Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

reddoors írta:
felixo írta:Nincs infód, hogy I9505-re mikorra várható ?
Ezt sajna nem tudom . Kicsit engem is meglepett , hogy elsőként az S4-ek kapták meg az 5.01-et. A hét elején a nyolcmagos i9500 és most a i9506 . A jelenlegi csúcskategória is 4.4.4-el vagy 5.0-al ballag. Én március közepére vártam a frissítést , nagy meglepetés volt. ....
tán ezért :D lg is elkezdete,de abba is hagyta ;) xarab mint az 5.0.ti vagytok a próbanyulak. :D

idézet.

Anno az Apple elsõ iOS 8.0.1 frissítése vadiúj iPhone 6 és iPhone 6 Plus mobilok ezreit vágta haza és úgy tûnik, a Google Android 5.0.1 Lollipop update sem kivétel ez alól, sok felhasználónak komoly fejtörést okozva. Azonban szerencsére az a bug nem teszi tönkre a telefonokat, „csak” egy memória hibáról van szó. Sajnos ez azzal járhat, hogy a RAM elfogy, így egy idõ után minden alkalmazás kevés memória hibával leáll, egészen addig, amíg a telefont újra nem indítják.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Limahl írta:
reddoors írta:
felixo írta:Nincs infód, hogy I9505-re mikorra várható ?
Ezt sajna nem tudom . Kicsit engem is meglepett , hogy elsőként az S4-ek kapták meg az 5.01-et. A hét elején a nyolcmagos i9500 és most a i9506 . A jelenlegi csúcskategória is 4.4.4-el vagy 5.0-al ballag. Én március közepére vártam a frissítést , nagy meglepetés volt. ....
tán ezért :D lg is elkezdete,de abba is hagyta ;) xarab mint az 5.0.ti vagytok a próbanyulak. :D

idézet.

Anno az Apple elsõ iOS 8.0.1 frissítése vadiúj iPhone 6 és iPhone 6 Plus mobilok ezreit vágta haza és úgy tûnik, a Google Android 5.0.1 Lollipop update sem kivétel ez alól, sok felhasználónak komoly fejtörést okozva. Azonban szerencsére az a bug nem teszi tönkre a telefonokat, „csak” egy memória hibáról van szó. Sajnos ez azzal járhat, hogy a RAM elfogy, így egy idõ után minden alkalmazás kevés memória hibával leáll, egészen addig, amíg a telefont újra nem indítják.
Szerintem amiről te beszélsz az pont az 5.0 hibája volt amit az 5.0.1-el orvosoltak. Akkor vettem még egy NEXUS 5-öt miKor megjelent a LOLLIPOP , természetesen pont ezért mert kíváncsi voltam a rendszerre. Valóban a Ram jóval kevesebb volt már alapban is , de a fő hiba a Factory reset volt ugyanis , ha ilyet csináltál olyan hosszú volt a boot idő , hogy már majdnem azt hittem beállt a telefon.... Összességében viszont abban a 2 hétben ameddig használtam meg voltam vele elégedve. A kollégám vette meg tőlem , és az 5.0.1-el visszatért a valós RAM helyzet. Ezt biztosan tudom, hiszen nap mint nap beszélek vele. Összességében teljesen mindegy , a lényeg , hogy legalább olyan jó legyen mint a NEXUSon , mivel ez ugyanaz a "vas" a kameramodul meg 1-2 kisebb dolog kivételével :) könnyebb párhuzamot vonni.

A snapdragon 800-as proci +2 gb ram +full hd kijelző egy remek összeállítás , ha valami nem működik tökéletesen az a rendszer hibája. :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Szerintem amiről te beszélsz az pont az 5.0 hibája volt amit az 5.0.1-el orvosoltak. Akkor vettem még egy NEXUS 5-öt miKor megjelent a LOLLIPOP , természetesen pont ezért mert kíváncsi voltam a rendszerre. Valóban a Ram jóval kevesebb volt már alapban is , de a fő hiba a Factory reset volt ugyanis , ha ilyet csináltál olyan hosszú volt a boot idő , hogy már majdnem azt hittem beállt a telefon.... Összességében viszont abban a 2 hétben ameddig használtam meg voltam vele elégedve. A kollégám vette meg tőlem , és az 5.0.1-el visszatért a valós RAM helyzet. Ezt biztosan tudom, hiszen nap mint nap beszélek vele. Összességében teljesen mindegy , a lényeg , hogy legalább olyan jó legyen mint a NEXUSon , mivel ez ugyanaz a "vas" a kameramodul meg 1-2 kisebb dolog kivételével :) könnyebb párhuzamot vonni.



