Samsung i7110

Samsung márkájú készülékek témái
VSAMSUNG
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-04-26 vas. 10:01:20
Készüléktípus: Sasmsung I7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: VSAMSUNG »

A hozzá Adott Pc studio nektek se működik? Szoftver frissítés mikor lesz már végre hozzá?, nagyon itt lenne már az ideje.
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

VSAMSUNG írta:A hozzá Adott Pc studio nektek se működik? Szoftver frissítés mikor lesz már végre hozzá?, nagyon itt lenne már az ideje.
Teljes mértékben egyetértek, itt lenne az ideje. Azért a szoftver még nem tökéletes. Hívtam a Samsung hivatalos szervízét, kérdeztem, hogy van-e frissítés náluk, erre a válasz: hozza csak be, majd felteszünk rá valamit.... Frankó hozzáállás.
Keresgéltem neten, egy orosz fórumon foglalkoztak a firmware témával, linkelgettek is pár firmware-t, de nem tudom, jó-e az én hardware-emhez, no meg hogy van-e benne angol nyelv. Itt a link az orosz verzióhoz: http://forum.mobile-review.com/showthre ... 89&page=23 és a google-fordítóval megspékelt angol verzióhoz: http://translate.google.hu/translate?hl ... 6page%3D23

Nyálazzátok, hátha ti többet ki tudtok belőle hámozni!

Üdv.: Tamás

U.I.: Ha a firmware-téma nem is mozgat meg, érdemes olvasgatni, 43 oldalon keresztül sok egyéb témát is érintenek.
U.U.I.: Nem tudjátok, hogyan lehetne megoldani, hogy az FM-transmitter kiküldje a gyári programokon kívül is a hangot (Pl. GarminXT)
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
VSAMSUNG
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-04-26 vas. 10:01:20
Készüléktípus: Sasmsung I7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: VSAMSUNG »

Ezeket az oldalakat én is nézegettem. Van itt minden csak rendes szoft nincs. Azt a pillanatot várom amikor a pc studio támogatni fogja a tellát. Ez is érdekes, hogy veszel egy telefont közel 100 ezerért és a hozzá adott szoft szart se ér. Amúgy maga a tella nagyon 5-ös. De tényleg kéne egy új szoftver,...
torril
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 19:45:08
Készüléktípus: k850
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: torril »

Az igaz, hogy nem lehet rögzíteni a telefonbeszélgetést?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: potter55 »

torril írta:Az igaz, hogy nem lehet rögzíteni a telefonbeszélgetést?
Szerintem ha felraksz egy rögzítőt akkor lehet de az is lehet hogy a telefon valahogy tiltja ezt a funkciót.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Alex7610
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-02-02 hétf. 17:11:12
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Alex7610 »

CSáó azért irok, mert én most szeretnék 1 ilyen telót venni, és a véleményetekre vok kiváncsi, h éredemes e megvenni vagy sem!?Olvastam fórumon h sikerült meghackelni, az animation menu plust kipróbálta vki vagy működik rajt egyáltalán??valamint a szoft mien nem bug, kellően gyors, szoftverfrissítést hogy lehet megoldani???előre is köszii :up:
MrMurder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-03-19 csüt. 09:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: MrMurder »

Alex7610 írta:CSáó azért irok, mert én most szeretnék 1 ilyen telót venni, és a véleményetekre vok kiváncsi, h éredemes e megvenni vagy sem!?Olvastam fórumon h sikerült meghackelni, az animation menu plust kipróbálta vki vagy működik rajt egyáltalán??valamint a szoft mien nem bug, kellően gyors, szoftverfrissítést hogy lehet megoldani???előre is köszii :up:
Üdv! Nekem van egy ilyen eladó!

Bár hazabeszélésnek tűnik, annak ellenére, hogy eladom, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem! Hackelés tökéletesen működik, Animation menu plus kis buherálással szuperül megy rajta! A fényképező része egyszerűen kiváló, még sötétben is tud jó képet csinálni, a vakuval pláne! GPS gyors, érzékeny.

A váltás oka az, hogy engem is elkapott az érintőkijelző-vágy.

Habár a szoftver hagy még némi kívánnivalót maga után, kb. két-három hetente egyszer lefagy, és nem minden játék megy rajta (ez betudható az FP2-nek is), nagyon erős masina ez. A szoftverfrissítés megoldható elviekben, gyakorlatilag a Samsung még nem adott rá ki hivatalos frissítést. Külföldi oldalakon van már egy-két firmware, ami elérhető, de én még nem próbáltam egyiket sem!

Nagyon tudom ajánlani a telcsit, ha érdekel, keress meg!

Üdv: Tomi
PDA: I9000XWJM2
PHONE: I9000XXJM1
CSC: I9000PANJM1
Airwin87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-30 pén. 18:00:31
Készüléktípus: samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Airwin87 »

Sziasztok!

nah vettem én is egy ilyen telót! tényleg nagyon szép meg jól használható,de vmiért nemtok rátelepíteni semmilyet symbianos cuccot és nemtom miért.... amikor a pcstudioval akarok sis fájlt felrakni akkor azt irja ki hogy nem támogatott fájlformátum!!! a másik hogy java cuccokat is raktam fel de mindegyik kifagy.... pls ha tudjátok hogy mitől van ez akkor segitsetek!!!! régi nokia 6600ra ugy ment fel minden mintha huzták volna, ezzel meg itt szivok...

előre is köszönöm a segitséget!!!

Erwin
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Airwin87 írta:Sziasztok!

nah vettem én is egy ilyen telót! tényleg nagyon szép meg jól használható,de vmiért nemtok rátelepíteni semmilyet symbianos cuccot és nemtom miért.... amikor a pcstudioval akarok sis fájlt felrakni akkor azt irja ki hogy nem támogatott fájlformátum!!! a másik hogy java cuccokat is raktam fel de mindegyik kifagy.... pls ha tudjátok hogy mitől van ez akkor segitsetek!!!! régi nokia 6600ra ugy ment fel minden mintha huzták volna, ezzel meg itt szivok...

előre is köszönöm a segitséget!!!

Erwin
Erre a telefonra s60v3-as dolgok jók a symbian-ból. Ami régebben használtál 6600-n az nem jó mert az s60v2-es.
A java-s dolgok nem tudom miért fagy.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Airwin87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-30 pén. 18:00:31
Készüléktípus: samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Airwin87 »

most utánaolvastam kicsit! nem lehet hogy az a baj hogy hackelni kell????? gondoltam hogy a 6600ra valo dolgok már nem jok csak azt mondtam hogy régen mien egyszerű volt :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”