Samsung Galaxy S5

Samsung márkájú készülékek témái
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

wing73 írta:Sziasztok! Nem rég vettem egy S5 dual simest újonnan, elötte egy s3 és egy note2 volt. Amit hiányolok és kellene lennie benne az a autós mód, de sajnos nincs, így a Mariska Swox programot nem tudom használni. Valami ötlet?
az érdekes, hogy a dualsim-es s5-ben nincs autó mód, nekem a sima 1 simes van, de abban benne van 4.4.2 alatt, a lolliból kivették már...
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Valaki tudna abban segíteni, hogy lehet valahogy javítani az ujjnyomat felismerés tekintetében? Többféleképpen kell végighúzni az ujjam, amikor tanítom? Mi a legjobb megoldás erre?

Nagyon nem tetszenek nekem ezek a kerek névjegyek...
És a Hívásnaplónál nem tudom fixre állítani, hogy csak a hívásokat mutassa... ehh.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

ACE- írta:Valaki tudna abban segíteni, hogy lehet valahogy javítani az ujjnyomat felismerés tekintetében? Többféleképpen kell végighúzni az ujjam, amikor tanítom? Mi a legjobb megoldás erre?

Nagyon nem tetszenek nekem ezek a kerek névjegyek...
És a Hívásnaplónál nem tudom fixre állítani, hogy csak a hívásokat mutassa... ehh.
az biomet leolvasónál célszerű jobb és bal kéz hüvely- és mutató ujj kombinációt használni, én így használtam, de volt hogy így is nehezen tudta leolvasni, az a baj hogy a home gomb közepén van a leolvasó(ami elég pici terület), nagyon el kell találni feloldáskor hogy pont ugyan úgy húzd rajta végig az ujjad mint ahogy tanítottad, ebből a szempontból sajnos azt kell hogy mondjam hogy az "tájfon"ban ezt jobban megoldották, mert ott a teljes gomb felülete képes olvasni
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Spityu27 írta: az biomet leolvasónál célszerű jobb és bal kéz hüvely- és mutató ujj kombinációt használni, én így használtam, de volt hogy így is nehezen tudta leolvasni, az a baj hogy a home gomb közepén van a leolvasó(ami elég pici terület), nagyon el kell találni feloldáskor hogy pont ugyan úgy húzd rajta végig az ujjad mint ahogy tanítottad, ebből a szempontból sajnos azt kell hogy mondjam hogy az "tájfon"ban ezt jobban megoldották, mert ott a teljes gomb felülete képes olvasni
Akkor ezek szerint a 8 leolvasáskor lehetőleg különbözően kell leolvastatni az ujjadat, hogy bárhogy fogod, nagyjából jó legyen. A hívásnaplónál nálad is mindig visszaállítja a nézetet? Nem jegyzi meg? A kerek névjegyeket nem lehet valahogy négyzetesre varázsolni?
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