nem tudom,hol a cikk,amiből annó kimásoltam,de tuti 5.0.1 mint irja is,(g3-mamon 5,0 van,és ramilag sokkaljob 4,4-nél)kimásoltam ,ezért jött ki 5.0.2 szinte 1 hét múlva rá.de már van 5.1 is,tán nem véletlen, :D 5-ös,majd tán 5,2-5,3 környékén lesz valami,addig,áá,de minden verzánál ez volt,rajtunk tesztelik,következő generáció,s6,g4,stb stb,meg már majd kezd okézodni. :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Limahl írta:
Szerintem amiről te beszélsz az pont az 5.0 hibája volt amit az 5.0.1-el orvosoltak. Akkor vettem még egy NEXUS 5-öt miKor megjelent a LOLLIPOP , természetesen pont ezért mert kíváncsi voltam a rendszerre. Valóban a Ram jóval kevesebb volt már alapban is , de a fő hiba a Factory reset volt ugyanis , ha ilyet csináltál olyan hosszú volt a boot idő , hogy már majdnem azt hittem beállt a telefon.... Összességében viszont abban a 2 hétben ameddig használtam meg voltam vele elégedve. A kollégám vette meg tőlem , és az 5.0.1-el visszatért a valós RAM helyzet. Ezt biztosan tudom, hiszen nap mint nap beszélek vele. Összességében teljesen mindegy , a lényeg , hogy legalább olyan jó legyen mint a NEXUSon , mivel ez ugyanaz a "vas" a kameramodul meg 1-2 kisebb dolog kivételével :) könnyebb párhuzamot vonni.



nem tudom,hol a cikk,amiből annó kimásoltam,de tuti 5.0.1 mint irja is,(g3-mamon 5,0 van,és ramilag sokkaljob 4,4-nél)kimásoltam ,ezért jött ki 5.0.2 szinte 1 hét múlva rá.de már van 5.1 is,tán nem véletlen, :D 5-ös,majd tán 5,2-5,3 környékén lesz valami,addig,áá,de minden verzánál ez volt,rajtunk tesztelik,következő generáció,s6,g4,stb stb,meg már majd kezd okézodni. :D
A telefonokra jelenleg a hivatalosan elérhető legfrissebb verzió az 5.0.1 . Táblagépekre az 5.0.2 . Az 5.1 még indiában teszt verzió a ONE készülékekre (ha igaz , mert eddig senki nem látott konkrét infót , videót ) . :)
https://developers.google.com/android/n ... akjujwr66v
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Új rom , van változás bőven az előzőhöz képest.

Kód: Egész kijelölése

http://live.samsung-updates.com/details/41189/Galaxy_S4_LTE-A/S800/GT-I9506/EUR/I9506XXUDOAA.html
(PDA: I9506XXUDOAA CSC: I9506EURDOB1 MODEM: I9506XXUDOAA CHANGELIST: 4060099 BUILD DATE: 30.01.2015)

Kép
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
felixo
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 00:28:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 4
Tartózkodási hely: www.nokiaprogramok.hu/forum/
Has thanked: 93 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: felixo »

Jó lenne, ha I9505-re is jönne már.
Nem is értem ... I9505-ből van a legtöbb, mégsem mi kaptuk meg elsőnek ...
-- Galaxy S 4 --
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

felixo írta:Jó lenne, ha I9505-re is jönne már.
Nem is értem ... I9505-ből van a legtöbb, mégsem mi kaptuk meg elsőnek ...
Nem tudom mi a rangsor . A családban van egy i9500 (nyolcmagos) arra jött ki elsőként és nagyon jól optimalizálták. Ott az első kiadás is kiválóan sikeredett. Ma reggel felraktam az új romot , érezhetően dinamikusabb. :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Ha valaki rendelkezik ezzel a szuper telefonnal és ki szeretné próbálni : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kód: Egész kijelölése

https://mega.co.nz/#!RQtWCD5S!Neak_LiOMRtWgwGnm7i1vJU45YctaesRxd-ElUEemtw
Itt gyorsan lejön. :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
phoebus
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 00:52:02
Készüléktípus: I9506 LTE-A
Has thanked: 0
Been thanked: 14 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: phoebus »

Köszi szépen a megosztást, azért jóval gyorsabban lejön mint a sammobile-ról. :D
Ma este fel is tolom rá.
"Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal?"
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Romcsereberék után elszált az imei szám. Hogy lehet viszatenni gyári romal se kerül vissza.
Skyp: kukuc-
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”