LG G3

LG márkájú készüléktípusok témái
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

Tomasz írta:Köszi a segitségeket. Használtam a telefon beépitett tisztitóját azóta nem csinálta.
Viszont nekem még nem ajánlotta fel a telefon a szoftver frissitést. T mobilos vok.
Az jó hír.
Én egyenlőre nem is akarom frissíteni,vannak még búgjai az MM-nek,ahogy olvasgatom.Viszont ha szeretnéd frissíteni nem kell megvárni még fel nem ajánlja,mert fel lehet dobni máshogy is.Itt a téma összefoglalóban megtalálod a módját. ;)

http://prohardver.hu/tema/re_lg_g3_mind ... friss.html
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Tomasz írta:Köszi a segitségeket. Használtam a telefon beépitett tisztitóját azóta nem csinálta.
Viszont nekem még nem ajánlotta fel a telefon a szoftver frissitést. T mobilos vok.
lg pc suit,felajánlja,a teló nem is fogja,mint ll nél se. én felraktam t mobile.tökéletesen teszi a dolgát semmi baj vele,söt. ;)
These users thanked the author Limahl for the post (total 2):
Macika (2016-04-25 hétf. 22:21:24) • gjoco1958 (2016-04-26 kedd 07:42:40)
Rating: 5.26%
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Macika »

Kit fújt ide a szél?

Valaki törölje már pofán a Viagrájával együtt!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: vidati »

Macika írta:Kit fújt ide a szél?

Valaki törölje már pofán a Viagrájával együtt!
Kérésed parancs :)
These users thanked the author vidati for the post:
Macika (2016-04-30 szomb. 15:05:40)
Rating: 2.63%
Licht3n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 07:53:40
Készüléktípus: Note2 G3 S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Deutschland, Baden-Württemberg
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Licht3n »

Sziasztok.. Még mindig nyuzom a g3-at (2éves). Se root se semmi gyári cuccal... Egy ideje elkezdte azt csinálni hogy kikapcsol... Függetlenül a töltöttségi szinttől, fényképezni akartam újraindult... Később már más alkalmazásnál is eljátszotta. A következő az volt hogy kb 60% töltötségi szintnél újraindult, már csak 20% on megint újraindult 3%.... volt hogy pinkód irásnál 2. szám után újraindult... ez ment vagy 10-15 ször..
Tegnap berágtam.. hard reset.. mail fiok vissza face whatsup viber vissza... és 100% os aksival újraindult. de már csak 90% on aztán kb 3 óra alatt 50%ra csökkent kevés használat mellett. majd újraindult... vissza 11% pinirásnál ujraindul 26%.... ujraindul 13%.... ujraindul 4% azóta folyamatosan újraindul!

Na ezt nagyon ügyesen leirtam.... De remélem értitek..
A kérdés hogy tapasztalt e valaki hasonlót?
Van e ötletetek mi a nyügje?
Én aksira vagy szofthobára tippelek...
Lehet megérett a csere!
Cserénél egy S7edge vagy LgG5 a kiszemelt de Nem tudok dönteni Feleségemnek G4 van én is Lg fan vagyok inkább de az új samunak a formája tetszik mig a g5 é nem.. Szerintetek?! Érvek ellenérvek jöhetnek..
Az én meglátásom hogy amire egy átlag user használná ezeket a telefonokat mind1 melyiket választja hasonló mind. azok az 1 másodperces sebességbeni eltérések nem mérvadók...
Én azt szeretném választani amelyik nem akadozik lejátsza amit akarok nyilván csináljon szupi képet.. De a lényeg hogy ne induljon újra :D ne fagyjon meg stb--

Köszönöm ha valaki ki tudja gubozni az irásom és érdemlegesen tud válaszolni!

Szép napot mindenkinek.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Licht3n írta:Sziasztok.. Még mindig nyuzom a g3-at (2éves). Se root se semmi gyári cuccal... Egy ideje elkezdte azt csinálni hogy kikapcsol... Függetlenül a töltöttségi szinttől, fényképezni akartam újraindult... Később már más alkalmazásnál is eljátszotta. A következő az volt hogy kb 60% töltötségi szintnél újraindult, már csak 20% on megint újraindult 3%.... volt hogy pinkód irásnál 2. szám után újraindult... ez ment vagy 10-15 ször..
Tegnap berágtam.. hard reset.. mail fiok vissza face whatsup viber vissza... és 100% os aksival újraindult. de már csak 90% on aztán kb 3 óra alatt 50%ra csökkent kevés használat mellett. majd újraindult... vissza 11% pinirásnál ujraindul 26%.... ujraindul 13%.... ujraindul 4% azóta folyamatosan újraindul!

