Sony Ericsson Xperia

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

nem!
BORNIKA777 írta:Sziasztok!
Xperia X8-am van.Normális hogy meleg az aksija?
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

Sziasztok! X8-on hogy lehet visszaáálitani azt hogy a "menügomb" megnyomására választhassak hogy melyik fömenübe akarok lépni? feltelepitettem egy launcher progit, és eddig ugy volt hogy ha megnyomtam a középsö "menü" gombot akkor felugrott hogy a fömenübe akarok menni vagy a launcher menü be. ma véletlenül kipipáltam az alatta lévö szöveget hogy "ez legyen az alapértelmezett.." és rámentem hogy fömenü. most már a középsö gomb megnyomásakor nem tesz fel kérdést hanem egyböl a fömenübe lép. hogy lehet visszaállitani?:S

köszönöm!
B.A.L.A.G.E.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: Limahl »

pasadenasbeach írta:Sziasztok! X8-on hogy lehet visszaáálitani azt hogy a "menügomb" megnyomására választhassak hogy melyik fömenübe akarok lépni? feltelepitettem egy launcher progit, és eddig ugy volt hogy ha megnyomtam a középsö "menü" gombot akkor felugrott hogy a fömenübe akarok menni vagy a launcher menü be. ma véletlenül kipipáltam az alatta lévö szöveget hogy "ez legyen az alapértelmezett.." és rámentem hogy fömenü. most már a középsö gomb megnyomásakor nem tesz fel kérdést hanem egyböl a fömenübe lép. hogy lehet visszaállitani?:S

köszönöm!

Keresd meg az alkalmazásoknál a launchert és töröld az alapértelmezett beállitást.
Samsung galaxy s7 edge
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

ott már keresgéltem:/ beállitások-alkalmazások-kezelés... de igy nincs benne hogy launcher. nem találok olyat. pedig a szüröben beállitottam hogy mindet mutassa.
vagy te a felrakott launcher-re gondolsz? ott csak eltávolitani lehet, beállitás törlésére nincs lehetöség, söt én le is töröltem a lauchnert, ujraraktam és ugyanugy semmi..:S
pontosan mit keressek az alkalmazáskezelöben?
B.A.L.A.G.E.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: Limahl »

pasadenasbeach írta:ott már keresgéltem:/ beállitások-alkalmazások-kezelés... de igy nincs benne hogy launcher. nem találok olyat. pedig a szüröben beállitottam hogy mindet mutassa.
vagy te a felrakott launcher-re gondolsz? ott csak eltávolitani lehet, beállitás törlésére nincs lehetöség, söt én le is töröltem a lauchnert, ujraraktam és ugyanugy semmi..:S
pontosan mit keressek az alkalmazáskezelöben?
Nem biztos hogy launcer néven van amit feltettél és beálitottál azt keresd a nevét.

beállitások programok alk kezelése a megvan rányomsz alul alapértelmezett beállitások törlése

tehát ha adw launcher akkor azt vagy amit feltettél azt te tudod meik.
Samsung galaxy s7 edge
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

igen adw launchert tettem fel:) az meg is van, megtaláltam a listában, de ott csak az "eltávolitás" mezö-re lehet rákattintani, a többi szürke.
de félreértesz, nem az adw launcher lett az alapértelmezett, hanem a telefon gyári alap fömenüje. na azt hogy lehet kikapcsolni?:D annak nem tudom a nevét.
én pont azt akarom hogy az adw legyen az alapértelmezett és ne a gyári, csak véletlen a gyárit raktam alapértelmezettre. :/
B.A.L.A.G.E.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: Limahl »

pasadenasbeach írta:igen adw launchert tettem fel:) az meg is van, megtaláltam a listában, de ott csak az "eltávolitás" mezö-re lehet rákattintani, a többi szürke.
de félreértesz, nem az adw launcher lett az alapértelmezett, hanem a telefon gyári alap fömenüje. na azt hogy lehet kikapcsolni?:D annak nem tudom a nevét.
én pont azt akarom hogy az adw legyen az alapértelmezett és ne a gyári, csak véletlen a gyárit raktam alapértelmezettre. :/
Hát akkor bocs tényleg félre értettem nézd végig a progikat és ami bevan állitva alapértelmezettnek vedd ki mást nemtok x8-am nincs nemtom hogy müxik mégegyszer bocs.
Samsung galaxy s7 edge
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

semmi:) csak az a baj hogy a gyári launchernek nem tudom a nevét..:S végignéztem és semmi erre utaló név nincs.:S
B.A.L.A.G.E.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: Limahl »

pasadenasbeach írta:semmi:) csak az a baj hogy a gyári launchernek nem tudom a nevét..:S végignéztem és semmi erre utaló név nincs.:S

Valami háziko formának kéne lenni szerintem.
Samsung galaxy s7 edge
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Xperia

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

igen volt egy olyan hogy föoldali képernyö, onnan töröltem a beállitásokat de nem segitett csak az ikonok elrendezése meg a háttért törölte..xDxD fail..:D na mind1 majd vhogy kitalálom:) azért köszi:)

egy másik kérdés. ki lehet kapcsolni vhogy a gyári bill feloldót? vannak tök jó feloldó prodik, de ha beállitom 2x kell huzgáni:S 1x a progisat, 1x a gyárit. ez igy elég hülyén néz ki.. ugy lenne jó hogy a gyári ki lenne löve, sajnos a progiban nem találtam olyan beállitást hogy kikapcsolja a gyárit.
B.A.L.A.G.E.
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”