Sony Ericsson Satio

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: potter55 »

peti820818 írta:azt is prószáltam már. Lehet hogy a software l van a problem?
Biztos a te telefonodra való (s60v5)?
Próbálj ki másik verziót belőle.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
peti820818
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-08-06 pén. 16:20:25
Készüléktípus: Sony Ericsson Satio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: peti820818 »

hát én nem tudom, nekem semmi nem akar elindulni. Egyedül a handyclock ment fel a telefonra, más nem igazán.
Pl.: próbálgattam egy programot ( jelen esetben ey fénykardos progit) és semmi esetben sem hajlandó a telefonra felkúszni. Hiába állítom a dátumot, hiába másolom a telefon gyökér könyvtárába. Most ezt a progit csak kiemeltem, de a többivel is ezt csinálja. Kicsit azért ez elszomorít.
Ja igen és csak azokat a progikat próbálom feltenni, amihez oda van irva hogy satio ra is jó. Pl.:spbmobilshell t meg se mozditja.
Bármilyen segítséget meghallgatok. Köszi
landworby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 15:45:29
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: landworby »

Üdv!

Arra lennék kíváncsi, hogy a Satio mennyit javult a régi tesztek óta? Gyors lett a rendszere? Szebben fényképez? Van hozzá moddolás? Érdemes Omnia2-őt elcserélni rá?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: potter55 »

landworby írta:Üdv!

Arra lennék kíváncsi, hogy a Satio mennyit javult a régi tesztek óta? Gyors lett a rendszere? Szebben fényképez? Van hozzá moddolás? Érdemes Omnia2-őt elcserélni rá?
Hát jött rá frissítések. De itt ezen a fórumon nem sok mindenkinek van, vagy nem ír róla, hogy miben jó és rossz.
De talán itt találsz valamit.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: rydair »

landworby írta:Üdv!

Arra lennék kíváncsi, hogy a Satio mennyit javult a régi tesztek óta? Gyors lett a rendszere? Szebben fényképez? Van hozzá moddolás? Érdemes Omnia2-őt elcserélni rá?
Helló, Ha valamennyire értessz a symbianoz, vagy kötődsz hozzá, akkor mindenféleképpen ajánlom a cserét, vagy ha simán szeretsz fotózni, multitaskolni meg ilyenek akkor is. SZerintem nagyon sokat javult, már a gyári firmware-rel is remekül használható, de persze vannak módosítások is. Lehet cserélni az "asztal"-t meg ilyenek. Szerintem remek gép és tényleg csodás fotókat csinál!
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
gzomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-22 vas. 14:15:21
Készüléktípus: Sony Ericsson Satio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: gzomi »

sziasztok, azt szeretném krédezni hogy nem találom tegnap ota a képeket a telomon amiket csinálok rajta , valakinek van valami 5lete hogy hova menti el? x plorerel is kerstem már ugy se találtam .( ( bocsi ha nem ide kellet volna ezt irni de nem találtam mást és nekem is SE satiom van :) )
k_janos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 00:13:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: k_janos »

amugy sok helyen olvasom h minek 8 meg 12megapixel egy telóba xD fikázzzák össze vissza, mindenhol, de legtöbbjük csak mert drága, szerintük jobb egy 2 és 3 megás, hááát, figyi, én is beérem annyival, de ha ez neked sok, akkor ne vedd meg, nekem per pill vivazom van, a videoja gyönyörűűűűű, a fénykép, mivel nem vagyok fotós, így bőven sok :) ez a teló is ultraszupernek tűnik, egy bajom velük hogy a symbian oké hogy rajta van, de olyan szinten mint a nokia, nem lehet agyoncuccolni XDXD
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: rydair »

gzomi írta:sziasztok, azt szeretném krédezni hogy nem találom tegnap ota a képeket a telomon amiket csinálok rajta , valakinek van valami 5lete hogy hova menti el? x plorerel is kerstem már ugy se találtam .( ( bocsi ha nem ide kellet volna ezt irni de nem találtam mást és nekem is SE satiom van :) )
C/data/images
vagy E/images mappában keresgélj
ezeken belül vagy van külön camera mappa vagy csak a dátum pl 201008A0 ilyesmik
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
freeCOM
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-10-11 vas. 13:44:04
Készüléktípus: Satio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: freeCOM »

hali, satiot hellox2-vel hogy lehet hackelni? ott mindig megáll hogy a root cert csinálja. r2ak006 a szoft. előre is köszi
starweb88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-10-10 vas. 21:05:18
Készüléktípus: Satio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: starweb88 »

Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne, hogy ma feltelepítettünk Satiora egy gps progit és azóta a saját alkalmazás mappa full üres nem jön be és a kezelés be se lehet belemenni, hogy törölni tudjam.. vki tud vmi okosat mondani? vagy memoria karit formázzam le? mert én a memo karin a telepített progikat se találtam meg h melyik mappába rakja bele... pedig annó volt symbianos telom és meg is van és azon simán megtaláltam..
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”