Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Na éppen e miatt a hozzáállás miatt romlik annyira a Nokia minősége. Ha mindenki úgy állna hozzá, hogy idézem "ezeknek a hülye barmoknak jól lesz a szar is, mert annál nagyobb a bevétel", akkor igencsak hamarosan seholsem lennének jó minőségű termékek.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
Comic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-05-15 szomb. 08:25:29
Készüléktípus: Sony Ericsson Vivaz
Tartózkodási hely: Dorog - Leányvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: Comic »

fonix232 írta:Na éppen e miatt a hozzáállás miatt romlik annyira a Nokia minősége. Ha mindenki úgy állna hozzá, hogy idézem "ezeknek a hülye barmoknak jól lesz a szar is, mert annál nagyobb a bevétel", akkor igencsak hamarosan seholsem lennének jó minőségű termékek.
Nem a hozzászólás, hanem a minőség megkövetelésének hiánya vonja maga után a romlást...azért mert valamely cég megkapja az ISO/akármilyen minősítést, az csak egy vélemény visszacsatolásos módszer alkalmazását követeli meg és nem a minőségi munkát! Egyébként meg lényegtelen, mert ugyan az a japán és kínai alkatrészek vannak az összes mobilban...szedd szét a nokiát és láss csodát: Nyák = Made is China, IC-k = Made in china...szóval mind1, hogy milyen típus vagy gyártmány...ezek csak termékformalitások...erre is jó példa, hogy az SE is alkalmazza a Symbian rendszert...nokia kreáció és mégis fut SE-ken...

Jah és a másik dolog, hogy én dolgoztam ott, volt is nokiám és így alakult ki a véleményem...és nem úgy írok post-ot, hogy "láttam", vagy "olvastam"...sokakkal ellentétben...
gabek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-05-15 szomb. 21:37:23
Készüléktípus: 6120c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: gabek »

Hi !

Tetszik ez a Vivgaz nagyon, egyedül a touch screentől idegenkedek, pláne hogy rezisztív, ami állítólag nem jó. Nincs még semmi tapasztalatom, ezért kérdezném, hogy milyen a kezelhetősége stylus nélkül (újjal nyomkodva), mert egy régi acer PDA-m volt már de a stylust nagyon nem szerettem.
Még egy kérdés: Garmint fel lehet tenni a Vivazra ?

Amúgy Nokia C5-öt akartam venni, de megláttam ezt és nagyon megtetszett főleg a video és foto képessége miatt. Egyedül az érintőképernyő amitől tartok.
Köszi.
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: volex »

Én mindig ujjal használom, és simán kezelhető, előnye, hogy kesztyűben is pl használható. Garmin tökéletesen megy rajta!
Avatar
Comic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-05-15 szomb. 08:25:29
Készüléktípus: Sony Ericsson Vivaz
Tartózkodási hely: Dorog - Leányvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: Comic »

Tényleg gond nélkül lehet kezelni cerka nélkül is...én csak a netezéshez használom a ceruzát, mert ott vannak apróbb dolgok is, de ott is lehet nagyítani, így végülis nem is kell hozzá!
Személy szerint örülök ennek a rezisztív kijelzőnek, mert rendszeresen zsebre vágom bill.zár nélkül...(kikapcsoltam az autó-bill.zárat, mert idegesített, hogy leraktam a telót, mikor pl. kiszaladtam a szobából) és nem örülnék neki, ha össze vissza elindulgatnának dolgok, vagy hívnék valakit ok nélkül...így ennek kissebb a veszélye...szerintem csak annak nem megfelelő aki mindenben a legjobbat akarja...ha egy pici telót akarsz nagy tudással akkor szerintem pont neked való...egyébként annyit jelent ez a rezisztív érintőkijelző laikus nyelven, hogy finoman meg kell nyomni a kijelzőt és nem simogatni...számomra azt jelenti, hogy nehezebb félrenyomni valamit...ami sztem nem hátrány...
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: volex »

Meg az is előny, hogy bármivel megnyomható, pl kesztyűben is kezelhető.

MÁS:

A Hangerő állítás-ra találtam egy megoldást, lezárt telefonnál: elindítod a lejátszást, on/off gomb, lezárás, utána kód megadása, ami alapból ugye 4 db 0. Zöld gomb feloldás, és itt kéri a feloldási kódot. Hagyd hogy lekapcsolja a világítást magától. Állítható a hangerő, de semmi másra nem reagál, csak ha a kódot beütöd Very Happy. Ha más kódot ír be magától akkor max nem fogadja el, de miután lekapcsol a kijelző, nem figyeli a tapit.
Hozzászólás
Avatar
Comic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-05-15 szomb. 08:25:29
Készüléktípus: Sony Ericsson Vivaz
Tartózkodási hely: Dorog - Leányvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: Comic »

volex írta:Meg az is előny, hogy bármivel megnyomható, pl kesztyűben is kezelhető.

MÁS:

A Hangerő állítás-ra találtam egy megoldást, lezárt telefonnál: elindítod a lejátszást, on/off gomb, lezárás, utána kód megadása, ami alapból ugye 4 db 0. Zöld gomb feloldás, és itt kéri a feloldási kódot. Hagyd hogy lekapcsolja a világítást magától. Állítható a hangerő, de semmi másra nem reagál, csak ha a kódot beütöd Very Happy. Ha más kódot ír be magától akkor max nem fogadja el, de miután lekapcsol a kijelző, nem figyeli a tapit.
Hozzászólás
Most teljesen nem vágom, hogy miről beszélsz...felvilágosítanál?
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: volex »

Hangerőt nem lehet állítani lezárt telefonnál. Erre megoldás.
Avatar
Comic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-05-15 szomb. 08:25:29
Készüléktípus: Sony Ericsson Vivaz
Tartózkodási hely: Dorog - Leányvár
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: Comic »

volex írta:Hangerőt nem lehet állítani lezárt telefonnál. Erre megoldás.
Hát nem tudom, nekem a gyári szoft van rajta és lehet hangosítani és halkítani lezárt telóval is...nem lehet, hogy ez a trémobilos cucc ami nem tudja?
Avatar
volex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-03-23 kedd 08:41:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Vivaz (Kurara)

Hozzászólás Szerző: volex »

Kijelző és gombok lezárásakor lehet hangerőt változtatni??? Milyen sw van rajta?
Nekem: 1224-4699_R2AK006
Egyedi verzió: 1232-1978_R2AK006
Dátum: 18-02-10
Modell:U5
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”