Samsung i7110

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Airwin87 írta:most utánaolvastam kicsit! nem lehet hogy az a baj hogy hackelni kell????? gondoltam hogy a 6600ra valo dolgok már nem jok csak azt mondtam hogy régen mien egyszerű volt :D
Nem muszáj hackelni a telefont, Csak ha program telepítésénél kiírja hogy tanúsítványhiba akkor szignózni kell.
De erről és sok minden másról itt olvashatsz.
A szignózáshoz itt a segítség.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Airwin87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-30 pén. 18:00:31
Készüléktípus: samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Airwin87 »

ok közben utánanéztem de kösz a segitséget!!! :Notworty: Viszont volna egy olyan problémám, hogy a kijelző jobb felső sarkában folyamatosan villog a kis boríték ikon, mintha üzenetem jött volna, de közben sehol semmi!se bejő, kimenős, email stb... nem tudok rájönni hogy miért van és rohadtul idegesít! attól félek nehogy vmi vírus legyen.... ha vki tapasztalt ilyet pls help me!!! thx :no:
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Airwin87 írta:ok közben utánanéztem de kösz a segitséget!!! :Notworty: Viszont volna egy olyan problémám, hogy a kijelző jobb felső sarkában folyamatosan villog a kis boríték ikon, mintha üzenetem jött volna, de közben sehol semmi!se bejő, kimenős, email stb... nem tudok rájönni hogy miért van és rohadtul idegesít! attól félek nehogy vmi vírus legyen.... ha vki tapasztalt ilyet pls help me!!! thx :no:
Véletlenül a Sim kártya üzenet memóriájá, nincs megtelve? :roll:
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Airwin87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-30 pén. 18:00:31
Készüléktípus: samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Airwin87 »

kössz a tippet! nem volt tele csak pár volt rajta és azt jelezte ki! :Notworty: :eges: mondjuk másik telefonon tudtam csak kitörölni,mert ezen nem találtam rá opciót....
Airwin87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-30 pén. 18:00:31
Készüléktípus: samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Airwin87 »

Sziasztok!

Volna egy komoly problémám!!! Nagyon tetszik a teló meg minden de nálam az aksi nagyon hamar lemerül... 1-1,5 nap azt vége! Már azért is furcsa, mert ahol olvastam róla mindenhol azt írták, hogy ez a teló kivételesen jól bírja töltéssel... 3-4 nap sok használattal! Azt hittem, hogy az aksival van a gond amit adtak hozzá, azt vettem egyet de az se bírja nagyon tovább :(! Nem tudjátok, hogy mi lehet a baja? Volt már vkinek ilyet tapasztalata???
Valószínúleg visszaviszem oda, ahol vettem, hogy csináljanak vele vmit!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Airwin87 írta:Sziasztok!

Volna egy komoly problémám!!! Nagyon tetszik a teló meg minden de nálam az aksi nagyon hamar lemerül... 1-1,5 nap azt vége! Már azért is furcsa, mert ahol olvastam róla mindenhol azt írták, hogy ez a teló kivételesen jól bírja töltéssel... 3-4 nap sok használattal! Azt hittem, hogy az aksival van a gond amit adtak hozzá, azt vettem egyet de az se bírja nagyon tovább :(! Nem tudjátok, hogy mi lehet a baja? Volt már vkinek ilyet tapasztalata???
Valószínúleg visszaviszem oda, ahol vettem, hogy csináljanak vele vmit!
Nem fut semmi a háttérben? Lehet az merül le hamar.
Meg ha használod a Garmin-t akkor az is meríti ha ezt nem csinálod meg.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Airwin87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-30 pén. 18:00:31
Készüléktípus: samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Airwin87 »

semmi kül nem fut csak a contacts meg a log de annak nem kellene meritenie, a garminnál megcsináltam ami levolt irva most kiváncsi leszek...
de mondjuk előtti is gyorsan merült mikor még rajta se volt, bár akkor még a régi aksi volt benni.... szal nemtom, megvárom hogy holnap hogy fogja birni, azt ha akkor se lesz jo akkor visszaviszem garival....
kössz a segitséget...
Kormi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-06-14 vas. 21:13:19
Készüléktípus: Samsung i7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Kormi »

Heló!

Nekem is lett egy ilyen telóm. Nem tudjátok, hogy hogyan kell hard-resetelni a telót? Arra gondolok, amikor több gombot is egyszerre le kell nyomni és formázza a telefon memóriát és minden gyári állapotba kerül. Találtam egy menüpontot a beállításokban, de az csak a beállításokat teszi alapba, nem formáz.
A másik kérdés, hogy pontosan milyen oprendszer van ezen, mert szerintem S60 9.3 FP2 de valahol FP3 (?) van írva. Elvileg lennie kéne V-alakú menüelrendezésnek is, nem? Mert én nem találok olyat. Lenne még valami: bár a szignózás kikerülése dolgot megcsináltam (HelloOX), mégis akad néha-néha gond a telepítéssel pl.: azt írja, hogy megbízhatatlan forrásból nem telepít.... Ezen kívül a progik alig akarnak futni, Gravity defied egyszerűen nem fut normálisan, elindul aztán nem lehet vele játszani, szétfagy, többet is próbáltam, de ugyanez a RescoBubbles-szal, meg sok más progival. Más: megfigyeltétek, hogy a zenelejátszóban a sáv-megjelenítés nem valós időben megy hanem olyan 5-6 fps-sel? Gondoltam PowerMP3ban majd jobb lesz, de ott is ugyanez. Ez azért érdekes, mert a régi N70-ben simán ment valós időben ez kis vizualizáció, itt viszont mintha szenvedne a hardver, olyan mintha nem bírná el. És ez nekem gyanús, mintha valami nem lenne oké, azért ez a teló teljesítményben messze veri az N70et, de valós gyorsaságban kb. ugyanott van. Vajon optimalizálatlan szoftver lehet? Új szoftot, hivatalosan honnan lehet majd beszerezni ha kijön, mert samsung support oldalon nincs infó erről? Na még valami a végére: 64bites oprendszerrel nem megy a PC studio, erre valami megoldás? Esetleg valami béta PC studio 64bit támogatással? Most még nem gond, mert rádugom a gépre és átmásolom amit akarok, de szoftverfrissítéshez majd azért kelleni fog sztem.

Na ez jó sok lett, csak vártam, hogy gyűljön a tapasztalat, aztán most egyben megkérdeztem. Amúgy frankó kis teló, már régóta szerettem volna ilyet, számomra ez A tökéletes telefon, hiszen az elegáns minőségi (fém, nem nyikorgó) külső méltó belsővel párosul, ráadásul candybar forma, ami nekem fontos. De szerintem ezt nem kell mondanom, hiszen ti is ezért vettétek meg. A piacon jelenleg nincs párja az tuti.
balu0102
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 15:29:51
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: balu0102 »

sziasztok!
Hétfőn postáznak nekem egy ilyen tellát.
Azt mondták, hogy vszinűleg decemberben jön hozzá vmi szoftfrissítés, amiben lesz magyar nyelv is. Ebből engem a szoftfrissítés jobban érdekelne mint a magyar nyelv. Szetek elképzelhető, vagy olvasott róla vki vmit, hogy lesz?
Benny24
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 13:21:21
Készüléktípus: Samsung I7110
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i7110

Hozzászólás Szerző: Benny24 »

Sziasztok.
Valaki tud olyan infót hogy Samsung I7110-re lesz vagy van magyarosítás?
Előre is köszönöm!
Benny
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”