Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

elviscarmaster írta:ha a class 2-es nem tudja lejatszani,akkor melyik tudja?
A 720-as és 1080-as mkv-t is simán lejátsza a telefon de az 1080-asnál nekem nem volt hang. Szerintem a dts nem tetszett neki.
Macika írta:
bajusz66 írta:Maradt az SGS :D Bocsánatot kértem tőle.
Nálam borzasztóan melegedett az SGS2. Ebédidőben amikor ausztriából skypon beszéltem a családdal, annyira meleg volt 20 perc után, hogy szinte izzott a kezembe.Az SGS-nél ilyen gondok nincsenek.
Igen, ezt én is próbáltam, de a sima SGS-en próbáltál ugyanannyit skype-olni?
Mert nekem az is melegedett. Még a télen Kínából beszélgettem az itthoniakkal úgy fél órát. Rendesen forró volt utána.

2 napja beszéltem 44 percet a külföldön lévő nejemmel az SGS2-vel, ez is melegedett ugyanúgy.
Végülis érthető, megy a 3G - mint mobiltelefon - rajta a háttérben, megy a WLAN rajta, folyamatosan, nem kevés ideig.
Ebbe a melegedési dologba bennevan az is hogy eredetileg 1ghz-re tervezték a telefont és igaz ugyan hogy az exynos akár 1.5ghz-t is tudna csak ott ugye sokkal nagyobb a fogyasztás meg a hőtermelés. Aztán jött a HTC Sensation hogy 1.2 ghz-s lesz és erre a Samsung is bejelentette hogy márpedig akkor az övé is. Namármost ezt szoftveresen nekik megoldani volt vagy 2mp de a készülék hardvere már készvolt ergó az a plusz 200 mhz az hőleadásilag nagyon sokat hozzáad a telefonhoz.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:
elviscarmaster írta:ha a class 2-es nem tudja lejatszani,akkor melyik tudja?
A 720-as és 1080-as mkv-t is simán lejátsza a telefon de az 1080-asnál nekem nem volt hang. Szerintem a dts nem tetszett neki.
Macika írta:
bajusz66 írta:Maradt az SGS :D Bocsánatot kértem tőle.
Nálam borzasztóan melegedett az SGS2. Ebédidőben amikor ausztriából skypon beszéltem a családdal, annyira meleg volt 20 perc után, hogy szinte izzott a kezembe.Az SGS-nél ilyen gondok nincsenek.
Igen, ezt én is próbáltam, de a sima SGS-en próbáltál ugyanannyit skype-olni?
Mert nekem az is melegedett. Még a télen Kínából beszélgettem az itthoniakkal úgy fél órát. Rendesen forró volt utána.

2 napja beszéltem 44 percet a külföldön lévő nejemmel az SGS2-vel, ez is melegedett ugyanúgy.
Végülis érthető, megy a 3G - mint mobiltelefon - rajta a háttérben, megy a WLAN rajta, folyamatosan, nem kevés ideig.
Ebbe a melegedési dologba bennevan az is hogy eredetileg 1ghz-re tervezték a telefont és igaz ugyan hogy az exynos akár 1.5ghz-t is tudna csak ott ugye sokkal nagyobb a fogyasztás meg a hőtermelés. Aztán jött a HTC Sensation hogy 1.2 ghz-s lesz és erre a Samsung is bejelentette hogy márpedig akkor az övé is. Namármost ezt szoftveresen nekik megoldani volt vagy 2mp de a készülék hardvere már készvolt ergó az a plusz 200 mhz az hőleadásilag nagyon sokat hozzáad a telefonhoz.
Én is valami ilyet sejtettem, várom is már a kernelt, amivel lejjebb lehet venni az órajelet, hátha ad egy kis készenléti időbeli pluszt cserébe.

Bár most, ebben az állapotban elmegy úgy 36 órát a készülék és imponáló a reagálása, a gondolatra is reagál, szinte meg sem kell érinteni.
Fantasztikus!

Mondjuk ez a 36 óra pont nem jó. Mert ha hajnaltól késő estig menne, az jó lenne.
De így, hogy hajnaltól menne a rákövetkező nap kora délutánig, így mindig rá kell töltsek éjszaka, 35-40%-kal nem indítom el a napot.

