Samsung i7110

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: TommyX »

MrMurder írta: Más: próbálnám hackelni a telcsit, de a szignózáshoz szükséges certificate file igénylésénél elakadok, az OPDA oldalán azt írja ki, hogy már valaki használta ezt az IMEI-t. Az előző tulaj azt mondta, ő nem regisztrált soha ilyen oldalon. Ilyen esetben mi a teendő, hogyan szerezhetnék szignózott HelloOx-et?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv, MrMurder
Próbáld meg ezt a cer és key fájlt a freesigner progival, hátha neked is jó lesz :taps1:
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

DjTommy írta: Próbáld meg ezt a cer és key fájlt a freesigner progival, hátha neked is jó lesz :taps1:
:cool3:
Köszönöm a gyors választ! Megpróbáltam, de sajnos továbbra is "Certificate error". Kezdek kétségbe esni... Honnan szerezhetnék cert file-t?
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: plunk »

MrMurder írta:
DjTommy írta: Próbáld meg ezt a cer és key fájlt a freesigner progival, hátha neked is jó lesz :taps1:
:cool3:
Köszönöm a gyors választ! Megpróbáltam, de sajnos továbbra is "Certificate error". Kezdek kétségbe esni... Honnan szerezhetnék cert file-t?
SZERK: EZT próbáld ki, elvileg ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik mint az OPDA-s cer key. Ha ez sem menne, megpróbáljuk kicsikarni OPDA-ból a szignósfájlokat. Majd jelezz, hogy ment-e.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

plunk írta:
MrMurder írta:
DjTommy írta: Próbáld meg ezt a cer és key fájlt a freesigner progival, hátha neked is jó lesz :taps1:
:cool3:
Köszönöm a gyors választ! Megpróbáltam, de sajnos továbbra is "Certificate error". Kezdek kétségbe esni... Honnan szerezhetnék cert file-t?
SZERK: EZT próbáld ki, elvileg ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik mint az OPDA-s cer key. Ha ez sem menne, megpróbáljuk kicsikarni OPDA-ból a szignósfájlokat. Majd jelezz, hogy ment-e.
Szuper, köszönöm! Már útjára is indítottam a kérelmet! Ma vagy holnap kiderül, megoldódik-e a probléma. Ahogy nézem, az előző tulaj előtt német kézben lehetett a készülék...
Üdv!
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

Hát ilyen nincs. gyanús volt, mert kiírt valami szöveget, miután rányomtam a submit-ra, de nem vettem figyelembe először. Úgy tűnik, hogy nem működik az igénylés. Mások is panaszkodtak a fórumokban. Milyen egyéb alternatíva van? (álmomban nem gondoltam, hogy ez ilyen bonyolult lesz)......
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: plunk »

MrMurder írta:Hát ilyen nincs. gyanús volt, mert kiírt valami szöveget, miután rányomtam a submit-ra, de nem vettem figyelembe először. Úgy tűnik, hogy nem működik az igénylés. Mások is panaszkodtak a fórumokban. Milyen egyéb alternatíva van? (álmomban nem gondoltam, hogy ez ilyen bonyolult lesz)......
És te kérted az IMEI-dre a fájlokat OPDA-nál? Ha te igényeltél emlékszer arra a 11 számjegyű kódra? Ha elküldöd PÜ-ben a felhasználóneved/jelszavadat, IMEI-det és ha tudod a 11 számjegyű kódot is, megpróbálom újraigényelni.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Alex7610
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-02-02 hétf. 17:11:12
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Alex7610 »

Vki nem tudja honnan lehet letölteni a telefon gyári témáit???
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Segal »

Alex7610 írta:Vki nem tudja honnan lehet letölteni a telefon gyári témáit???
a telefonról :whaaa: bocsi ez magas ladba volt nézz körül zedge-n ott rengeteg téma van
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

plunk írta:
MrMurder írta:Hát ilyen nincs. gyanús volt, mert kiírt valami szöveget, miután rányomtam a submit-ra, de nem vettem figyelembe először. Úgy tűnik, hogy nem működik az igénylés. Mások is panaszkodtak a fórumokban. Milyen egyéb alternatíva van? (álmomban nem gondoltam, hogy ez ilyen bonyolult lesz)......
És te kérted az IMEI-dre a fájlokat OPDA-nál? Ha te igényeltél emlékszer arra a 11 számjegyű kódra? Ha elküldöd PÜ-ben a felhasználóneved/jelszavadat, IMEI-det és ha tudod a 11 számjegyű kódot is, megpróbálom újraigényelni.
Nem, sajnos használtan vettem a készüléket, előző tulajdonos nem regisztrált, valószínűleg előtte is használta valaki, a papírok alapján német lehetett. Lehet, hogy még akkor regelte valaki.
,
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

Mindenkinek köszönöm a segítséget, végül is sikerült beszerezni a cer és key file-okat. Az OPDAn egy fórum-témában kellett postolni, és legeneráltak egy cer-key párost, ami az én IMEI-mhez is való!

A lehetőségek tárháza megnyílt :)


Üdv mindenkinek!
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”