Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Attilaa
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 21:58:23
Készüléktípus: SAMSUNG Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 164 times
Been thanked: 49 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Attilaa »

lllacko írta:
Papa_Jo írta:
lllacko írta:Leakartam torolni az "e mobil securitit " es veletlenul letoroltem valami e betuvel kezdodo progit es nem megy a gps em nem talal jelet. Hogy tudom visszaallitani
Erre szoktuk mondani hogy amit nem ismersz ne törölgesd, ha van lehetőség inkább a Tibivel fagyaszd le mert azt visszacsinálhatod ;)
Koszi Papa jo de en segitseger jertem nem kioktatast
A torles megtortent azt mond + lecci hogy tudom visszacsinalni
Koszi lllacko
Odin + ROM
These users thanked the author Attilaa for the post:
lllacko (2014-05-17 szomb. 17:53:26)
Rating: 2.63%
Samsung S5 mini
Avatar
lllacko
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009-01-20 kedd 10:08:44
Készüléktípus: One Plus
Nem: Férfi
Has thanked: 101 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: lllacko »

Honnan tudom letölteni a JB 4.1.2 Rom-ot ?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: ferret »

lllacko írta:Honnan tudom letölteni a JB 4.1.2 Rom-ot ?
http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=16706
These users thanked the author ferret for the post:
lllacko (2014-05-17 szomb. 19:55:22)
Rating: 2.63%
Kép Kép
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Egy gyors kérdés, asszonynak újra kéne rakni a telefonját, mert valamiért már nem tudja a jelenlegi programjait frissíteni, mert telepítéskor azt írja hogy nincs elegendő memória.
Van pár játék, amiben eljutott bizonyos szintig, hogyan tudom ezeket a legegyszerűbben lementeni? Az a lényeg hogy a telefon céges, ha esetleg root kell hozzá, akkor ugyanúgy vissza is akarom állítani, ahogy volt. Ennek valamilyen egyszerű módját keresem.
Köszönöm a segítséget.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Damir »

ACE- írta:Egy gyors kérdés, asszonynak újra kéne rakni a telefonját, mert valamiért már nem tudja a jelenlegi programjait frissíteni, mert telepítéskor azt írja hogy nincs elegendő memória.
Van pár játék, amiben eljutott bizonyos szintig, hogyan tudom ezeket a legegyszerűbben lementeni? Az a lényeg hogy a telefon céges, ha esetleg root kell hozzá, akkor ugyanúgy vissza is akarom állítani, ahogy volt. Ennek valamilyen egyszerű módját keresem.
Köszönöm a segítséget.
Titanium Backup jó erre, viszont root kell hozzá, én ezt használom.

Root nélküli készülékre most kapásból ezt találtam: https://play.google.com/store/apps/deta ... ckup&hl=hu
Lemon
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013-06-12 szer. 18:58:57
Készüléktípus: Note 3 [XXUDMJ7]
Has thanked: 1 time
Been thanked: 17 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lemon »

ACE- írta:Egy gyors kérdés, asszonynak újra kéne rakni a telefonját, mert valamiért már nem tudja a jelenlegi programjait frissíteni, mert telepítéskor azt írja hogy nincs elegendő memória.
Van pár játék, amiben eljutott bizonyos szintig, hogyan tudom ezeket a legegyszerűbben lementeni? Az a lényeg hogy a telefon céges, ha esetleg root kell hozzá, akkor ugyanúgy vissza is akarom állítani, ahogy volt. Ennek valamilyen egyszerű módját keresem.
Köszönöm a segítséget.
Ez elő szokott fordulni, mert tele lesz a rendszermemória. Kb. 250 MB-nál több szabad hely kell több programhoz a frissítéskor.
Nem feltétlen kell újrarakni, elég gyomlálni a felesleges programokból.
Vagy rootolt készüléknél a /data/log mappából törölni a nagyméretű fájlokat, és az valameddig elég lehet.
A Clean Master app is felajánl ilyenkor segítséget a rendszer cache törlésére (talán csak root mellett), valamint SD kártyára áthelyezni néhány appot
hanyagboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 16:21:58
Készüléktípus: SM-N9005 XXUGNI3 4.4.2
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: hanyagboy »

