Sony Ericsson Satio

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
hajbel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:10:56
Készüléktípus: Nokia 6230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: hajbel »

Szerintem is jó kis teló, persze hiányzik a jack, és vannak bugok! Jól lehúzták a mobilarénán. Amikor megemlítettem a fórumon, hogy az N97 is hasonló árral indított, szintén bugos, lassú és soha nem lesz gyorsabb, ráadásul kevesebbet nyújt, akkor "menj innen a picsába" és hasonló válaszokat kaptam, érvek nélkül. Elég kommerc a mobilaréna olvasóinak többsége.
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Mondjuk a jack hiánya tényleg nem jó :? , de a többi szoftveres hibát, orvosolni fogják :mikulas:
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Elolvastam a mobilarénás tesztet és megnéztem a hozzászólásokat.
Meglátjuk Segal mit hoz ki a dologból, de azok ott jól lehúzták szegény telót, valóban úgy tesznek, mint ha csak ennek lennének hibái, pedig a jelenlegi mezőnyben nincs is hibátlan telefon.
Az látszik (egyébként mindig is így volt), hogy mindenkinek más tényező a fontos egy telóban, ezért elég furákat írkálnak. A lényeg, hogy nagy valószínűséggel sohasem lesz hipersebességű egy ALL IN ONE teló, mert ahhoz túl sok minden van benne és persze könnyű átsiklani dolgokon, de attól még tény marad, hogy ami jelentősen gyorsabb, az nem ALL IN ONE.
Persze mindenki vegye meg azt ami tetszik és itt pedig várjuk a Segal féle tesztet :D
Nem akarom leírni ezt a készüléket, jó hogy jött, vannak benne dolgok, ami másban nincs.

A szóban forgó teszt
mikesa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-01 vas. 14:04:21
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: mikesa »

Nos...itt a kezemben a teló....ox-el hackeltem, nokia maps tökéletesen fut rajta, a menürendszere egy az egyben n97-5800. Szerintem rendben lesz ez....
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Nem túl tégla? :?
mikesa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-01 vas. 14:04:21
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: mikesa »

Salmi írta:Nem túl tégla? :?
Neeeem! meglepően könnyű, kicsit nagyobb mint az N958gb. Hát én beleszerettem!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Sony Ericsson Satio /Idou/

Hozzászólás Szerző: Segal »

Salmi írta:Nem túl tégla? :?
ha ezt téglának tartod akkor még nem volt igazán nagy telcsi a kezedben. Jön hamarosan az N900 na az lesz az igazi épitési alapanyag ez max a kameránál vastag
mikesa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-01 vas. 14:04:21
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: mikesa »

csináltam összehasonlító fotót, satio vs. n958gb. a 12mp nagy parasztvakítás, ugyanabba a hibába esett az SE, mint anno a samsung a g800-al. megapixel ide vagy oda, akárhogy is nézem a nokia élesebb színhűbb képeket csinál. a fehéregyensúlyról ne is beszéljünk. satio fakóbb képeket készít, olyan mintha valami ködös szűrő lenne az objektív elött. a videó viszont fasza! nem tudom...szerintem perpillanat ez a legjobb érintőképernyős s60 telefon, leszámítva a kamerát!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: Segal »

mikesa írta:ugyanabba a hibába esett az SE
dehogy hiba ez ezt diktálja a piac. Simán bele tudták volna tenni valamelyik Sony fényképezőgép kompakt optikáját is vagy valami tűéles 5 megapixeleset de a marketinganyagba jobban mutat a 12 megapixel mint az 5 ENNYI. Teszem azt odateszik a leendő vásárló mellé ezt a telcsit meg az i8910 HD-t /ami szerintem jobb mint a Satio/ erre ránéz az adatlapra és mit lát fuj az csak 8 ez meg 12 megapixeles de szar a samsung hogy nem tudott 12 est beletenni mert ugye tesztképek nincsenek a leírásban így az csak otthon derül ki.
Összefoglalva tehát lényegesen jobb kamerák is lehetnének akár már a ma kapható telefonokban is (jó példa a samsung INNO-ja) de minek erőlködjenek ha ezeket is veszik. Majd ha rosszabbul meg a szekér és nem veszik vagy a konkurrenciáét veszik akkor majd előállnak azzal...
mikesa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-03-01 vas. 14:04:21
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: mikesa »

Segal írta:
mikesa írta:ugyanabba a hibába esett az SE
dehogy hiba ez ezt diktálja a piac. Simán bele tudták volna tenni valamelyik Sony fényképezőgép kompakt optikáját is vagy valami tűéles 5 megapixeleset de a marketinganyagba jobban mutat a 12 megapixel mint az 5 ENNYI. Teszem azt odateszik a leendő vásárló mellé ezt a telcsit meg az i8910 HD-t /ami szerintem jobb mint a Satio/ erre ránéz az adatlapra és mit lát fuj az csak 8 ez meg 12 megapixeles de szar a samsung hogy nem tudott 12 est beletenni mert ugye tesztképek nincsenek a leírásban így az csak otthon derül ki.
Összefoglalva tehát lényegesen jobb kamerák is lehetnének akár már a ma kapható telefonokban is (jó példa a samsung INNO-ja) de minek erőlködjenek ha ezeket is veszik. Majd ha rosszabbul meg a szekér és nem veszik vagy a konkurrenciáét veszik akkor majd előállnak azzal...
:D ..és milyen igaz... :D
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”