Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
gelmar
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 18:55:12
Készüléktípus: Xperia M2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Has thanked: 57 times
Been thanked: 14 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: gelmar »

Sajnos nincs lementett efs mappám, és egy resurrection remix rom után elszállt. a teló működik csak mobilként nem műkszik:(
Néztem Limahl linkelt videóját de az a lementett efs mappa helyreállítását mutatja.Ilyenkor van vmi lehetőség efs mappát kreálni?
Az odin download módban nem ismeri fel csak bekapcsolt állapotában.
Sony Xperia M2
ASUS Fonepad /ME371MG/
Lumia 925
N8 V9
-----------------------------------------------------------------------
" nem az számít hogy mit mondanak, hanem az hogy ki mondja!!"
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

gelmar írta:Sajnos nincs lementett efs mappám, és egy resurrection remix rom után elszállt. a teló működik csak mobilként nem műkszik:(
Néztem Limahl linkelt videóját de az a lementett efs mappa helyreállítását mutatja.Ilyenkor van vmi lehetőség efs mappát kreálni?
Az odin download módban nem ismeri fel csak bekapcsolt állapotában.
Tedd vissza azt a ROMot amiről váltottál.
Avatar
gelmar
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 18:55:12
Készüléktípus: Xperia M2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Has thanked: 57 times
Been thanked: 14 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: gelmar »

Köszi majd próbálom.
Sony Xperia M2
ASUS Fonepad /ME371MG/
Lumia 925
N8 V9
-----------------------------------------------------------------------
" nem az számít hogy mit mondanak, hanem az hogy ki mondja!!"
Avatar
kacsa29
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2011-06-05 vas. 19:55:37
Készüléktípus: Sony Xperia Z + Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 41 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: kacsa29 »

Sziasztok!
Van már lollipop s3-ra?
samsunggalaxys6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015-03-18 szer. 22:51:04
Készüléktípus: galaxy s3
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: samsunggalaxys6 »

sziasztok
egy olyan kerdesem lenne,hogy az s3 internet bongeszoje altal elmentet jelszavak hogyan csalogathatok elo?
tortenetesen elmentettem a facebook jelszavam es szeretnem tudni hogy mi az az email cimem jelszava is ez tehat oda sem tudok belepni hogy uj jelszot kerjek.
gondolom van hely ahol a telo tarolja az elmentet jelszavakat.
koszonom elore is a segitseget
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

samsunggalaxys6 írta:sziasztok
egy olyan kerdesem lenne,hogy az s3 internet bongeszoje altal elmentet jelszavak hogyan csalogathatok elo?
tortenetesen elmentettem a facebook jelszavam es szeretnem tudni hogy mi az az email cimem jelszava is ez tehat oda sem tudok belepni hogy uj jelszot kerjek.
gondolom van hely ahol a telo tarolja az elmentet jelszavakat.
koszonom elore is a segitseget
Pedig kell lennie emlékeztetőnek. ;) Hacsak nem jogosulatlanul akarod használni. :twisted:
samsunggalaxys6
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015-03-18 szer. 22:51:04
Készüléktípus: galaxy s3
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: samsunggalaxys6 »

ket eve hasznalom es most telot cserelnk de elfelejtettem a jeészot. pcn tok egyszeru
Avatar
kacsa29
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2011-06-05 vas. 19:55:37
Készüléktípus: Sony Xperia Z + Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 41 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: kacsa29 »

Sziasztok!
Vettem a páromnak egy samsung galaxy ace 3 telot. Az a gond vele hogy nagyon gyorsan merül már 2x volt szervizben de mindig visszaküldték hogy semmi baja a telefonnak.
Hát nem tudom csináltam egy gyári visszaállítást feltöltöttem maxra és amikor kiírja hogy felvan töltve húzza le a töltött ahogy lehúzom rögtön 100%-rol 98%-ra esik.Este 10-kor levettem a töltöről reggel 7-kor 20%-ot eset az akku. Nincs bele mokolva minden gyári rajta. Mi lehet a bibi?
Köszi
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: sozs »

