Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: doongoo »

andreas49 írta:Hali,
Megjelent két gyári ROM: XWLSS nordic és BAltic_SEB
és van is neki megfelelő topic (trükkök, modding, ROMOLÁS)
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Én azt nem értem, hogy azt miért nem lehet megoldani, hogy a Gmail beállításai szinkronban legyenek az oprendszer beállításaival? Vagy csak én vagyok a béna? Ha itthon azt szeretném, hogy ne rezegjen a telefon, mert nem a zsebemben van az asztalon meg csak az asztalt karistolja, akkor a profile manager-el beállítom, hogy kapcsolja ki a rezgetést. Viszont ha a Gmail-ben be van állítva a rezgés, akkor az úgy marad, és E-mail-nél ugyanúgy rezeg. Nem tudom sehogy sem szinkronba hozni a kettőt...
Stephanus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-07-06 kedd 23:09:25
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5 DuoS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komárom-Esztergom megye, Dorog
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Samsung GT-i9100 Galaxy S II 5GHz-es wifi

Hozzászólás Szerző: Stephanus »

Hali!

A problémám a következő. A telefonom nem csatlakozik az 5 gigás wifi hálózatomhoz. 2.4 gigán a csatlakozás simán megy. Tegnap frissítettem JB-re a szoftvert, mert gondoltam ez a verzió talán orvosolja a problémát. A korábbi Androidos verziónál egy darabig rendben ment az 5 gigás csatlakozás. SSID-t rendesen látja, de „Hitelesítési hiba” miatt a csatlakozás sikertelen. Havernak is S2-es telója van. Az ő telefonja gond nélkül tudott csatlakozni a hálózatra, mind a 2 sávon. Próbáltam megoldást találni a neten és a külföldi Fórumokon is, de használható infót nem igazán találtam. A router beállítása jó. Találkozott valaki a leírt hibával? A válaszokat előre is köszi.

Üdv!
zoltan.szende
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009-02-16 hétf. 09:26:16
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: zoltan.szende »

Sziasztok. megkaptam a legújabb jelly beant. jól jártam?
zoltan.szende
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009-02-16 hétf. 09:26:16
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II 5GHz-es wifi

Hozzászólás Szerző: zoltan.szende »

Stephanus írta:Hali!

A problémám a következő. A telefonom nem csatlakozik az 5 gigás wifi hálózatomhoz. 2.4 gigán a csatlakozás simán megy. Tegnap frissítettem JB-re a szoftvert, mert gondoltam ez a verzió talán orvosolja a problémát. A korábbi Androidos verziónál egy darabig rendben ment az 5 gigás csatlakozás. SSID-t rendesen látja, de „Hitelesítési hiba” miatt a csatlakozás sikertelen. Havernak is S2-es telója van. Az ő telefonja gond nélkül tudott csatlakozni a hálózatra, mind a 2 sávon. Próbáltam megoldást találni a neten és a külföldi Fórumokon is, de használható infót nem igazán találtam. A router beállítása jó. Találkozott valaki a leírt hibával? A válaszokat előre is köszi.

Üdv!


Szia. Én épp ma találkoztam ilyen hibál. A megoldást nem tudom, de nem gondolnám, hogy a telefonnal lesz gond. Szóval nem vagy egyedül...
ACE-
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010-03-09 kedd 00:36:53
Készüléktípus: Samsung Galaxy SII XWLP9 -VK-
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: ACE- »

Mi az hogy 5 Gigás Wifi? Nem vágom...
Stephanus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-07-06 kedd 23:09:25
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5 DuoS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komárom-Esztergom megye, Dorog
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Stephanus »

ACE- írta:Mi az hogy 5 Gigás Wifi? Nem vágom...
Hali!

Dual bandes routerem van. Támogatja a következő szabványokat: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n. Ebből az a és az n működési frekije 5GHz.
Stephanus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-07-06 kedd 23:09:25
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5 DuoS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komárom-Esztergom megye, Dorog
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II 5GHz-es wifi

Hozzászólás Szerző: Stephanus »

zoltan.szende írta:
Stephanus írta:Hali!

A problémám a következő. A telefonom nem csatlakozik az 5 gigás wifi hálózatomhoz. 2.4 gigán a csatlakozás simán megy. Tegnap frissítettem JB-re a szoftvert, mert gondoltam ez a verzió talán orvosolja a problémát. A korábbi Androidos verziónál egy darabig rendben ment az 5 gigás csatlakozás. SSID-t rendesen látja, de „Hitelesítési hiba” miatt a csatlakozás sikertelen. Havernak is S2-es telója van. Az ő telefonja gond nélkül tudott csatlakozni a hálózatra, mind a 2 sávon. Próbáltam megoldást találni a neten és a külföldi Fórumokon is, de használható infót nem igazán találtam. A router beállítása jó. Találkozott valaki a leírt hibával? A válaszokat előre is köszi.

Üdv!


Szia. Én épp ma találkoztam ilyen hibál. A megoldást nem tudom, de nem gondolnám, hogy a telefonnal lesz gond. Szóval nem vagy egyedül...

Hali!
Na, akkor nem egyedi a hibajelenség. Ami érdekes, hogy havernak is S2 telója van és neki gond nélkül megy a csatlakozás az 5GHz-es wifi hálózatomra. Amúgy azért használnám ezt a szabványt, mert 2.4GHz-es sávon sok eszközöm működik a lakásomon belül és interferenciás zavarások vannak, amit már a csatornakiosztással nem tudtam orvosolni. Így, ha netezni szeretnék a telóval, akkor ki kell kapcsolni a wifi-s eszközöket és a routerben is vissza kell állni a 2.4GHz-es sávra.
zoltan.szende
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009-02-16 hétf. 09:26:16
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: zoltan.szende »

Szóval megkaptam az új Jelly Beant és veszettül merül az akksim. Van összefüggés?
Köszi előre is, ha valakinek van ötlete...
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: doongoo »

zoltan.szende írta:Szóval megkaptam az új Jelly Beant és veszettül merül az akksim. Van összefüggés?
Köszi előre is, ha valakinek van ötlete...
Van,
ha használod, akkor a JB többet kér enni. A simább futásnak ára van...
Készenlétben kb. ugyanannyit fogyaszt, mint az ICS
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Samsung”