Na ezt nagyon ügyesen leirtam.... De remélem értitek..
A kérdés hogy tapasztalt e valaki hasonlót?
Van e ötletetek mi a nyügje?
Én aksira vagy szofthobára tippelek...
Lehet megérett a csere!
Cserénél egy S7edge vagy LgG5 a kiszemelt de Nem tudok dönteni Feleségemnek G4 van én is Lg fan vagyok inkább de az új samunak a formája tetszik mig a g5 é nem.. Szerintetek?! Érvek ellenérvek jöhetnek..
Az én meglátásom hogy amire egy átlag user használná ezeket a telefonokat mind1 melyiket választja hasonló mind. azok az 1 másodperces sebességbeni eltérések nem mérvadók...
Én azt szeretném választani amelyik nem akadozik lejátsza amit akarok nyilván csináljon szupi képet.. De a lényeg hogy ne induljon újra :D ne fagyjon meg stb--

Köszönöm ha valaki ki tudja gubozni az irásom és érdemlegesen tud válaszolni!

Szép napot mindenkinek.
aksi. ;) cseréld ki.én is néztem lg 5 ,de gs7 edge lett ,egymás mellet hát,de te tudod.nem bántam meg samura visszatérést,aksi remek,készülék meg nagyon ott van.
These users thanked the author Limahl for the post:
Licht3n (2016-06-14 kedd 14:31:40)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
Licht3n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 07:53:40
Készüléktípus: Note2 G3 S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Deutschland, Baden-Württemberg
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Licht3n »

S7 nél hiányozna a duplakoppos nytás...
mire érted hogy egymás mellett?
Nem szivesen cserélek... Már úgy megszoktam :D
De vagy aksit veszek másikat és 2éves telonak jöhetnek egyéb gondjai vagy új telot...
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

Licht3n írta:S7 nél hiányozna a duplakoppos nytás...
mire érted hogy egymás mellett?
Nem szivesen cserélek... Már úgy megszoktam :D
De vagy aksit veszek másikat és 2éves telonak jöhetnek egyéb gondjai vagy új telot...

Igen úgy van, ahogy Limahl írja sajna aksit kell cserélned.Nekem 2db G3 van(2/16-3/32) és 2 évesek,úgyhogy várhatom Én is az aksi cserét.De még bírják.

Limahl,gratula az új telódhoz! :up:
These users thanked the author gjoco1958 for the post:
Licht3n (2016-06-14 kedd 18:51:02)
Rating: 2.63%
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Licht3n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-04-16 szomb. 07:53:40
Készüléktípus: Note2 G3 S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Deutschland, Baden-Württemberg
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Licht3n »

Sziasztok..
Na teljesen berágtam mikor egy egész éjszakás töltés után 2 perc nyomkodás alatt újraindult... aztán további 2 óra a zsebben, próbáltam egyet telefonálni és elkezdett újraindulgatni!
Majd talán valamikor foglalkozni fogok vele. De már 2. napja tulaja vagyok az S7 Edgenek. 2 nap alatt elégedett vagyok. Persze hozzátesz, hogy 2. napja megy töltés nélkül és még 60% fölött van. Majd hosszabb használat után kiderül. Még mindig nyomkodom hátul a hangerőt és a duplakoppot is előszeretettel alkalmazom a samun. :D
De azért nagyon hiányzik még a G3-om...
Köszi mindenkinek az előző hozzászólásokat.
Ha van valami jó tippetek a samuhoz valami rejtett tartalom vagy valami szívesen veszem...
Szép napot.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: LG G3

Hozzászólás Szerző: Macika »

Licht3n írta:Sziasztok..
Na teljesen berágtam mikor egy egész éjszakás töltés után 2 perc nyomkodás alatt újraindult... aztán további 2 óra a zsebben, próbáltam egyet telefonálni és elkezdett újraindulgatni!
Ha elöregedett az akksi, akkor töltheted egy hétig is, akkor sem lesz máshogyan, hirtelen egy lökésszerű áramfelvétel, és az akksi feszültsége leesik, a telefon meg ennek megfelelően jár el...
These users thanked the author Macika for the post:
Licht3n (2016-06-19 vas. 21:09:37)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “LG”