Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
mayobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-02-20 pén. 11:31:53
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: mayobi »

Sziasztok!
Ma vettem egy Vivazt eddig nagyon tetszik, de lenne kérdésem t-mobilos a teló függetlenítve lett de t-mobos téma van rajta, softver dátuma meg 2010.04 havi szeretnék rá független softot illetve melyik a legujjabb fw rá? És hogy hogyan kell ovin keresztül ? Eddig csak nokiáim voltak tudom hogy ez is symbian de nem vágom h kell frissíteni. Akkor még hogy az ovi mapsot hogy tudom rárakni? Illetve mik a tapasztalatok melyik fut rajta a legjobban legmegbízhatóbban??? Akkor még milyen progikat érdemes rárakni és hol találok . Pl érdekelne a nokián már megszokott Nameday progi, filmlejátszó progi, wifizéshez böngésző progi. Még egy kérdésem lenne... a wifit kitudom rakni valahogy kezdő képernyőre, hogy ha használni akarom ne a kapcsolatokba keljen belépnem?


Előre is köszi a válaszokat!
poki1981
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:42:20
Készüléktípus: Samsung gs2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: poki1981 »

Vivaz- t ne lehet törni. Azért ment le az ára, az n8 jó gép, csak késői, és van rá főzött rom, vivazra nincs, már több mint fél éve nincs frimeware frissítés sem, befürdött az se a symbiannal, mert népszerűtlen, nem is fejleszt rá, ezért esett a telefon ára!!! Nem adja ki a softot, hogy felfuttassák!!! :(
ngc
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-26 pén. 12:34:41
Készüléktípus: SE Vivaz
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: ngc »

Comic írta:
volex írta:Hangerőt nem lehet állítani lezárt telefonnál. Erre megoldás.
Hát nem tudom, nekem a gyári szoft van rajta és lehet hangosítani és halkítani lezárt telóval is...nem lehet, hogy ez a trémobilos cucc ami nem tudja?
Nekem sem állítja, frissítettem a szoftvert is, de így sem. Sőt, megmaradtak az anomáliák is (pl.: ha lezárt kijelzővel hívom elő a fényképező funkciót, bevillan a menü).
masterhack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011-01-17 hétf. 23:05:11
Készüléktípus: nokia n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: masterhack »

Van egy vivaz prom és nem kapcsol be csak fehérne világit és a sony feliratig betölt. Mi lehet a hiba ? ha szoftveres akkkor lehetne rá tenni ujszoftvert ? és ha lehet akkor h ?
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: istnag »

masterhack írta:Van egy vivaz prom és nem kapcsol be csak fehérne világit és a sony feliratig betölt. Mi lehet a hiba ? ha szoftveres akkkor lehetne rá tenni ujszoftvert ? és ha lehet akkor h ?
Itt nézz körül szerintem.:
http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php ... 49&start=0
anorche1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-10-22 szomb. 15:32:10
Készüléktípus: Vivaz Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: anorche1 »

Sziasztok!
Van egy vivaz pro a seus szerint a legfrissebb szoftverrel. a smartnews oldalán lévő 1. módszerrel meghackeltem a telefont. Gond nélkül feltette a the sism 3 hd -t, a pes 2011 -et. Mind 2 keményen szaggat. Kérdésem: Miért? Legfrissebb szoft. Gondoltam h a mem kártya szar, de ha a teló memóriájába vagy egy másik mem kártyára telepítem akkor is ugyan ez. ha más program nincs felrakva (kivéve ez a 2 játék + a romptacher) akkor is. Hátérben nem fut semmi. Már többször is frissítettem a szoftvert. Videón láttam, hogy tökéletesen kéne mennie, de nem teszi ezt. Van öltetettek?
aranyroka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-02-25 szomb. 00:09:51
Készüléktípus: sonny ericsson vivaz u5i
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: aranyroka »

Sziasztok!
Vettem egy t-mobilos vivazt..
Segítenétek, hogyan tudok független gyári soft-ot rakni rá...
Nem vagyok othon a témában :sad: Szóval valaki letudná nekem írni mint a h.. gyereknek :D
Előre is köszönöm a segítséget.. :pislog:
robi80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-06-04 hétf. 17:25:01
Készüléktípus: sonyericsson u8i vivaz pro
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: robi80 »

Sziasztok
lenne egy kérdésem ! Hogyan tudom fel tenni az uj frimware vivaz pro mert amit olvastam itt is meg sok más helyen egyik se sikerült :( próbáltam a seus-al de a régit teszi vissza ( R2EA021 ) ez van rajta t-mobil függő. Lehet csak hálózat függő szoftvert enged fel tenni és t-mobil nem adott akkor még ki új frimwaret ? válaszokat előre köszönöm!!!

Rácz Róbert.
robi80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-06-04 hétf. 17:25:01
Készüléktípus: sonyericsson u8i vivaz pro
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: robi80 »

aranyroka írta:Sziasztok!
Vettem egy t-mobilos vivazt..
Segítenétek, hogyan tudok független gyári soft-ot rakni rá...
Nem vagyok othon a témában :sad: Szóval valaki letudná nekem írni mint a h.. gyereknek :D
Előre is köszönöm a segítséget.. :pislog:

Szia nekem is ez a gondom :roll:
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”