Ezért volt szerencsésebb az SGS1 a minden éjszakai töltési szükségletével vagy az LG 2x a 2naponta töltőt kérésével...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Imádom ezt a telefont. Ennyi. Üdvözletem a Samsung mérnökeinek. :up:
Pedig ezt eddig nem sok telefonomról mondhattam el. Ami élményt ez ad grafikában, teljesítményben, az valami egészen hihetetlen.
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

Lion írta:Imádom ezt a telefont. Ennyi. Üdvözletem a Samsung mérnökeinek. :up:
Pedig ezt eddig nem sok telefonomról mondhattam el. Ami élményt ez ad grafikában, teljesítményben, az valami egészen hihetetlen.
Pedig még messze nincs olyan játék ami kihasználná grafikában a benne szunnyadó erőt...
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Segal írta:
Lion írta:Imádom ezt a telefont. Ennyi. Üdvözletem a Samsung mérnökeinek. :up:
Pedig ezt eddig nem sok telefonomról mondhattam el. Ami élményt ez ad grafikában, teljesítményben, az valami egészen hihetetlen.
Pedig még messze nincs olyan játék ami kihasználná grafikában a benne szunnyadó erőt...
Én csak online pókerezek, sakkozok, meg ilyenek, amik nem igényelnek szuper grafikát. De azt tudom, hogy ebben a hardverben még bőven vannak tartalékok. Ha jól tudom, a kétmagos kiépítést is csak a következő Android fogja támogatni. Na az még érdekes lesz!
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Avatar
notaridavid
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 14:31:34
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2+I9100XWKK5
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: notaridavid »

Lion írta:
Segal írta:
Lion írta:Imádom ezt a telefont. Ennyi. Üdvözletem a Samsung mérnökeinek. :up:
Pedig ezt eddig nem sok telefonomról mondhattam el. Ami élményt ez ad grafikában, teljesítményben, az valami egészen hihetetlen.
Pedig még messze nincs olyan játék ami kihasználná grafikában a benne szunnyadó erőt...
Én csak online pókerezek, sakkozok, meg ilyenek, amik nem igényelnek szuper grafikát. De azt tudom, hogy ebben a hardverben még bőven vannak tartalékok. Ha jól tudom, a kétmagos kiépítést is csak a következő Android fogja támogatni. Na az még érdekes lesz!
Szia,

Gondolom az ice cream sandwich-re gondolsz...
és az mikor várható ;) ????
Samsung Galaxy S II PDA: I9100XWKK5
Dell Studio 1737
http://www.google.hu
Kép
Avatar
notaridavid
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 14:31:34
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2+I9100XWKK5
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: notaridavid »

Lion írta:Imádom ezt a telefont. Ennyi. Üdvözletem a Samsung mérnökeinek. :up:
Pedig ezt eddig nem sok telefonomról mondhattam el. Ami élményt ez ad grafikában, teljesítményben, az valami egészen hihetetlen.
Én is ugyan ezt vallom ;) BIG LIKE!!!
Samsung Galaxy S II PDA: I9100XWKK5
Dell Studio 1737
http://www.google.hu
Kép
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

notaridavid írta:Gondolom az ice cream sandwich-re gondolsz...
és az mikor várható ;) ????
Év végére:
http://www.engadget.com/2011/05/10/goog ... artphones/
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

Lion írta:
notaridavid írta:Gondolom az ice cream sandwich-re gondolsz...
és az mikor várható ;) ????
Év végére:
http://www.engadget.com/2011/05/10/goog ... artphones/
Ez azért attól függ hogy nézzük. Ha a szoftver bejelentését, esetleg valamelyik akkor bejelentett telefon (google nexusa 100%) akkor az q4 ha viszont arra értjük hogy ez a telefon mikor kaphatja meg a frissítést akkor az simán lesz 2012 q1... Bár a legfrissebb pletykák szerint nem kell várni q4-ig hanem q3 második felébe is bejelenthetik de majd meglátjuk. Az biztos hogy előtte a Google székháznál kiállítanak majd egy marhanagy jégkrémet és ezt le is közli majd a sajtó na akkor lehet majd bizakodni hogy ittvan hamarosan :D
Avatar
notaridavid
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 14:31:34
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2+I9100XWKK5
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: notaridavid »

Akkor addig maradnak a custom rom-ok,és kernel-ek :-)
Igen erről a szobor dologról már olvastam...

Amúgy én nagyon szeretem ezt a kis készüléket..
Kettő negatívumot tudnék mondani csak
1.wifi vevője gyenge( tudom másik rommal lehetne javítani,de még nem vettem rá magam,még root-olni sem root-oltam:-) )
2. Akksi ami gyengécske

Amúgy tökéletes... :Notworty: :taps1: :taps2: :taps4:
Samsung Galaxy S II PDA: I9100XWKK5
Dell Studio 1737
http://www.google.hu
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”