Ott kezdődik a gond, hogy ha azt írja fel van tölte, hát láthatod, hogy nincs, cseptőltés miatt alacsonyabb a töltötségi szint.
Mit nevezel hamar merülésnek? Azt látom, hogy Sony-d van, az mennyire merül? Tapasztalatom szerint egy ilyen "PC" telefon (hisz ezek már szinte azok) 1-2 napot bírnak ki, még az új Sony-t is úgy reklámozzák, hogy két nap!
Itt jön a felhasználás, mit használsz, mennyi ideig, és mindez gyári dolgokkal! Az ArcKönyv a mai világban a legtöbb embernek alap, folyamatosan rajta lóg (fut a háttérben és ha van net folyamatosan szinkronizál, mert nehogy lemaradjon a friss dolgokról), ami az akksit nagyon eszi, ilyen a Wiber is és minden folyamat ami frissítgeti magát. Ezer egy oka lehet a merülésnek még gyári appokkal is.
Lehet csökkenteni a fogyasztást, mobil net, wifi kikapcsolása ha nem használod, így nem tudnak az appok szinkronizálni, illetve a szinkronizációt is ki lehet kapcsolni a felső sávban. Ezen kívül ajánlom éjszakára a repülőgépes üzemmódot, hisz a telefon a hálozatot keresi (ha nem használsz mobilnetet, ajánlott csak sima 2G-t használni, kevesebb energia kell a készüléknek, mivel ha ki van kapcsolva a net akkor is mindig a preferált 3G-t keresi arra áll át, ez sokat fogyaszthat még ilyenkor is), kommunikál vele. Illetve a kijelző fényerejének csökkentése. Sokat eszik a kijelző, szinte az eszi meg a legtöbbet, minél többet van "bekapcsolva" annál jobban merül a telefon.
Ezekkel a módszerekkel látványosan lehet növelni a készenléti időt, normál használattal nekem a rekordom 10%-ra 56 óra!
Avatar
kacsa29
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2011-06-05 vas. 19:55:37
Készüléktípus: Sony Xperia Z + Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 41 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: kacsa29 »

sozs írta:Ott kezdődik a gond, hogy ha azt írja fel van tölte, hát láthatod, hogy nincs, cseptőltés miatt alacsonyabb a töltötségi szint.
Mit nevezel hamar merülésnek? Azt látom, hogy Sony-d van, az mennyire merül? Tapasztalatom szerint egy ilyen "PC" telefon (hisz ezek már szinte azok) 1-2 napot bírnak ki, még az új Sony-t is úgy reklámozzák, hogy két nap!
Itt jön a felhasználás, mit használsz, mennyi ideig, és mindez gyári dolgokkal! Az ArcKönyv a mai világban a legtöbb embernek alap, folyamatosan rajta lóg (fut a háttérben és ha van net folyamatosan szinkronizál, mert nehogy lemaradjon a friss dolgokról), ami az akksit nagyon eszi, ilyen a Wiber is és minden folyamat ami frissítgeti magát. Ezer egy oka lehet a merülésnek még gyári appokkal is.
Lehet csökkenteni a fogyasztást, mobil net, wifi kikapcsolása ha nem használod, így nem tudnak az appok szinkronizálni, illetve a szinkronizációt is ki lehet kapcsolni a felső sávban. Ezen kívül ajánlom éjszakára a repülőgépes üzemmódot, hisz a telefon a hálozatot keresi (ha nem használsz mobilnetet, ajánlott csak sima 2G-t használni, kevesebb energia kell a készüléknek, mivel ha ki van kapcsolva a net akkor is mindig a preferált 3G-t keresi arra áll át, ez sokat fogyaszthat még ilyenkor is), kommunikál vele. Illetve a kijelző fényerejének csökkentése. Sokat eszik a kijelző, szinte az eszi meg a legtöbbet, minél többet van "bekapcsolva" annál jobban merül a telefon.
Ezekkel a módszerekkel látványosan lehet növelni a készenléti időt, normál használattal nekem a rekordom 10%-ra 56 óra!
Mit nevezek hamar merülésnek? mondjuk ha feltöltöm maxra és fél nap allat 60%-on van az aksi és ezt ugy próbáltam hogy nem ment a wifi,mobilnet,nem volt rajta facebook.viber.skype,stb legalább 4 töltött kipróbáltam.A sony-m az szupi ha nem nyúlok hozzá akkor kb 3-4 napig is bírja. Nem is az zavar hogy használat mellet merül hanem ha hozzá sem nyúlok és úgy merül gyorsan.Az a fél nap 60%-ra merülés az ami nem normális és mondom úgy hogy semmi nem fut rajta.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”