély valami változásra. (én kis naív :oops: )
Turkáltam a gépen és találtam Pc Suite hun web telepitót Verzió: 2.2.32.0
35,1 mb
2011 Jan 31 a ltrehozás dátuma(akkor raktam újra a gépet)
Ha ez jó átküldöm,ha dobsz címet.
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: nsee »

golyos írta: Turkáltam a gépen és találtam Pc Suite hun web telepitót Verzió: 2.2.32.0
35,1 mb
2011 Jan 31 a ltrehozás dátuma(akkor raktam újra a gépet)
Ha ez jó átküldöm,ha dobsz címet.
Dobtam és köszi! :)
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
stirlitz72
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-02-20 vas. 16:41:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: stirlitz72 »

Sziasztok!
Ki tudja, hogyan lehet az Ovi suite számítógépre való telepítési útvonalát megváltoztatni? Ugyanis automatikusan a C: Programfájlok(x86)-ba telepíti magát.
Köszi!
zedlog
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-03-22 hétf. 15:55:25
Készüléktípus: n8 t39m
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: zedlog »

Hogyan lehet egyszerre több országot (teljes Európát) leszedni az OVI-val? Ráadásul az országok egyenkénti leszedése is borzalmasan lassú. Van alternatív megoldás? Anno a PC Suite Map loader-jével 40 perc alatt lent volt a teljes Eu.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

zedlog írta:Hogyan lehet egyszerre több országot (teljes Európát) leszedni az OVI-val? Ráadásul az országok egyenkénti leszedése is borzalmasan lassú. Van alternatív megoldás? Anno a PC Suite Map loader-jével 40 perc alatt lent volt a teljes Eu.
Akkor tedd vissza a PcSuitot!A Nokia honlapon,ha a keresőbe beírod,kiadja a letöltő linket.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
zedlog
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-03-22 hétf. 15:55:25
Készüléktípus: n8 t39m
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: zedlog »

Walaki01 írta:
zedlog írta:Hogyan lehet egyszerre több országot (teljes Európát) leszedni az OVI-val? Ráadásul az országok egyenkénti leszedése is borzalmasan lassú. Van alternatív megoldás? Anno a PC Suite Map loader-jével 40 perc alatt lent volt a teljes Eu.
Akkor tedd vissza a PcSuitot!A Nokia honlapon,ha a keresőbe beírod,kiadja a letöltő linket.
OK, csak az meg nem szereti az n8-at. "An error occured...", persze csak a letöltés végén. Majd ha lesz egy fél napom, leszedegetem egyenként.
anyadat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-03-30 szer. 22:50:16
Készüléktípus: 5130
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PM file

Hozzászólás Szerző: anyadat »

Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni. Van nekem egy 5130c-2 XM telefonom. A teli nem független, de nem is ez a lényeg. Próbálgattam kiolvasni dolgokat belőle, csak a kíváncsiság miatt. Ekkor bukkantam rá a J.A.F by odeon nevű progira, ami részben a segítségemre volt.
Sikerült kiolvasnom (Read PM) PM fájt, amit véletlenül átírtam, majd visszaírtam a (Write PM) telóra. EZ VOLT A TRAGÉDIA. Azóta: "Contact service" felirat. Sikerült ugyanezzel a progival csinálni egy program frissítést, ami le is futott sikeresen, de ez sem segített. Megvan a jó PM file-om, de nem tudom visszaírni a telefonra ugyanis a visszatöltés megindulásakor hibát dob ki.
Tud valaki esetleg valami megoldást? Vagy legalább elmondani mi is az a PM fájl.
Segítséget előre is köszönöm. (CA-101D usb-vel csatlakozik a pc-hez)
Stussy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-05-22 vas. 17:29:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Stussy »

Sziasztok!

Lehet, hogy láma kérdés, de mi arra a megoldás, ha otthon 2 Nokia telefon van és az OVI Suite-tal a szinkronizálásnál nem tudom szétválogatni a 2 telefon tartalmát.
Nem találok se név, se telefon szerinti megkülönböztetést. Így vagy egy telefonnal használom, vagy a összemixeli az adatokat szinkronizálásnál. :-(

Köszi!
muzsikus2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:58:13
Készüléktípus: Huawei P10 Plus
Tartózkodási hely: Bp. 11 ker.
Has thanked: 6 times
Been thanked: 68 times

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: muzsikus2 »

Stussy írta:Sziasztok!

Lehet, hogy láma kérdés, de mi arra a megoldás, ha otthon 2 Nokia telefon van és az OVI Suite-tal a szinkronizálásnál nem tudom szétválogatni a 2 telefon tartalmát.
Nem találok se név, se telefon szerinti megkülönböztetést. Így vagy egy telefonnal használom, vagy a összemixeli az adatokat szinkronizálásnál. :-(

Köszi!
Mindkét teló ugyan az a típus? Nem tudod átnevezni őket? Pl én ovi suite-ot használok, abban Eszközök-Beállítások-Saját készüléknél meg tudom változtatni a neveket. Lényeg, hogy ne ugyanaz legyen a neve. BT-os szinkronizációnál a telókban a bt név legyen különböző.
GT-I9505 SGS4 (4.4.2) FNB8/FNB8/FNB8 + root
Stussy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-05-22 vas. 17:29:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC Suite

Hozzászólás Szerző: Stussy »

Köszi a gyors választ.
Nem ugyanaz a kettő. Azt látom, hogy elnevezi másként a kettőt(alapból a két telefon típus a két név). Mégis egy helyre kerülnek az adatok.
Válasz küldése

Vissza: “PC-s programok”