Lemon írta:
ACE- írta:Egy gyors kérdés, asszonynak újra kéne rakni a telefonját, mert valamiért már nem tudja a jelenlegi programjait frissíteni, mert telepítéskor azt írja hogy nincs elegendő memória.
Van pár játék, amiben eljutott bizonyos szintig, hogyan tudom ezeket a legegyszerűbben lementeni? Az a lényeg hogy a telefon céges, ha esetleg root kell hozzá, akkor ugyanúgy vissza is akarom állítani, ahogy volt. Ennek valamilyen egyszerű módját keresem.
Köszönöm a segítséget.
Ez elő szokott fordulni, mert tele lesz a rendszermemória. Kb. 250 MB-nál több szabad hely kell több programhoz a frissítéskor.
Nem feltétlen kell újrarakni, elég gyomlálni a felesleges programokból.
Vagy rootolt készüléknél a /data/log mappából törölni a nagyméretű fájlokat, és az valameddig elég lehet.
A Clean Master app is felajánl ilyenkor segítséget a rendszer cache törlésére (talán csak root mellett), valamint SD kártyára áthelyezni néhány appot
Szia . Szerintem csak egy Lucky Patcher kellen rá és ott az Odex-ek törlésével fog menni a programok frissítése. rootolni pedig a Kingo Android Root progit keresd meg(google), mert azzal utánna meg is tudod szüntetni a rootot.
SAMSUNG SM-N9005 XXUGNI3 4.4.2
Lemon
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013-06-12 szer. 18:58:57
Készüléktípus: Note 3 [XXUDMJ7]
Has thanked: 1 time
Been thanked: 17 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lemon »

hanyagboy írta:
Lemon írta:
ACE- írta:Egy gyors kérdés, asszonynak újra kéne rakni a telefonját, mert valamiért már nem tudja a jelenlegi programjait frissíteni, mert telepítéskor azt írja hogy nincs elegendő memória.
Van pár játék, amiben eljutott bizonyos szintig, hogyan tudom ezeket a legegyszerűbben lementeni? Az a lényeg hogy a telefon céges, ha esetleg root kell hozzá, akkor ugyanúgy vissza is akarom állítani, ahogy volt. Ennek valamilyen egyszerű módját keresem.
Köszönöm a segítséget.
Ez elő szokott fordulni, mert tele lesz a rendszermemória. Kb. 250 MB-nál több szabad hely kell több programhoz a frissítéskor.
Nem feltétlen kell újrarakni, elég gyomlálni a felesleges programokból.
Vagy rootolt készüléknél a /data/log mappából törölni a nagyméretű fájlokat, és az valameddig elég lehet.
A Clean Master app is felajánl ilyenkor segítséget a rendszer cache törlésére (talán csak root mellett), valamint SD kártyára áthelyezni néhány appot
Szia . Szerintem csak egy Lucky Patcher kellen rá és ott az Odex-ek törlésével fog menni a programok frissítése. rootolni pedig a Kingo Android Root progit keresd meg(google), mert azzal utánna meg is tudod szüntetni a rootot.
Ez nem a hekkelő Lucky Patcher kérdése szerintem, hanem ha nincs 250 MB körüli üres rendszer memória, akkor sok ingyenes program nem tud frissülni, a Google cuccok se. Ahogy már írtam. Ezért kell kipucolni valamit.

Amire utaltál, az csak a warez Titanium Backup frissítére vonatkozik szerintem.
massaf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-02-26 szomb. 15:41:30
Készüléktípus: X8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: massaf »

Üdv.
Van egy kis problémám a telefonnal.tökéletesen intéztem róla hívásokat, néha viszont a másik fél nem hallotta amit beszélek. Lehet szoftveres a probléma, de én már frissítettem itthon az androidot, és annyival lett csak jobb hogy most bekapcsolás után órákig is el lehet vele beszélgetni, és általában pár óra múlva (mintha elfáradna) kezdi el csinálni megint a hívásmegszakítást.
3x is vittem szervizbe, de egyszer sem sikerült megmutatnom senkinek hogy mi a baja, mert amikor odamentem akkor pont tökéletesen működött mindig, és azt mondták rá hogy tökéletes szerintük. egyszer otthagytam náluk hogy tesztelgessék, 5 nap múlva visszakaptam hogy szerintük a készüléknek semmi baja, minden nap tesztelték minimum 10x, és olyan nincs hogy egy készülék napokig jó, aztán meg megint meggondolja magát.
Szóval tanácstalan vagyok.
Találkozott valaki a problémával?Mi lehet a megoldás?Gondolkozok egy mikrofon cserén.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Limahl »

massaf írta:Üdv.
Van egy kis problémám a telefonnal.tökéletesen intéztem róla hívásokat, néha viszont a másik fél nem hallotta amit beszélek. Lehet szoftveres a probléma, de én már frissítettem itthon az androidot, és annyival lett csak jobb hogy most bekapcsolás után órákig is el lehet vele beszélgetni, és általában pár óra múlva (mintha elfáradna) kezdi el csinálni megint a hívásmegszakítást.
3x is vittem szervizbe, de egyszer sem sikerült megmutatnom senkinek hogy mi a baja, mert amikor odamentem akkor pont tökéletesen működött mindig, és azt mondták rá hogy tökéletes szerintük. egyszer otthagytam náluk hogy tesztelgessék, 5 nap múlva visszakaptam hogy szerintük a készüléknek semmi baja, minden nap tesztelték minimum 10x, és olyan nincs hogy egy készülék napokig jó, aztán meg megint meggondolja magát.
Szóval tanácstalan vagyok.
Találkozott valaki a problémával?Mi lehet a megoldás?Gondolkozok egy mikrofon cserén.
gyári rom?találkoztam már ilyennel,cm romokon,
Samsung galaxy s7 edge
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”