Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

moco írta:Szerintem sammobile megunta a várakozást, és egy induripindurit belepiszkált az LPH-ba, hogy ne uncsizzunk. :D
Biztosan igazad van. Te ismered a legjobban az LPH-t és látod a különbségeket, Limahl-nak is igaza lehet, de szinte érthetetlen, hogy miért csinál ilyet a Samsung, csak lejáratja magát ezzel. Az ígérgetések miatt így is sokan elégedetlenek.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

kakuk100 írta:
moco írta:Szerintem sammobile megunta a várakozást, és egy induripindurit belepiszkált az LPH-ba, hogy ne uncsizzunk. :D
Biztosan igazad van. Te ismered a legjobban az LPH-t és látod a különbségeket, Limahl-nak is igaza lehet, de szinte érthetetlen, hogy miért csinál ilyet a Samsung, csak lejáratja magát ezzel. Az ígérgetések miatt így is sokan elégedetlenek.

nem akarok ,vészmadár lenni, de szerintem gs3-ig nem lesz itt hivatalos, kell annak még az a plusz is. de én nyugiba vagyok,teljesen jó nékem ez a ginger.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
DROID75
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 12:32:05
Készüléktípus: Note N7100
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 20 times
Been thanked: 21 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: DROID75 »

These users thanked the author DROID75 for the post:
moco (2012-03-12 hétf. 20:02:53)
Rating: 2.63%
Kép+Sennheiser CX 400-II Precision Black
Avatar
DROID75
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2010-02-22 hétf. 12:32:05
Készüléktípus: Note N7100
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 20 times
Been thanked: 21 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: DROID75 »

Limahl írta:
kakuk100 írta:
moco írta:Szerintem sammobile megunta a várakozást, és egy induripindurit belepiszkált az LPH-ba, hogy ne uncsizzunk. :D
Biztosan igazad van. Te ismered a legjobban az LPH-t és látod a különbségeket, Limahl-nak is igaza lehet, de szinte érthetetlen, hogy miért csinál ilyet a Samsung, csak lejáratja magát ezzel. Az ígérgetések miatt így is sokan elégedetlenek.

nem akarok ,vészmadár lenni, de szerintem gs3-ig nem lesz itt hivatalos, kell annak még az a plusz is. de én nyugiba vagyok,teljesen jó nékem ez a ginger.
én sem nagyon számítok a hivatalos ICS-re GS II-re egy hamar...csak hát már kezdem magam át baszva érezni.ez a ígérgetés SAMSUNG-ék részéről..."zászlóshajóra meg lesz időben minden"és tessék...egyik fele a hulladék béta ICS-el bénázik
,a másik meg főzőcskézik, meg színezgeti a ezer éves GB romokat toldja-foldja a GS II tábornak...pffff!ez nem is lenne baj, ha egy alsó vagy közép kategoriás telóról beszélnénk.asszem meg
kell váljak tőle,nem ezért vettem hogy utolsó legyek...arra megtette volna egy közép kategóriás teló is. :duhos2:
Kép+Sennheiser CX 400-II Precision Black
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

Limahl írta:
kakuk100 írta:
moco írta:Szerintem sammobile megunta a várakozást, és egy induripindurit belepiszkált az LPH-ba, hogy ne uncsizzunk. :D
Biztosan igazad van. Te ismered a legjobban az LPH-t és látod a különbségeket, Limahl-nak is igaza lehet, de szinte érthetetlen, hogy miért csinál ilyet a Samsung, csak lejáratja magát ezzel. Az ígérgetések miatt így is sokan elégedetlenek.

nem akarok ,vészmadár lenni, de szerintem gs3-ig nem lesz itt hivatalos, kell annak még az a plusz is. de én nyugiba vagyok,teljesen jó nékem ez a ginger.
Ezzel az állítással az az egyetlen egy probléma van hogy a GS3 is folyamatosan csúszik...
Elösször arról volt szó hogy MWC (Február) aztán azt pletykálták hogy március közepe, aztán arról is kiderült hogy semmi sem lesz belőle de áprilisba már tényleg. Erre a legújabb pletykák szerint csak májusba lesz a bejelentés és addig még bőven van idő akár még tovább kitolni. Egyszerűen annyira gyorsan fejlődnek a telefonok hogy a kisebb gyártók ezt már végképp nem bírják de a nagyok (Samsung, Apple stb) is megsínylik.
Amúgy tavaly mégis mit tudott volna mondani a Samsung? Q2-re fejbelőtték volna őket egyértelmű hogy q1-et kellett mondani de én még mindig azt mondom sokkal kisebb veszteséggel jár ha áprilisba (akár végén) kapunk egy frankó hivatalos ICS romot mintha márciusba a legfrissebb betájukat átkeresztelik véglegesnek csak hogy mindenáron q1 legyen belőle. Akkor menne igazán a köpködés. Persze azt is lehetne idővel javítani de így legalább ott lebeg az oké de ez még beta. Adjunk nekik még egy kis időt ha ki tudnák adni holnap nyilván megtennék max adjanak ki addig még 2-3 betát :D
Összefoglalva felőlem gs3 meg gs2 ICS frissítése is csúszhat csak legyen jó.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:Erre a legújabb pletykák szerint csak májusba lesz a bejelentés és addig még bőven van idő akár még tovább kitolni.
Az Olimpiára fog megjelenni. Nagyon messze van még... :(
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

DROID75 írta:volt már...LPJ CF-root http://download.chainfire.eu/150/CF-Roo ... 3-CWM5.zip
amugy tökéletesen megy mint olvastam a siyah,lph 4-el is, én bizti inkább azt raknám, nálam a cf nagyon nem bejövös . ha csak nem ugyan úgy kompatibilis az őszessel , mint gb-en, akkor lehet hogy nekem volt igazam,és megkaptátok az lph,-t lpj-néven,ismét. :D

de ha már itt tartunk ehez mit szoltok? I9100XXLPQ_I9100OXXLPD_I9100XXLPQ :D


http://skywanker.net/roms/intratech/Fir ... 00XXLPQ.7z
Samsung galaxy s7 edge
tothmark1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-11-09 hétf. 15:36:35
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3 - N9005
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: tothmark1 »

Sziasztok!

Ha jól látom az engadget.com-on és a samsung mobile facebook profilján, akkor elvileg mai nap jön az ICS Koreában,Lengyelországban,Svédországban és NÁLUNK!

Reméljük a szolgáltatók hamarosan jóváhagyják! :-)
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

Na ami el van cseszve ebben az új romban, az a fényerő. Maxon van és hát nem vakulok meg tőle éppenséggel. Más különbséget eddig nem igazán találtam.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

OnePlus3
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”