Motorola DEFY

Motorola márkájú készüléktípusok témái
parazita01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-04-23 szomb. 11:53:55
Készüléktípus: Nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: parazita01 »

Sziasztok!

A napokban nézegettem a Defy-t, nekem nagyon tettszett. A nagy problémám vele az angol nyelv. Sajnos nem vagyok egy telefonguru, a kérdésem is biztos sokaknak egyszerű dolog! Lehet a Defy-re andoid 2.3-at frissíteni, hogy magyar legyen vagy esetleg 2.2-t? Olvastam a neten, hogy lehet Root-olni, és úgy magyar lesz, de azt nem szeretném. Tud valaki segíteni?
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: moco »

nem a rootolástól függ a nyelv. a rootolás olyan, mint a symbinél a hackelés (tehát te leszel a teló rendszergazdája, a rendszermappákba is bele tudsz menni, tudod módosítani) a nyelv a romverziótól (mint nokiánál a szoftver) függ.
These users thanked the author moco for the post:
applausee51 (2011-09-26 hétf. 21:55:42)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
parazita01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-04-23 szomb. 11:53:55
Készüléktípus: Nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: parazita01 »

Tehát rá lehet tenni az Android 2.2-t vagy 2.3-at?
No_Para
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 13:14:23
Készüléktípus: N95 8GB+ Moto Defy 16GB CL10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: No_Para »

A Morelocale2 (Marketről ingyenesen letölthető) sok programot magyarul jelenít meg.

A 2.2 egyenlőre USA-ban van csak, az EU-ba a 2. negyedévre ígérték.
Jól működő kiszivárgott verziók találhatók a neten, a 3.4.2_177 nordic a 2.2.2 takarja. Ennek van olyan verziója ami downgradelhető a jelenleg használt 2.51 CEE ROM-ra (ez a 2.1.1-es Android Motorola-s verziója).
http://itcafe.hu/tema/re_motorola_defy_ ... 16394.html
Gyári 2.3 a Motorola szerint nem lesz rá. :censored:

A CyanogenMod 7 (Android 2.3.3) portolása folyamatban van a Defyre, ez 98%-ban tud magyarul (Köszönet a fejlesztőknek, hogy gondoltak ránk :taps1: ) egyenlőre azonban a beta3 verziónál tart, és még wifi, GPS, aGPS videó és FM rádió problémái vannak.
Bővebben: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1033654
parazita01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-04-23 szomb. 11:53:55
Készüléktípus: Nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: parazita01 »

Köszönöm szépen!
Shyciii
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 21:58:49
Készüléktípus: Motorola Defy CM7 RC1
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: Shyciii »

A Defy szervíztámogatottsága milyen? Ha probléma lesz vele, nem szívom meg nagyon? Hallottam, hogy az eddig cég aki szervízelte, már nem teszi ezt.
Ez az egy ami egyenlőre bizonytalan nekem. Nokia, Samsung esetén ugye elvben nincs ilyenkor gond, de motorola szervíze magyarországon milyen?
Van valakinek tapasztalata?
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

A telefon csak elvileg ütésálló :D
havernak van és vásárlás után kb 3 héttel leejtette derékmagasságból az egyik sarkára, és a híres gorilla glass összetört :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Hát ma megnyomkodtam egy osztrák ismerős Defy-jét. Ámultam rajta. Nem volt még a kezemben Androidos telefon, szóval nincs viszonyítási alapom, de a minimhez képest fényévekkel gyorsabb. Reagál egyből mindenre, szebb a kijelzője is. Erősen gondolkozok Androidra váltani :hmm2: ...
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: reddoors »

farkas-laci írta:Hát ma megnyomkodtam egy osztrák ismerős Defy-jét. Ámultam rajta. Nem volt még a kezemben Androidos telefon, szóval nincs viszonyítási alapom, de a minimhez képest fényévekkel gyorsabb. Reagál egyből mindenre, szebb a kijelzője is. Erősen gondolkozok Androidra váltani :hmm2: ...
És ez csak egy erős középkategória , (viszonylag) elavultnak számító androidverzióval(gondolom 2.1 volt rajta) . :D
Huawei MATE 9 Android 7
Shyciii
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 21:58:49
Készüléktípus: Motorola Defy CM7 RC1
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Motorola DEFY

Hozzászólás Szerző: Shyciii »

reddoors írta:
farkas-laci írta:Hát ma megnyomkodtam egy osztrák ismerős Defy-jét. Ámultam rajta. Nem volt még a kezemben Androidos telefon, szóval nincs viszonyítási alapom, de a minimhez képest fényévekkel gyorsabb. Reagál egyből mindenre, szebb a kijelzője is. Erősen gondolkozok Androidra váltani :hmm2: ...
És ez csak egy erős középkategória , (viszonylag) elavultnak számító androidverzióval(gondolom 2.1 volt rajta) . :D
És még 2.1-essel is gyors. Ráadásul olyan funkciókat is tud, amit csak a 2.2-es szoft adna. Bár végülis mindegy, mert ebben a negyedévben jön rá a 2.2-es szoft.
Válasz küldése

Vissza: “Motorola”