Samsung Galaxy Wonder i8150

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

robrobzon írta:Én egy reset utáni gyári rom nandroid mentését rátenném a telóra,és bevinném a szervízbe ártatlan képpel.
Talán nem veszik észre,hogy nem a gyári CWM van rajta.Ha meg igen akkor kitalálhatod még miként javíttatod a telót.
Én már tettem másik telefon mentését az enyémre próbából.Bár az S2 volt.
Idegen full nandroid backuppal tökéletesen ment egy másik S2-es?
Na végre megtudtuk, hogy lehet ilyet csinálni...

Szinte biztos, hogy meglátják a nem gyári CWM-et. De egy próbát megér, hátha...
Végülsi legrosszabb esetben garijegy áthúz és akkor ugyanott vagy, mint ha meg sem próbáltad volna, semmivel nem rosszabb helyzetben, mint most...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
vadlud
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 14:21:36
Készüléktípus: N95-C6-00 samsung galaxy w
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: vadlud »

Macika írta:
robrobzon írta:Én egy reset utáni gyári rom nandroid mentését rátenném a telóra,és bevinném a szervízbe ártatlan képpel.
Talán nem veszik észre,hogy nem a gyári CWM van rajta.Ha meg igen akkor kitalálhatod még miként javíttatod a telót.
Én már tettem másik telefon mentését az enyémre próbából.Bár az S2 volt.
Idegen full nandroid backuppal tökéletesen ment egy másik S2-es?
Na végre megtudtuk, hogy lehet ilyet csinálni...

Szinte biztos, hogy meglátják a nem gyári CWM-et. De egy próbát megér, hátha...
Végülsi legrosszabb esetben garijegy áthúz és akkor ugyanott vagy, mint ha meg sem próbáltad volna, semmivel nem rosszabb helyzetben, mint most...
Igen, nem lesz más megoldás. Csak most már keverem itt a dolgokat. A nandroid mentés pontosan mi? :crazy: :blush:
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

cwm recovery-ben. a backup.
OnePlus3
Avatar
vadlud
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 14:21:36
Készüléktípus: N95-C6-00 samsung galaxy w
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: vadlud »

robrobzon írta:cwm recovery-ben. a backup.
Köszi szépen, időközben rájöttem csak már lassan egy hete kínlódok ezzel a :censored: Van egy kollégám akinek ugyanilyen telefonja van, de még két hét mire visszajön melózni. Engem meg esz az ideg, mert még akkor sem tudom, hogy milyen költségek várhatóak. Persze, itthon minden vagyok, csak szépember nem :cry2:
Ezért próbálkozom valami letöltéssel vagy ilyesmivel, de csak az md.5 kiterjesztésüekkel találkozom :sad:
Avatar
vadlud
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 14:21:36
Készüléktípus: N95-C6-00 samsung galaxy w
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: vadlud »

Sikerült megoldani a problémát. Ki lett cserélve az usb csatlakozó, de azóta nem lehet semmit hallani az elülső hangszórón :duhos2:
Amikor ki van hangosítva, akkor lehet hallani amit a másik fél mond, de akkor meg a másik oldalon nem hallanak engem :censored:
Gondolom, ilyenkor felcseréli a két hangszóró funcióját :blink:
Lehet, hogy valami szerlési hiba történt :?2:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

vadlud írta:Sikerült megoldani a problémát. Ki lett cserélve az usb csatlakozó, de azóta nem lehet semmit hallani az elülső hangszórón :duhos2:
Amikor ki van hangosítva, akkor lehet hallani amit a másik fél mond, de akkor meg a másik oldalon nem hallanak engem :censored:
Gondolom, ilyenkor felcseréli a két hangszóró funcióját :blink:
Lehet, hogy valami szerlési hiba történt :?2:
Nem lehet, biztos.
Hol csináltattad? Profinak tűntek?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
vadlud
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 14:21:36
Készüléktípus: N95-C6-00 samsung galaxy w
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: vadlud »

Macika írta:
vadlud írta:Sikerült megoldani a problémát. Ki lett cserélve az usb csatlakozó, de azóta nem lehet semmit hallani az elülső hangszórón :duhos2:
Amikor ki van hangosítva, akkor lehet hallani amit a másik fél mond, de akkor meg a másik oldalon nem hallanak engem :censored:
Gondolom, ilyenkor felcseréli a két hangszóró funcióját :blink:
Lehet, hogy valami szerlési hiba történt :?2:
Nem lehet, biztos.
Hol csináltattad? Profinak tűntek?
Egy bevásárlóközpont használt telefon árusítóhely. Nem helyben történik a javítás. :cool1:
Visszavittem a "szervízbe" és elmondtam a pultos csajnak mi a gond. Felhívja az emberkét (ami nekem 3 napja nem sikerül :duhos2: ) majd tolmácsolja, hogy a hangszórónak a csatlakozója nincs rendesen visszapattintva, hozzam vissza csütörtök este és péntek estére kész.
Na jól van, talán ezt én is meg tudom csinálni, szétkaptam és érdekes módon megtaláltam a hibát. A fülhallgató csatija egy panellel alatta volt :bolond2:

Visszatettem mindent a helyére és minden szuperál :yes:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

vadlud írta:
Macika írta:
vadlud írta:Sikerült megoldani a problémát. Ki lett cserélve az usb csatlakozó, de azóta nem lehet semmit hallani az elülső hangszórón :duhos2:
Amikor ki van hangosítva, akkor lehet hallani amit a másik fél mond, de akkor meg a másik oldalon nem hallanak engem :censored:
Gondolom, ilyenkor felcseréli a két hangszóró funcióját :blink:
Lehet, hogy valami szerlési hiba történt :?2:
Nem lehet, biztos.
Hol csináltattad? Profinak tűntek?
Egy bevásárlóközpont használt telefon árusítóhely. Nem helyben történik a javítás. :cool1:
Visszavittem a "szervízbe" és elmondtam a pultos csajnak mi a gond. Felhívja az emberkét (ami nekem 3 napja nem sikerül :duhos2: ) majd tolmácsolja, hogy a hangszórónak a csatlakozója nincs rendesen visszapattintva, hozzam vissza csütörtök este és péntek estére kész.
Na jól van, talán ezt én is meg tudom csinálni, szétkaptam és érdekes módon megtaláltam a hibát. A fülhallgató csatija egy panellel alatta volt :bolond2:

Visszatettem mindent a helyére és minden szuperál :yes:
Mondjuk ilyen fordult már velem is elő, amikor sok meló volt és felületes voltam. Mindenesetre nem túl bizalomgerjesztő sajnos...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”