Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
emery1975
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 20:43:15
Készüléktípus: Galaxy SII iPad 2 16GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 43 times
Been thanked: 58 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: emery1975 »

Limahl írta:Sziasztok

Ha letöltöm az xda-rol a deodoxed -romot azt hogy kell feltenni ilyet még nemcsináltam bocs a láma kérdésért.
Ha megnézed amit Hunhool belinkelt, és lejjebb mész, akkor képekkel is szemlélteti!
Aktuális rom verzióm: GoaTrip 4.6-by- R2D2
Csak akkor köszönd meg, ha tényleg tudtam segíteni! És ha nem vagy szégyenlős....
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

emery1975 írta:
Limahl írta:Sziasztok

Ha letöltöm az xda-rol a deodoxed -romot azt hogy kell feltenni ilyet még nemcsináltam bocs a láma kérdésért.
Ha megnézed amit Hunhool belinkelt, és lejjebb mész, akkor képekkel is szemlélteti!

Köszi igazad van lejebb nem néztem de ott van re-part-al is meg nem re-partal is meik?
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
emery1975
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 20:43:15
Készüléktípus: Galaxy SII iPad 2 16GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 43 times
Been thanked: 58 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: emery1975 »

Limahl írta:
emery1975 írta:
Limahl írta:Sziasztok

Ha letöltöm az xda-rol a deodoxed -romot azt hogy kell feltenni ilyet még nemcsináltam bocs a láma kérdésért.
Ha megnézed amit Hunhool belinkelt, és lejjebb mész, akkor képekkel is szemlélteti!

Köszi igazad van lejebb nem néztem de ott van re-part-al is meg nem re-partal is meik?
Nem re-part... :up:
These users thanked the author emery1975 for the post:
Limahl (2011-04-26 kedd 16:29:06)
Rating: 2.63%
Aktuális rom verzióm: GoaTrip 4.6-by- R2D2
Csak akkor köszönd meg, ha tényleg tudtam segíteni! És ha nem vagy szégyenlős....
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Köszi igazad van lejebb nem néztem de ott van re-part-al is meg nem re-partal is meik?[/quote]
Nem re-part... :up:[/quote]

Még 1 elötte ugyan ugy frset stb mintha ujraraknám a romot és a xeh bellitás meg ilyenek maradnak?[quote]
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
szutty
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 21:33:09
Készüléktípus: SGS 4 SGS 4 mini Note 10.1
Has thanked: 66 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: szutty »

Most vettem észre Damian fórumán, hogy azért tűnt el XDA-ról, mert bannolták :(
És az a legrosszabb, hogy azért mert dobták ki mert reklamált azért Chainfire ellopta a kódjait amivel a kernelt csinálta. :(
SGS 4 mini: stock
SGS 4:Wanam 1.5
Note 10.1: stock + root
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

szutty írta:Most vettem észre Damian fórumán, hogy azért tűnt el XDA-ról, mert bannolták :(
És az a legrosszabb, hogy azért mert dobták ki mert reklamált azért Chainfire ellopta a kódjait amivel a kernelt csinálta. :(
óóóóó
mondjuk van neki más helye is, ahol felbukkan
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: duce79 »

hunhool írta:
tomika085 írta: Szerintem azt jelenti, meg amin mutatja a videón az tuti főzött rom. Amikor megnyomja a kikapcs gombot, akkor ott van a recovery és download mód is. Az meg csak DOC-ban van, gyáriban nincs. Legegyszerűbb az lenne ha csinálnál egyet magadnak. Nemtom hogyan lehet, mert ami romkonyhán van az mind froyo "szerintem". Valahogyan tuti lehet, mert nyilván Hunhool-nak 2.3-as DOC van a telóján. Na hali. :)
Ezigy azert nem teljesen igaz...
DOCRambone egy a sok közül,aki főzött romokat keszit(persze lényegesen jobban)
Extended power menü NEM csak DOC romon van,alapban azokban sincs,csak ha választasz bele...
Ha mindenfele keveres-kavaras nelkul akarsz deodexelt romot,akkor erdemes RAMAD munkaibol valogatni!(http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1011901)
O nem csinál semmi egyebet,mind deodexeli az aktuális ROM-ot,nem vesz ki/tesz hozza semmit.Olyan mint a gyári ROM,csak deodexelve ;)
Szia Hunhool! Az oldalon amin linkeltél, nem igazán igazodom el. Linkelve vannak a romok, de azok a gyáriak. Na, most, onnan rákattintok, jvb odex-deodexed-re, és átirányít egy másik oldalra, amin már végképp nem igazodom el... Tudnál nekem közvetlen linkelni egy jvb deodexelt állományt, amit gondolom update.zip -ként kell feltenni? Köszi!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

duce79 írta:
hunhool írta:
tomika085 írta: Szerintem azt jelenti, meg amin mutatja a videón az tuti főzött rom. Amikor megnyomja a kikapcs gombot, akkor ott van a recovery és download mód is. Az meg csak DOC-ban van, gyáriban nincs. Legegyszerűbb az lenne ha csinálnál egyet magadnak. Nemtom hogyan lehet, mert ami romkonyhán van az mind froyo "szerintem". Valahogyan tuti lehet, mert nyilván Hunhool-nak 2.3-as DOC van a telóján. Na hali. :)
Ezigy azert nem teljesen igaz...
DOCRambone egy a sok közül,aki főzött romokat keszit(persze lényegesen jobban)
Extended power menü NEM csak DOC romon van,alapban azokban sincs,csak ha választasz bele...
Ha mindenfele keveres-kavaras nelkul akarsz deodexelt romot,akkor erdemes RAMAD munkaibol valogatni!(http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1011901)
O nem csinál semmi egyebet,mind deodexeli az aktuális ROM-ot,nem vesz ki/tesz hozza semmit.Olyan mint a gyári ROM,csak deodexelve ;)
Szia Hunhool! Az oldalon amin linkeltél, nem igazán igazodom el. Linkelve vannak a romok, de azok a gyáriak. Na, most, onnan rákattintok, jvb odex-deodexed-re, és átirányít egy másik oldalra, amin már végképp nem igazodom el... Tudnál nekem közvetlen linkelni egy jvb deodexelt állományt, amit gondolom update.zip -ként kell feltenni? Köszi!

Görgess le egy kicsit... Ott vannak a multiupload linkek Gondolom azok már nem teljesen eredetiek...
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: duce79 »

tomika085 írta:

Görgess le egy kicsit... Ott vannak a multiupload linkek Gondolom azok már nem teljesen eredetiek...
Nagy nehezen, de megtaláltam. Kösz! Üdv!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Avatar
szutty
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 21:33:09
Készüléktípus: SGS 4 SGS 4 mini Note 10.1
Has thanked: 66 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: szutty »

duce79 írta:
tomika085 írta:

Görgess le egy kicsit... Ott vannak a multiupload linkek Gondolom azok már nem teljesen eredetiek...
Nagy nehezen, de megtaláltam. Kösz! Üdv!
Szerintem rossz oldalt linkeltetek be és erre gondoltatok deodexelt romokkal kapcsolatban.
SGS 4 mini: stock
SGS 4:Wanam 1.5
Note 10.1: stock + root
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”