Samsung N7100 Galaxy Note II

Samsung márkájú készülékek témái
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

Ha feltettem egy romot és az imei szám elmászott 0049...-re de volt efs mentésem amit visszamásoltam rootexplorer-el, ami után az imei visszaállt, akkor nincs más tennivalóm? Működik rendesen azóta úgy néz ki a telefon.
Rom: NG1
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: Segal »

kisdobos írta:Ha feltettem egy romot és az imei szám elmászott 0049...-re de volt efs mentésem amit visszamásoltam rootexplorer-el, ami után az imei visszaállt, akkor nincs más tennivalóm? Működik rendesen azóta úgy néz ki a telefon.
semmi más dolgod nincs.
These users thanked the author Segal for the post:
kisdobos (2013-07-16 kedd 18:41:46)
Rating: 2.63%
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Segal írta:
kisdobos írta:Ha feltettem egy romot és az imei szám elmászott 0049...-re de volt efs mentésem amit visszamásoltam rootexplorer-el, ami után az imei visszaállt, akkor nincs más tennivalóm? Működik rendesen azóta úgy néz ki a telefon.
semmi más dolgod nincs.
Még egy dolgot azért nem árt ellenőrizni. Ilyenkor el szokott mászni a termékkód is , hiába rakod vissza a mentett EFS mappát . Érdekes módon csak akkor látod, ha csatlakoztatod a számítógépedhez és elindítod a PC KIES-t. A KIES a szoftververzió után a termékkód helyére 3X -et rak ˙(XXX) és nem lesz frissíthető. Ami különös , hogy recovery-ben belépve meg látod a helyes kódodat , de ez csak szemfényvesztés :) a KIES mondja meg a valós helyzetet :) . Van erre is megoldás ...ha így jártál.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: reddoors »

NOTE II , KIMARAD A 4.2.2-ES FRISSÍTÉS :sad: Talán a 4.3 lesz elérhető , szerintem jövőre .

http://www.gsmarena.com/galaxy_note_ii_ ... s-6418.php
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:NOTE II , KIMARAD A 4.2.2-ES FRISSÍTÉS :sad: Talán a 4.3 lesz elérhető , szerintem jövőre .

http://www.gsmarena.com/galaxy_note_ii_ ... s-6418.php
Sajnos azt kell mondjam, várható volt.
Ha mondjuk megjelent volna N2-re a 4.2.2 az S4-re megjelenés környékén, akkor nem veszélyeztette volna az N3 eladásait, de így, ha most, 2-3 hét múlva jelenne meg, SZERINTEM erősen rányomta volna a bélyegét az eladásokra.
Nem hülyék a Samsungnál, tudják, hogy aki már megvette, azért nem kell küzdeni (annyira), az új eladások hozzák a komoly pénzt...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Macika írta:
reddoors írta:NOTE II , KIMARAD A 4.2.2-ES FRISSÍTÉS :sad: Talán a 4.3 lesz elérhető , szerintem jövőre .

http://www.gsmarena.com/galaxy_note_ii_ ... s-6418.php
Sajnos azt kell mondjam, várható volt.
Ha mondjuk megjelent volna N2-re a 4.2.2 az S4-re megjelenés környékén, akkor nem veszélyeztette volna az N3 eladásait, de így, ha most, 2-3 hét múlva jelenne meg, SZERINTEM erősen rányomta volna a bélyegét az eladásokra.
Nem hülyék a Samsungnál, tudják, hogy aki már megvette, azért nem kell küzdeni (annyira), az új eladások hozzák a komoly pénzt...
Szerintem a NOTE 3 is 4.2.2-vel fog kijönni, nem igazán elegendő az idő egy normális 4.3 rom elkészítésére szeptemberig. Ha belegondolunk az android 4.2 tavaly óta létezik és a mai napi nem sikerült összehozni egy tökéletes romot S4-re. Hasonló állapotban lehet a jelenlegi S4-re írt 4.2.2 mint a NOTE 2 -re a magyar 4.1.2. Az meg végképp röhej , hogy 2.6 gb a mérete. :mrgreen: A NOTE 3 -ra írt romok állítom meghaladják majd a 3gb-ot. Az S4 is egy halom felesleges marhaságot tartalmaz remélem a NOTE 3-ból ezek kimaradnak. Itt most az értelmetlen gesztusokra gondolok.
Huawei MATE 9 Android 7
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

reddoors írta:
Segal írta:
kisdobos írta:Ha feltettem egy romot és az imei szám elmászott 0049...-re de volt efs mentésem amit visszamásoltam rootexplorer-el, ami után az imei visszaállt, akkor nincs más tennivalóm? Működik rendesen azóta úgy néz ki a telefon.
semmi más dolgod nincs.
Még egy dolgot azért nem árt ellenőrizni. Ilyenkor el szokott mászni a termékkód is , hiába rakod vissza a mentett EFS mappát . Érdekes módon csak akkor látod, ha csatlakoztatod a számítógépedhez és elindítod a PC KIES-t. A KIES a szoftververzió után a termékkód helyére 3X -et rak ˙(XXX) és nem lesz frissíthető. Ami különös , hogy recovery-ben belépve meg látod a helyes kódodat , de ez csak szemfényvesztés :) a KIES mondja meg a valós helyzetet :) . Van erre is megoldás ...ha így jártál.
Igen változott a termékkódom BTU-ra VDH-ról. Hogyan tudom visszaállítani? Vagy kell-e egyátalán foglalkoznom vele?
Rom: NG1
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: reddoors »

These users thanked the author reddoors for the post:
Macika (2013-07-20 szomb. 17:35:16)
Rating: 2.63%
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: Macika »

1,1 GB 16 kB/sec sebességgel?

Hááát, a hotfile eléggé elborult....
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung N7100 Galaxy Note II

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

Pit fájl nincs benne. Azt honnan kell leszedni hozzá?
Rom: NG1
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”