Samsung Galaxy S5 - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
ata78
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 08:31:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung Galaxy S5 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: ata78 »

Sziasztok! Vettem a feleségemnek egy s 5-öt... (nekem és a lányunknak is s5 van tehát nem az első) Csináltam egy hard resetet és a teló nem kapcsol be csak elmegy a samsung feliratig vami villog és ott megáll. Download módban odin felismeri. Mi lehet a gond... ilyenbe még nem futottam bele soha. Bekapcsolt állapotban kipróbáltam, stb. majd gondoltam mielőtt belakjuk hard reset..... S.O.S segítségre lenne szükségem. Ja a softver 5 óra alatt töltődik le! Van esetleg valakinek gyorsabb útvonala XEH 6.0.1 -hez???

MEGOLDÓDOTT!!! - 15 perc után bekapcsolt
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy S5 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

ata78 írta:Sziasztok! Vettem a feleségemnek egy s 5-öt... (nekem és a lányunknak is s5 van tehát nem az első) Csináltam egy hard resetet és a teló nem kapcsol be csak elmegy a samsung feliratig vami villog és ott megáll. Download módban odin felismeri. Mi lehet a gond... ilyenbe még nem futottam bele soha. Bekapcsolt állapotban kipróbáltam, stb. majd gondoltam mielőtt belakjuk hard reset..... S.O.S segítségre lenne szükségem. Ja a softver 5 óra alatt töltődik le! Van esetleg valakinek gyorsabb útvonala XEH 6.0.1 -hez???

MEGOLDÓDOTT!!! - 15 perc után bekapcsolt
Sok helyen le van írva, hogy ennyi ideig tart. Érdemes töltőre tenni hideg helyen, mert 100%-on pörög a proci mindvégig...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
tariktt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020-01-12 vas. 18:19:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S5 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: tariktt »

Samsung Galaxy S5 (SM-G900H) - secret codes.
https://mobilespecs.net/phone/codes/Sam ... G900H.html
amadeus44
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021-05-03 hétf. 11:09:03
Készüléktípus: SAMSUNG s5
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S5 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: amadeus44 »

laczine írta: 2014-06-04 szer. 15:09:39 átnéztem,amennyit értettem belölle,nemtudom,az az igazság kiest,tán 1-2 szer használtam,még gs1 nél,azóta is számüzetésben van nálam. :D kies részét nemtudom. :sad:
Itt a KIES csak az ellenőrzéshez kell! Semmit nem kell csinálni állítólag, sak odinnal felrakni a gyári XEH szoftot aztán nem megengedni, hogy rebootoljon, hanem recovery-ben elindítani és talán magától felrakja a jó csc-t. Ha nem akkor kell factory reset, (amit nem szeretnék, csak ha tuti sikerül) és az egész odinos manővert megismételni utána megnézni KIES-sel, hogy sikerült-e. Na de ha akkor sem? Akkor hiába gyalultam le mindent! Kezdhetek előről mindent! Ezt szeretném elkerülni!
[/quote]
Samsung Galaxy S5 hard reset https://mobilexfiles.com/phones/samsung/samsung_galaxy_s5/hard_reset/
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”