Samsung Galaxy S7 EDGE

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Kép

Galaxy S7 Display 5.1 inch Display (1440 X 2560 Resolution)
(Super AMOLED, Force Touch with TouchWIZ UI) Processor Octa Core Snapdragon 820,
Exynos 8890, 64 bit Chipset Dimensions 142.4 X 69.6 X 7.9 mm, 152 grams SIM Nano SIM, Samsung Pay Protection Corning Gorilla Glass 5,
IP68 Water & Dust Resistance GPU Adreno 530, Mali-T880 MP12
~577 ppi pixel density OS Android v6.0 (Marshmallow OS) RAM 4 GB Memory 32 / 64 GB,
Micro SD up to 200 GB Camera 12 MP f/1.7 primary camera, 26 mm
5 MP Front facing camera with Dual Video call Networking 2G, 3G, 4G LTE, HSPA, GSM support
v4.2 Bluetooth, NFC, Wi-Fi, A-GPS, GLONASS Sensors Fingerprint, Retina Scanner, Auto HDR, Gyro, OIS,
Accelerometer, Barometer, Proximity, Heart Rate etc. Battery 3000 mAh Non-Removable Battery Colors Black, Silver, Gold, White Release date March 11, 2016 - See more at: http://www.igalaxys7.com/#sthash.Dbvcm7an.dpuf
These users thanked the author Limahl for the post:
moco (2016-06-07 kedd 07:02:02)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: Limahl »

senkineknincs ilyen kütyüje?? :D pedig baroni jó.mint anno s1 nél. ugyan az a csoda,és érzés.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Ez most s7 vagy s7 edge leírás ? A kijelzőméret a leírásban nem jó, mert ha EDGE akkor 5.5". Úgy látom ez sem lesz egy sűrűn látogatott topic , ezek a drága telefonok már hasonló sorsra jutottak mint a NEXUS topicok. Azok akik megtehetik , hogy ilyet vásárolnak készpénzre azok nem nagyon fórumoznak :) , A szolgáltatónál már nem nagyon kötik le magukat az emberek , inkább vesznek olcsóbb kínai telefont. :).
Nemrégen cseréltem én is le a telefonomat Huawei NEXUS 6p-re de megmondom őszintén nem hiszem hogy lenne itt értelme topicot nyitni neki. :mrgreen:
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: Macika »

Erősen hasonlóan gondolom én is.
Hét elején érkezett meg a nejemnek egy Elephone P9000 HongKongból, 66e Ft-ért (postával). 4 GB RAM, 64 bit, 8magos Helio10 chip (szinte hihetetlen, hogy MTK), FHD LG ragasztott ISP kijelző.
Nem tartom kizártnak, hogy az LG V10 napjai meg vannak számlálva nálam...

Ide jutottak a nagy gyártók a folyamatos korlátozásokkal.

Ebben a 66e Ft-os készülékben olyan remek szoftveres megoldások vannak, amiknek NYOMA SINCS nagy gyártó készülékeiben...
These users thanked the author Macika for the post:
robrobzon (2016-06-12 vas. 14:54:24)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Limahl írta:senkineknincs ilyen kütyüje?? :D pedig baroni jó.mint anno s1 nél. ugyan az a csoda,és érzés.
Nocsak Nocsak... Ismét Samsung? :D

(kicsit normálisabban is összedobhattad volna az 1. hsz-t... :smartass:
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

Limahl írta:senkineknincs ilyen kütyüje?? :D pedig baroni jó.mint anno s1 nél. ugyan az a csoda,és érzés.
Szia! Nekem is ilyen van és én is nagyon szeretem! Egyetlen bajom van vele az üzemidő. Pl. este feltöltöm 8 óra körül és reggel 7 re -10-12-15 %. Már több romot is próbáltam de ugyan ez.
Sajnos én is elszoktam innen, mert nagyon kevesen voltak a fórumban.
Nem hiszem, hogy nem veszik a telefont, mert a Mobilaréna fórumban már 9000 körül járnak az edge fórumban és 4500 körül a sima S7 fórumban. Én jobban szerettem ide járni. Ki kéne találni valamit, hogy visszatérjenek a fórumozok.
Mindenkinek Üdvözlet. :Notworty:
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: reddoors »

