Samsung GT-i9000 Galaxy S

Samsung márkájú készülékek témái
kijarat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-09-26 vas. 19:06:09
Készüléktípus: GT-i9000 XXJF3
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kijarat »

Sziasztok!

Egy idegesítő problémával fordulok hozzátok, lehet, hogy volt már téma, én áttúrtam már a netet a hibajelenség után
találtam is nem egy velem egy cipőben járó embert, de megoldásra nem találta.
Egész egyszerűen nem ismeri fel a telefont a Kies. MTP driver nem települ fel,cask debug módban tudok kapcsolódni,
ezáltal(gondolom én) nem tudok szoftvert sem frissíteni, meg mentést sem a telefonon lévő dolgokról, hogy estetleg
reseteljem.Semelyik Kies verzióval nem megy, mindez 3 különböző gépen próbálva.
A telefon valszeg nem magyar piacos, gsm-be vettem, alapértelmezésben német nyelvű volt.
Előre is köszi, ha van valakinek bármi javaslata.
Avatar
qpica
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2009-04-23 csüt. 21:48:14
Készüléktípus: n7100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: qpica »

kijarat írta:Sziasztok!

Egy idegesítő problémával fordulok hozzátok, lehet, hogy volt már téma, én áttúrtam már a netet a hibajelenség után
találtam is nem egy velem egy cipőben járó embert, de megoldásra nem találta.
Egész egyszerűen nem ismeri fel a telefont a Kies. MTP driver nem települ fel,cask debug módban tudok kapcsolódni,
ezáltal(gondolom én) nem tudok szoftvert sem frissíteni, meg mentést sem a telefonon lévő dolgokról, hogy estetleg
reseteljem.Semelyik Kies verzióval nem megy, mindez 3 különböző gépen próbálva.
A telefon valszeg nem magyar piacos, gsm-be vettem, alapértelmezésben német nyelvű volt.
Előre is köszi, ha van valakinek bármi javaslata.
Nem használsz esetleg a gyáritól eltérő home programot? (pl. Launcher pro) Ez csak egy gyenge tipp de ha igen akkor ez lesz a baj , meg kell szüntetni az alapértelmezettségét és addig amíg a kiest szeretnéd használni a gyárit beállítani. Ha nem használsz, akkor próbálj meg véleményem szerint egy hard resetet vagy éppenséggel valami másik szoftvert.
peti018
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010-09-14 kedd 13:08:41
Készüléktípus: samsung galaxy s
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: peti018 »

pont ezzel kapcsolatban akartam írni én is ez a kies 1 rakás :censored: :censored: :censored: Nekem már azt írja ki hogy nem támogatja a készülék tipusát hihetetlen !!csináltam 1 hard resetet de a windowst már nem szeretném megint ujra rakni,ja de az azért még érdekes hogy bármilyen módba rakom kiesen kívül azt bezzeg felismeri.
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

Közeljövőben tervezek egy ilyet venni! Lenne pár kérdésem! Aki már régóta használja annak hogy szuperál? Gyakran hibásodó fajta? Vagy ilyen dobálhatod nyomkodhatod és semmi baja nincs féle? Mert egy pár évig használnám! És nem akarok semmi meghibásodást vagy egyéb problémát!
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

kmisi99 írta:Közeljövőben tervezek egy ilyet venni! Lenne pár kérdésem! Aki már régóta használja annak hogy szuperál? Gyakran hibásodó fajta? Vagy ilyen dobálhatod nyomkodhatod és semmi baja nincs féle? Mert egy pár évig használnám! És nem akarok semmi meghibásodást vagy egyéb problémát!
Hát, dobálni nem érdemes, ez inkább precíziós műszer (nem rosszra gondolni hölgyek :D ) mint az a régi jófajta téglafon amit ha keresztülvágtál a betonozott csarnokon és pattant kettőt akkor semmi baja sem lett.
Persze strapabírónak strapabíró, hozza a Samsung minőséget, és mellé az Android. Ha elég mély a pénztárca, akkor ajánlott telefon.

