Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: volex »

Meg szeretnélek kérni, hogy a db mappát zip-be küld el nekem
Kola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-05-05 szer. 10:30:40
Készüléktípus: HTC Legend -Nk N95- SER Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: Kola »

Kola írta:Sziasztok!

Vivaznál találkoztatok azzal a régebbi symbianos nokiáknál található, de ott már kiküszöbölt hibával, hogy a névjegyzék a dupla betűket (cs,sz, ny...) keresésnél nem jelenít meg? A telefonon a legfrissebb sw van rajta.

szerk.: Megvan. Ismert jelenség, sonyericsson szerint pár hét múlva esedékes a javítása. Addig is, ha angolul beszél a telefon, megfelelően működik. (ott nincs dupla betű, csak s, z... és így az sz-t 2 betűnek ismeri fel)
sajnos az sw frissítés nem oldotta meg Akinek ilyen van megnézné, hogy működik-e ez a funkció? angolul működik, de magyarul nem...
medgyo2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-11-24 kedd 22:09:47
Készüléktípus: 6710 Navigator
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: medgyo2 »

Sziasztok!lenne egy olyan kérdésem, hogy valaki tesztelte e már komolyabban a GPS részét a telónak?
Én felraktam már a Garmint :csúszót 40métert+szívta az aksit 2 nap alatt lemerült, amióta letöröltem 3-4 napot bir!/ha valaki felrakta valamelyik verziót és pontos azt előre is megköszöném ha segítene.az aksi nem érdekel annyira!
Sygic ,Ndrive műkődik de nem bíznám rájuk az életem!
/Mindenkinek gyenge a GPS érzékenység? álló helyzetbe összevissza pakol állandóan, mindegyik navival ha elindulók visszaáll,az A-GPS sem segít ebbe!

Előre is kösz!
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: volex »

Igen, mindenkinél ilyen. Én Ovi-t is próbáltam, de a gps az nem pontos, de kocsival simán használom rendszeresen.
Az aksit navigálás közben mindegyik szívja, a háttérbe futót meg ki kell kapcsolni benne.
NopeX
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-07-24 szomb. 12:08:47
Készüléktípus: SonyEricsson VIVAZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: NopeX »

Sziasztok!

Olyan problémám van a teloval, hogy megjegyezte egy wifi nek a jelszavát, ami idöközben megváltozott, de seholse találok olyan menüt, amibe át tudnám irni azt a darab jelszavacskát. Ebbe kéne segitség.
Tudom, nem pont ide kivánkozik a kérdés, de jobb helyet se találtam neki...
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: rydair »

Helló. A beállításoknál van olyan, hogy csatlakozás vagy valami célok. És ott lehet állítani a hálózatok beállítását.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
aircom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-07-27 kedd 20:36:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: aircom »

volex írta:Sziasztok!

Az a problémám, hogy egyik hang rögzítő progi sem tudja felvenni a beszélgetéseket.
Gondolom valami személyiségi jog vagy hasonló miatt.
Hogy lehet ezt kikerülni?
Nokiánál hogy iktatják ki ezt?
Szia! Valóban, a NOKIA E51-en még külön gomb is volt, amivel az ÉPPEN FOLYÓ beszélgetést felvette. A VIVAZ Pro-m nem tud ilyet ?? Beszélgetés közben "szürke" a felvétel lehetősége... valakinek sikerült kikerülni ezt a "hibát"? Köszi
k_janos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 00:13:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: k_janos »

Akkor most a gps tényleg 40métert is téved??? az nem sok egy picit???? Akkor az extra a kijelző és a kamera :D Pedig használtam volna a gps t is :S
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

aircom írta:
volex írta:Sziasztok!

Az a problémám, hogy egyik hang rögzítő progi sem tudja felvenni a beszélgetéseket.
Gondolom valami személyiségi jog vagy hasonló miatt.
Hogy lehet ezt kikerülni?
Nokiánál hogy iktatják ki ezt?
Szia! Valóban, a NOKIA E51-en még külön gomb is volt, amivel az ÉPPEN FOLYÓ beszélgetést felvette. A VIVAZ Pro-m nem tud ilyet ?? Beszélgetés közben "szürke" a felvétel lehetősége... valakinek sikerült kikerülni ezt a "hibát"? Köszi

Nem véletlen nem, ugyanis a Nokia norvég törvényeivel ellentétben Japánban tiltják a magánbeszélgetések rögzítését magánszemélyek részére, még akkor is ha az csak magáncélra készül (ergó te veszed fel magad). Ott csakis a rendőrség, katonaság, stb, egyszóval az elnyomó szervek tehetik meg :P
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
k_janos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 00:13:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: k_janos »

ááááá, gyerekek, ez jó teló lenne, csak az apróságokra mértnem figyeltek benne? vagyis, nem is az apróságok, hanem néhány "extra" dolog miősége, például a zene???? nekem nemtom, olyan mintha vmi 1000 éves mp3 as telóval hallgatnék zenét :S
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”