Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

elviscarmaster írta:nos valami gond lehet belul,mivel ha ramasolom a filmet a memoria karira es usb meg csatlakoztattva van es pc-n keresztul akarom megnyitni akkor sem jatsza le.
esetleg lehet hogy a memóriakártyával van a gond nézd meg hogy mit csinál hogyha a belső memóriára másolod. Simán mennie kéne nekem is ment az avi, mkv, mpeg is.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

moco írta:
elviscarmaster írta:meg mindig vannak olyan gondjaim ezzel a teloval hogy csak azt a divixet meg avit jatsza le amit csak o akar. ratoltom a memoria karira latom hogy hany megas a video de nem jatsza le. kaptam egy olyan infot,hogy a gyorsasaga lassu a memoria karinak elotte 2 es volt most vettem egy 10 est de nem valtoztat a dolgon,a boszanto az hogy az elote hasznalt 8910 es omnia hd -n meg tokeletesen megy nem tudom hogy mi a baja azert gondoltam hogy mindent vissza allitok gyari allapotra majt kiproballom ugy
érdekes, mert nekem mindent az ég világon lejátszik, az alap lejátszóval. több, mint 4 gigás mkv-tól kezdve divx, avi, mindent.
Ezt már leírtam én is egyszer neki, hogy nálam is így van...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

moco írta:
hunhool írta:Nem,de ki mondta hogy fog?
Belegondolva a dologba,nem is lenne hülyeség!
Se a kies,se az odin nem ismeri fel...viszont jól szol a hangszórója,és elég hasznos gtalk,vagy fring-nel ;)
azért elmennek a ....ba. de jó, hogy nem rendeltem meg. szerintem evidens, ha ráültetem, egyből feldobja, hogy csatlakoztatva van a géphez, nem?
mindegy, amit én rendeltettem, az felismeri. pedig ez annyira szép a tiéd :(
Azért egy sima támasztéknak drága, nekem is evidens volt, hogy gyári eszközként beazonosítja a Samsung gyári progija.
Jó, hogy nem rendeltem ilyet. Pedig már rajta volt az ujjam az E-bay-en a BUY feliraton... :)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
elviscarmaster
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011-06-01 szer. 00:33:34
Készüléktípus: samsung galaxy s2
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: elviscarmaster »

igy van eloszor volt egy class 2 es memoria karim majd vettem egy class 10 es. es igen a meoria kari a hibas ismet. mert a hd-bol kivett 2 es karira felmasolt filmet lejatsza, ugy hogy meg rendelem a dragabb kartyat par nap meg jon ,azert koszi a segitseget
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

elviscarmaster írta:igy van eloszor volt egy class 2 es memoria karim majd vettem egy class 10 es. es igen a meoria kari a hibas ismet. mert a hd-bol kivett 2 es karira felmasolt filmet lejatsza, ugy hogy meg rendelem a dragabb kartyat par nap meg jon ,azert koszi a segitseget
Ha a PC-vel (kártyaolvasóval) másolod rá a filmet, akkor sem játssza le?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
elviscarmaster
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011-06-01 szer. 00:33:34
Készüléktípus: samsung galaxy s2
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: elviscarmaster »

ha a memoria kartya olvasoba beteszem es pcrol atmasolom ugy mukodik,de inkabb veszek egy dragabb kartyat ,mert nincs kedvem mindig kivenni a telobol a kartyat.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: moco »

elviscarmaster írta:ha a memoria kartya olvasoba beteszem es pcrol atmasolom ugy mukodik,de inkabb veszek egy dragabb kartyat ,mert nincs kedvem mindig kivenni a telobol a kartyat.
nem tudom, de úgy rémlik, hogy a múlt héten valaki azt mondta, hogy a class 10-est már nem kezeli a teló, csak max class 6-8-ast. ha hülyeséget mondott, akkor én is.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

moco írta:
elviscarmaster írta:ha a memoria kartya olvasoba beteszem es pcrol atmasolom ugy mukodik,de inkabb veszek egy dragabb kartyat ,mert nincs kedvem mindig kivenni a telobol a kartyat.
nem tudom, de úgy rémlik, hogy a múlt héten valaki azt mondta, hogy a class 10-est már nem kezeli a teló, csak max class 6-8-ast. ha hülyeséget mondott, akkor én is.
én továbbra is azt javaslom fel kell nézni apronet-re vagy prohardver-re többen is árulnak noname 32 gigás micro sd-ket 18000ft-ért és jelentem kifogástalanul működik az SGS2-be. Filmeket is kezeli, Telefonnal felvett Full HD videókat is akadásmentesen kezeli és gyors is. Összefoglalva tökéletes és lényegesen olcsóbb mint üzletbe...
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: kleingy »

elviscarmaster írta:ha a memoria kartya olvasoba beteszem es pcrol atmasolom ugy mukodik,de inkabb veszek egy dragabb kartyat ,mert nincs kedvem mindig kivenni a telobol a kartyat.
Esetleg nem kéne leformázni a kártyát a telefonban? :roll:
CM9
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: moco »

Amúgy én is most rendeltem 32 gigás kártyát, igaz, hogy csak class 2-es, de engem nem igazán érdekel eme része.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”