DE.
Ha fontos a kamera minősége, és a vaku, akkor nemsoká jön a HTC Desire HD, amiben már lesz villanófény, 1.2GHz-es proci, 768MB ram, és társai.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

fonix232 írta:
kmisi99 írta:Közeljövőben tervezek egy ilyet venni! Lenne pár kérdésem! Aki már régóta használja annak hogy szuperál? Gyakran hibásodó fajta? Vagy ilyen dobálhatod nyomkodhatod és semmi baja nincs féle? Mert egy pár évig használnám! És nem akarok semmi meghibásodást vagy egyéb problémát!
Hát, dobálni nem érdemes, ez inkább precíziós műszer (nem rosszra gondolni hölgyek :D ) mint az a régi jófajta téglafon amit ha keresztülvágtál a betonozott csarnokon és pattant kettőt akkor semmi baja sem lett.
Persze strapabírónak strapabíró, hozza a Samsung minőséget, és mellé az Android. Ha elég mély a pénztárca, akkor ajánlott telefon.

DE.
Ha fontos a kamera minősége, és a vaku, akkor nemsoká jön a HTC Desire HD, amiben már lesz villanófény, 1.2GHz-es proci, 768MB ram, és társai.
Na az már tényleg nagyon durva teló lenne! Csak akkor még rohadt sokat kellene várnom mert én használtan venném és sokidő mire annak is esne az éra :hmm:
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: Macika »

moco írta:
Macika írta:Zavarba hoztál, azt hittem, közel 2 hónap után ismerem a Galaxy S-t. De nem tudom, hol van rajta a billzár gomb...
telefon jobb oldalán fent a kis pöcök. de szerintem ezt tudtad. :)
mondjuk ezt telefonzárnak hívják
Azon nálam egy körben van egy függőleges vonás.
Azaz ki/bekapcs.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Macika írta:
moco írta:
Macika írta:Zavarba hoztál, azt hittem, közel 2 hónap után ismerem a Galaxy S-t. De nem tudom, hol van rajta a billzár gomb...
telefon jobb oldalán fent a kis pöcök. de szerintem ezt tudtad. :)
mondjuk ezt telefonzárnak hívják
Azon nálam egy körben van egy függőleges vonás.
Azaz ki/bekapcs.
Ha egyszerűen megnyomod (nem hosszan) akkor lezár. Ha hosszan, akkor behozza a leállítási menüt!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: Macika »

kmisi99 írta:Közeljövőben tervezek egy ilyet venni! Lenne pár kérdésem! Aki már régóta használja annak hogy szuperál? Gyakran hibásodó fajta? Vagy ilyen dobálhatod nyomkodhatod és semmi baja nincs féle? Mert egy pár évig használnám! És nem akarok semmi meghibásodást vagy egyéb problémát!
Ha eddig tudtál úgy vigyázni a telefonjaidra, hogy 1 évesen még majdnem újnak eladható legyen, akkor megfelelő lesz a Galaxy S Neked.
Az egész eleje egy egybefüggő edzett üveglapból van, és mint ilyen, törékeny. Egy kijelző bele 60e Ft körül van. Össze nem hasonlítható más modell plexi kijelzőablakával, ami benyomható 1-2 mm-t, rugalmas. Erre VIGYÁZNI KELL!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9000 Galaxy S

Hozzászólás Szerző: Macika »

fonix232 írta:
Macika írta:
moco írta:telefon jobb oldalán fent a kis pöcök. de szerintem ezt tudtad. :)
mondjuk ezt telefonzárnak hívják
Azon nálam egy körben van egy függőleges vonás.
Azaz ki/bekapcs.
Ha egyszerűen megnyomod (nem hosszan) akkor lezár. Ha hosszan, akkor behozza a leállítási menüt!
Akkor is ki-bekapcs az a gomb...
Már a PDA-kon is az volt.
Csak amióta telefonnal lett összerakva a PDA, azóta a háttérben működik a GSM-modul tovább (kikapcsolt PDA-rész esetén is), azóta kitaláltak egy még mélyebb kikapcsolási lehetőséget, a nyomva tartós megoldást.

De szó nincs róla, hogy ez billentyűzár lenne...
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”