Sony Ericsson Satio

Sony Ericsson márkájú készüléktípusok témái
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: Damir »

potter55 írta:
rydair írta:
potter55 írta:rydair:
Gratulálok a telefonhoz ha még megvan. :D De szerintem a i8910 bench helyett Satio bench-et akartál írni. :D
Akkor ez a telefon se kell nekem, ha se létére nem szól jól.
Nem, azon a linkelt képen valóban i8910 bench van ;) (összehasonlítás szempontjából)
De ez nem a Satio topikja? Ezt már nem értem. :wacko:
Azon a linken az i8910 benchmarkja van, amin a telefon szerepel, ott látod a Satioét ;)
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: rydair »

Damir88 írta:Azon a linken az i8910 benchmarkja van, amin a telefon szerepel, ott látod a Satioét ;)
Köszönöm a kiegészítést :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
landworby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 15:45:29
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: landworby »

Üdv!
Érdekelne, hogy a Samsung i8910 D és a Satio közül melyik a jobb fényképező. A Satio a tesztekben nem volt az igazi, de szoftverfrissítéssel elvileg javítható (lásd c905, ami innov8 szintre lép fel). Van olyan, aki használta mindkettőt és le tudná írni véleményét?
Egyedül a xenon vaku megléte és talán a jobb fényképes képminőség (ha nem most, majd egyszer..) miatt érdekel a Satio. Köszi!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: Segal »

landworby írta:Üdv!
Érdekelne, hogy a Samsung i8910 D és a Satio közül melyik a jobb fényképező. A Satio a tesztekben nem volt az igazi, de szoftverfrissítéssel elvileg javítható (lásd c905, ami innov8 szintre lép fel). Van olyan, aki használta mindkettőt és le tudná írni véleményét?
Egyedül a xenon vaku megléte és talán a jobb fényképes képminőség (ha nem most, majd egyszer..) miatt érdekel a Satio. Köszi!
elég gyengus az a Xenon rajta és bődületesen sok képzajjal dolgozik a telefon. Ha a távolban van valami apró dolog (autó rendszámával prezentálták egy tesztben) ott jól jöhet a több megapixel mert jobban kivehető volt de amúgy értelmetlen. A samun sajna csak egy kis led van viszont szép képeket tud csinálni de azért nem inno szint. Ha mindent összevetünk én egyértelműen a samsungot venném főleg ha ráteszel egy főzött ROM-ot...
landworby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 15:45:29
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: landworby »

És ha megnézzük az érintőképernyős mezőnyt symbianból, androidból és WinMo-ból, akkor melyik telefon a legjobb fényképezésben? Nyílt rendszerű telefon érdekelne, jó fényképezős tulajdonságokkal. Tapasztalatom szerint az i8910 ebben nem az igazi sajnos.:(
landworby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 15:45:29
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: landworby »

Ezen linken össze lehet hasonlítani a Satiot a HD-vel.

http://www.digitalversus.com/duels.php? ... 6128&ph=19
Mangerd
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009-06-25 csüt. 18:05:50
Készüléktípus: SE K810i - SE Satio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: Mangerd »

rydair írta:Hali. Sajnos úgy értesültem, hogy feketében nem lesz kapható a teló magyarországon.. Ezen okból nekem is csak szürkét sikerült beszerezni.
Ennek ellenére az enyém (november 19-én vettem) fekete... Igaz, ez T-s!
rydair írta:Kicsit lassúcska amúgy a telefon, de nem lassabb mint bármelyik másik symbian
Ha felteszed az új R1CA037 firmware-t, ami dec. 9-től Magyarországon is elérhető, akkor lényeges gyorsabb lesz a telefon (elsősorban a billentyűzár után ébred egyből, és a menüben is gyorsabban válaszol). Csupán a honlapon található Update Service-t kell leszedni és követni az utasítások, miután letölt egy 105megás szoft-ot (nekem elég gyorsan jött le) majd 1-2 perc alatt frissít. A frissítéssel SEMMILYEN személyes adat nem vész el.
Észrevehető változás még, hogy ha üzenete van a telefonnak alul (pl: új esemény, "billentyűk lezárva" vagy rendszer info) akkor a képernyő többi részét elfade-eli és a többi világít, mint Nokiáknál. (picit fura, mert ha eltűnik az üzenet, akkor kivilágítja az egészet) De az általad említett hangszóró is javul vele, legalábbis mind beszédnél, mind lejátszásnál sokkal hangosabb (és szerintem tisztább is, de én botfülű vagyok)
Én mint átlag felhasználó mást nem vettem észre...
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: Segal »

landworby írta:Ezen linken össze lehet hasonlítani a Satiot a HD-vel.

http://www.digitalversus.com/duels.php? ... 6128&ph=19
hasznos link köszi
landworby írta:És ha megnézzük az érintőképernyős mezőnyt symbianból, androidból és WinMo-ból, akkor melyik telefon a legjobb fényképezésben? Nyílt rendszerű telefon érdekelne, jó fényképezős tulajdonságokkal. Tapasztalatom szerint az i8910 ebben nem az igazi sajnos.:(
a wines készülékek sohasem a kamerájukról voltak híresek inkább legendásan sz*rokat lehetne felsorolni mint kifejezetten jókat. Android-ról elég ha annyi írok a jelenlegi 1.6 os verzió még egy árva ledet sem támogat ez a 2.0 ás verzióba került bele amiből jelenleg egyetlen készüléket lehet kapni de azt sem itthon... tehát ez jó lesz de kell még neki idő. Ha a kamera a lényeg és mindenképp okostelefonba gondolkodunk akkor kétségtelenül a symbian nyer azon belül meg a Samsung i8510 (innov8) hülyére alázza a mezőnyt. Viszont ezt légyszi max az OFF témába folytassuk. köszi
mcfrann
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2009-05-15 pén. 17:25:04
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: mcfrann »

Sziasztok!

Zip tömörítőprogramot szeretnék a telóra, mert ugye agyári nem bír vele...

Köszönöm!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Sony Ericsson Satio

Hozzászólás Szerző: potter55 »

mcfrann írta:Sziasztok!

Zip tömörítőprogramot szeretnék a telóra, mert ugye agyári nem bír vele...

Köszönöm!
Telepítsd fel az x-plore fájlkezelőt az elbír vele.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Sony Ericsson”