LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

LG márkájú készüléktípusok témái
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

tnorbi írta:Szerintem meg ha építő kritikát akarsz megfogalmazni akkor segítsd a munkáját, ne pedig "okoskodj", hogy ez így meg úgy nem jó, mert az SGS/II másmilyen... A legelején szerintem az se volt sokkal jobb.
ha én akarom összeszedni ami egy ilyenhez kell -mert van rá időm meg van ilyen telefonom- akkor összeszedem és nyitok egy topikot. aki ilyet nyit az (általában) nem mástól várja a sült galambot, főleg nem úgy hogy megnyitok valamit aztán majd lesz valami meg valaki majd küld valamit hanem mert tud valamit amit megoszt másokkal. nyilván mindenki aki majd komolyabban foglalkozik a dologgal és talál valamit az majd úgyis megosztja. én viszont olvasni szerettem volna az okosságokat mert érdekelt (volna) hogy ha erre váltok akkor mit tudok majd kezdeni vele ha kicsit testre akarom szabni, nem pedig csinálni mivel nem vagyok android rom guru. és nem is tervezek az lenni. azt gondoltam azzal segítek hogy a gs ilyen topikja milyen és ott mik vannak, mik a források ahol esetleg olyan dolgok is vannak amik kipróbálhatók az LG-n. meg a kolléga amúgy is oda vissza fordítgatna engem szóval nem is mernék semmi angol cuccot lefordítani :)
melleselg eddig az összes romolós topik valami értelmes romolós dologgal kezdődött. még ha nem is 500 sorral. nem véletlenül akadtam fent azon hogy amikor ezt megláttam hogy "ez meg mi a ....". és ha azt hiszed hogy csak okoskodni tudok akkor te is nézzél már kicsit körül (mondjuk az 5230 cfw topikban) mielőtt feleslegesen beidézel fél oldalt :deal:
mellesleg meg ja, ki lehetne törölni minden hszt, az elsőt is úgy ahogy van, és berakni azt a két linket amit a kolléga írt. annak már több értelme lenne mint az eddigi összesnek.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
stukker
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:02:03
Készüléktípus: LG G4 D815
Nem: Férfi
Has thanked: 27 times
Been thanked: 13 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: stukker »

Fiugg!
Be kéne fejezni. Vitázni az off topikban....... Én viszont, ha már nyitva van, mindegy, hogy kitől, várom a trükköket. Ha nincs más mozgás, törölje már legyen szíves egy admin....... :angry:
LG G4 D815 (32GB)
64 gb SAMSUNG class10 mikroSD
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

A topikot egyelőre nem törlöm.
matis12: hozz össze az első hozzászólásba okosságokat és marad a topik.
Az offolást most már viszont fejezzétek be, törölni fogom őket, amennyiben felkerülnek az első hsz-be az infok.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

moco írta:A topikot egyelőre nem törlöm.
matis12: hozz össze az első hozzászólásba okosságokat és marad a topik.
Az offolást most már viszont fejezzétek be, törölni fogom őket, amennyiben felkerülnek az első hsz-be az infok.
A sima Lg 2X topikba leírtam hogyan kell Flashelni a telefont, azt át lehetne mozgatni ide.....
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

matis12 kérésére a topik törölve lesz. Folytatás az LG Optimus 2X topikban. A hasznos infokat innen, oda átpakolom majd.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
fastshark
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-12-08 szer. 14:35:47
Készüléktípus: lg gt 540 optimus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LG Optimus 2X - trükkök,modding,romolás

Hozzászólás Szerző: fastshark »

Tisztelt LG 2X Tulajdonosok!

Aki véletlenül elrontotta a romolást vagy netán nem kapcsol be a mobilja annak tudok segíteni.
Eredeti gyári Stock romot tudok adni smartflash-el 100%ig működik.
az elérhetőségem csak skype-n: malinkij4.
vegyetek fel.
sziasztok.
fastshark
Válasz küldése

Vissza: “LG”