ACE- írta:
Spityu27 írta: az biomet leolvasónál célszerű jobb és bal kéz hüvely- és mutató ujj kombinációt használni, én így használtam, de volt hogy így is nehezen tudta leolvasni, az a baj hogy a home gomb közepén van a leolvasó(ami elég pici terület), nagyon el kell találni feloldáskor hogy pont ugyan úgy húzd rajta végig az ujjad mint ahogy tanítottad, ebből a szempontból sajnos azt kell hogy mondjam hogy az "tájfon"ban ezt jobban megoldották, mert ott a teljes gomb felülete képes olvasni
Akkor ezek szerint a 8 leolvasáskor lehetőleg különbözően kell leolvastatni az ujjadat, hogy bárhogy fogod, nagyjából jó legyen. A hívásnaplónál nálad is mindig visszaállítja a nézetet? Nem jegyzi meg? A kerek névjegyeket nem lehet valahogy négyzetesre varázsolni?
én visszatettem a 4.4.2-t, mert az 5.0-val sok gondom volt...sajnos igen, célszerű jobb és bal kezes 4-4 leolvasást csinálni, én 3 hüvelyk és 1 mutató ujj módszert használtam mind2 kezemen...nekem a hívásnaplónál megtartja az utolsó nézetet, 5.0-ban nem lehet állítani, az kör alakú marad...amíg nem lesz rendes és normálisan működő Lolli S5-re addig marad a KitKat :)
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Spityu27 írta:
ACE- írta:
Spityu27 írta: az biomet leolvasónál célszerű jobb és bal kéz hüvely- és mutató ujj kombinációt használni, én így használtam, de volt hogy így is nehezen tudta leolvasni, az a baj hogy a home gomb közepén van a leolvasó(ami elég pici terület), nagyon el kell találni feloldáskor hogy pont ugyan úgy húzd rajta végig az ujjad mint ahogy tanítottad, ebből a szempontból sajnos azt kell hogy mondjam hogy az "tájfon"ban ezt jobban megoldották, mert ott a teljes gomb felülete képes olvasni
Akkor ezek szerint a 8 leolvasáskor lehetőleg különbözően kell leolvastatni az ujjadat, hogy bárhogy fogod, nagyjából jó legyen. A hívásnaplónál nálad is mindig visszaállítja a nézetet? Nem jegyzi meg? A kerek névjegyeket nem lehet valahogy négyzetesre varázsolni?
én visszatettem a 4.4.2-t, mert az 5.0-val sok gondom volt...sajnos igen, célszerű jobb és bal kezes 4-4 leolvasást csinálni, én 3 hüvelyk és 1 mutató ujj módszert használtam mind2 kezemen...nekem a hívásnaplónál megtartja az utolsó nézetet, 5.0-ban nem lehet állítani, az kör alakú marad...amíg nem lesz rendes és normálisan működő Lolli S5-re addig marad a KitKat :)
És milyen gondjaid voltak a lolli-val még? Csak hogy mire számíthatok. Nálam már gyárilag ez volt rajta. Igazából más problémát nagyon nem vettem észre, pöpecül működik. Bár én nem ismerem a Kit-Kat-et, mert S2-ről váltottam.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

játékoknál grafikai hibák, hívás felvételkor 1-2 másodperces némaság mielőtt hallom a hívó felet, hívás után fekete marad a képernyő, sd kártya írhatóság csak a rendszernek,gyári appoknak van meg a world of tanks blitz-nek, nagyon más harmadik féltől származó appot még nem találtam amit enged a rendszer hogy sd kártyára írjon(az sd kártya írás kitkat alatt megoldható rootolással és biztonságosan knox garancia vesztés nélkül ezt meg lehet tenni... nekem most ez van fent),a ph fórumra ha átnézel ott van egy topic az S5nek, ott részletesebben tudtsz érdeklődni és utánaolvasni bizonyos dolgoknak..
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Ez a némaság hívásnál nem nagyon tűnt fel. Hívás után sem marad fekete a képernyő, SD kártya írhatóság az csak azért tűnt fel, mert az IGO nem jegyezte meg a beállításokat... a grafikai hibákat gondolom azért nem tapasztaltam, mert zsír egyszerű játékokkal játszom. Engem csak a kerek névjegyek zavarnak benne egyelőre, meg hogy a hívásnaplóban nem jegyzi meg hogy milyen nézetet állítottam be. Nagyon mást nem vettem észre, iszonyat gyors rugalmas a rendszer. Bár gondolom a kitkat-el sincs semmi baj ilyen téren. A hívásrögzítés hiányzik a szokásos bal felső ikonból hívás közben... De arra gondolom vannak app-ok. Olvasgatom a ph fórumot, de túl sok időm nincs mindent végigolvasni, meg ahogy látom sok a flame meg az off.
Ja meg az ujjnyomat érzékelő zavar még. Néha csomószor sikerül elsőre, néha meg még 5-szörre sem, és olyankor 30 mp helybetopi... Nem igazán értem azt sem, hogy először 8-szor lehúzom az ujjam, és utána mondja, hogy kényelmes nyitás miatt húzzam le úgy, de ezt több ujjnál is meg lehet tenni, de a kényelmes nyitás max jobb és bal hüvelykujjal tudom elképzelni, viszont ha meg asztalon van, akkor a mutatóval kényelmes... Ezt még ki kell tapasztalni.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

én most kísérletezgetek az sd kártya írhatósága megoldható
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung Galaxy S5

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Spityu27 írta:én most kísérletezgetek az sd kártya írhatósága megoldható
Én max. 2 év múlva fogok ilyesmivel kísérletezgetni, mert nem szeretném ha ugrana a gari...
These users thanked the author ACE- for the post:
Macika (2015-03-07 szomb. 00:04:58)
Rating: 2.63%
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”