Samsung Galaxy Wonder i8150

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
bzs73
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 922
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 13:22:11
Készüléktípus: Sony Z3 Compact
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország-Szolnok
Has thanked: 59 times
Been thanked: 415 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: bzs73 »

Sziklián
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 19:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Sziklián »

Miért van az, hogy föltöltöm 100%-ra az akkut, és már kb. 85%-nál kikapcsol, utána bekapcsolom újra és 10%-ot ír ki? Már egy hete ezt csinálja, már raktam rá új ROM-ot, és wipeltem a battery stats-t de akkor is ugyanez a helyzet. Ha 80% alatt van az akku akkor 2 perc alatt kikapcsol. Régebben is volt ilyen de akkor csak 15%-nál kapcsolt ki. Ez a telefon vagy az akku hibája?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

Sziklián írta:Miért van az, hogy föltöltöm 100%-ra az akkut, és már kb. 85%-nál kikapcsol, utána bekapcsolom újra és 10%-ot ír ki? Már egy hete ezt csinálja, már raktam rá új ROM-ot, és wipeltem a battery stats-t de akkor is ugyanez a helyzet. Ha 80% alatt van az akku akkor 2 perc alatt kikapcsol. Régebben is volt ilyen de akkor csak 15%-nál kapcsolt ki. Ez a telefon vagy az akku hibája?
Ki kellene próbálni egy másik akksival, akkor kiderül. Szerintem sanszos, hogy az akksi halt be.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Sziklián
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 19:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Sziklián »

Beleraktam egy Nokia akkut (a csatlakozója pont ugyan akkora volt) és hibátlanul ment vele, tehát szerencsére csak az akku hibája.
tradd1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 23:32:49
Készüléktípus: Samsung Galaxy S
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: tradd1 »

Sziasztok!

Egy ismerősömnek van ilyen telefonja kb. 1 éves, az akkori T-mobile-os gyári rom van rajta. Nála időnként előfordul, hogy amikor hívják felveszi, de csak csend van, egyik fél sem hall semmit a másikból. Utána a második hívás általában már sikerül. Tapasztaltatok ilyet? Nem hangzik hardveres gondnak, szotfver frissítés elvileg segíthet ezen, esetleg más ötlet van a problémára?

Köszönet előre is!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

tradd1 írta:Sziasztok!

Egy ismerősömnek van ilyen telefonja kb. 1 éves, az akkori T-mobile-os gyári rom van rajta. Nála időnként előfordul, hogy amikor hívják felveszi, de csak csend van, egyik fél sem hall semmit a másikból. Utána a második hívás általában már sikerül. Tapasztaltatok ilyet? Nem hangzik hardveres gondnak, szotfver frissítés elvileg segíthet ezen, esetleg más ötlet van a problémára?

Köszönet előre is!
Ha van rá frissebb szoftver (nem biztos, eléggé mostohán kezelt modellről van szó), érdemes megpróbálni, de anélkül is csoda dolgokat tudhat egy gyári alapállapotba visszaállítás, a sok feltelepített majd leszedett program nyomainak eltakarítása szinte minden gondot megold.
These users thanked the author Macika for the post:
tradd1 (2013-01-31 csüt. 18:04:37)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Pierke
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 21:28:41
Készüléktípus: I9070P
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Pierke »

Sziasztok!

A mai napon kaptam egy ilyen Galaxy W-t, hogy próbáljak meg valamit csinálni vele, hátha nem kell újra szervizbe vinni. - Így ezzel kapcsolatosan szeretnék tanácsot kérni..
A problémám a következő: Ha bekapcsolom a telefont, állandóan rezeg (nem lenémítva pittyeg), és egyfolytában a frissítené a médiatárat. Próbáltam már wipe-olni, töröltem róla minden adatot, de továbbra is ezt csinálja, valamint nem érzékeli az USB-t sem (szerk: gépem nem ismeri fel, és az USB módot sem tudom állítani*) nem tudok ODIN-nal ráhúzni másik romot.

Szerintetek lehet ezzel valamit kezdeni (tehát találkozott valaki hasonló problémával?), vagy mindenképp csak a szervíz marad?
(A telefonon csak alap rom volt, root sem volt rajta soha, haverom apja használta, csak meghülyült...)

A segítséget/tanácsot köszönöm előre is! :)
Samsung Galaxy S Advance NFC (I9070P)
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Memória kártya nélkül is ezt csinálja?

Itt egy kis leírás hátha tudsz kezdeni valamit vele.

http://logout.hu/bejegyzes/laci4/samsun ... _1-50.html
Skyp: kukuc-
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Macika »

Pierke írta:Sziasztok!

A mai napon kaptam egy ilyen Galaxy W-t, hogy próbáljak meg valamit csinálni vele, hátha nem kell újra szervizbe vinni. - Így ezzel kapcsolatosan szeretnék tanácsot kérni..
A problémám a következő: Ha bekapcsolom a telefont, állandóan rezeg (nem lenémítva pittyeg), és egyfolytában a frissítené a médiatárat. Próbáltam már wipe-olni, töröltem róla minden adatot, de továbbra is ezt csinálja, valamint nem érzékeli az USB-t sem (szerk: gépem nem ismeri fel, és az USB módot sem tudom állítani*) nem tudok ODIN-nal ráhúzni másik romot.

Szerintetek lehet ezzel valamit kezdeni (tehát találkozott valaki hasonló problémával?), vagy mindenképp csak a szervíz marad?
(A telefonon csak alap rom volt, root sem volt rajta soha, haverom apja használta, csak meghülyült...)

A segítséget/tanácsot köszönöm előre is! :)
Meg kéne nézni mikroszkóp alatt, erős fénnyel a microUSB csatlakozóját...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Pierke
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 21:28:41
Készüléktípus: I9070P
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Samsung Galaxy Wonder i8150

Hozzászólás Szerző: Pierke »

kukszi írta:Memória kártya nélkül is ezt csinálja?

Itt egy kis leírás hátha tudsz kezdeni valamit vele.

http://logout.hu/bejegyzes/laci4/samsun ... _1-50.html
Memória kártya nincs benne.. elindul a telefon, és azonnal az említett jelenséget produlkálja :/
Megnézem ezt a leírást, hátha tudok valamit kezdeni vele, köszi :)
Macika írta: Meg kéne nézni mikroszkóp alatt, erős fénnyel a microUSB csatlakozóját...
Sajnos erre nincs lehetőségem, de akkor ez már egyenlő a szervizzel, ugye? :/
Samsung Galaxy S Advance NFC (I9070P)
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”