kakuk100 írta:
Limahl írta:senkineknincs ilyen kütyüje?? :D pedig baroni jó.mint anno s1 nél. ugyan az a csoda,és érzés.
Szia! Nekem is ilyen van és én is nagyon szeretem! Egyetlen bajom van vele az üzemidő. Pl. este feltöltöm 8 óra körül és reggel 7 re -10-12-15 %. Már több romot is próbáltam de ugyan ez.
Sajnos én is elszoktam innen, mert nagyon kevesen voltak a fórumban.
Nem hiszem, hogy nem veszik a telefont, mert a Mobilaréna fórumban már 9000 körül járnak az edge fórumban és 4500 körül a sima S7 fórumban. Én jobban szerettem ide járni. Ki kéne találni valamit, hogy visszatérjenek a fórumozok.
Mindenkinek Üdvözlet. :Notworty:
Hát igen, én erre az elvándorlásra pár éve felhívtam a figyelmet . Ez addig nem fog változni míg az oldal arculata az alapokkal nem változik. Sajnos tudomásul kellene venni végre , hogy a NOKIA név és a régi irányvonalnak vége. Mikor megvettem az első androidos telefonomat ez a SMASUNG GALAXY SPICA volt ,pár "évtizede" akkor mondtam hogy egy új korszak kezdődik , amit persze senki nem hitt....
Váltani kell és új arculat, addig csak a hanyatlás folytatódik... :wacko: :( Sajnos ez a valóság.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: moco »

Hahó tulajok! Kollégám most vett egyet, de sehol sem találjuk, hogy hol lehet ki-bekapcsolni (vagy ilyesmi) hogy ha a tokot ráhajtja a kijelzőre, le is zárjon a telefon, ne csak beállított pár mp.után sötétedjen el a kijelző.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

reddoors írta:
kakuk100 írta:
Limahl írta:senkineknincs ilyen kütyüje?? :D pedig baroni jó.mint anno s1 nél. ugyan az a csoda,és érzés.
Mindenkinek Üdvözlet. :Notworty:
Hát igen, én erre az elvándorlásra pár éve felhívtam a figyelmet . Ez addig nem fog változni míg az oldal arculata az alapokkal nem változik. Sajnos tudomásul kellene venni végre , hogy a NOKIA név és a régi irányvonalnak vége. Mikor megvettem az első androidos telefonomat ez a SMASUNG GALAXY SPICA volt ,pár "évtizede" akkor mondtam hogy egy új korszak kezdődik , amit persze senki nem hitt....
Váltani kell és új arculat, addig csak a hanyatlás folytatódik... :wacko: :( Sajnos ez a valóság.
Igazad van. Valami újat kéne kitalálni hogy visszatérjünk ide. Állítólag feléled a Nokia. Talán nem sokára a Samsungról és az LG -ről visszatérünk a Nokiához. Ki tudja, bármi előfordulhat. :yes:
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: galaxy s 7 edge.

Hozzászólás Szerző: Limahl »

kakuk100 írta:
Limahl írta:senkineknincs ilyen kütyüje?? :D pedig baroni jó.mint anno s1 nél. ugyan az a csoda,és érzés.
Szia! Nekem is ilyen van és én is nagyon szeretem! Egyetlen bajom van vele az üzemidő. Pl. este feltöltöm 8 óra körül és reggel 7 re -10-12-15 %. Már több romot is próbáltam de ugyan ez.
Sajnos én is elszoktam innen, mert nagyon kevesen voltak a fórumban.
Nem hiszem, hogy nem veszik a telefont, mert a Mobilaréna fórumban már 9000 körül járnak az edge fórumban és 4500 körül a sima S7 fórumban. Én jobban szerettem ide járni. Ki kéne találni valamit, hogy visszatérjenek a fórumozok.
Mindenkinek Üdvözlet. :Notworty:
nálam nagyon jó az aksi,persze 3-4 százalékot merül.ami lg 0 ája után furi,de sokkal jobb az aksi idöm összeségébe. pár napja 3ó47 kijelzővel volt 50 százalékon.tökéletes, ;)
Samsung galaxy s7 edge
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”