Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

gtom írta:Sziasztok!
Telenoros kütyüm van,a legújabb Kies rom van fennt,rootolva van.Függetleníteni szeretném.Elég,ha egy független romot felteszek,vagy valami mást is kell csinálnom?Ha esetleg itt nem lehet,akkor priviben.Előre is köszi.

nem elég a független rom.,,miért akarod függetleniteni,,,,ha meg beüt valami gebasz ,,,a gatyád ráköltheted,,,mert gari ugrott,,,megéri,,,nem olcsó ám bele semmi :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

Limahl írta:
gtom írta:Sziasztok!
Telenoros kütyüm van,a legújabb Kies rom van fennt,rootolva van.Függetleníteni szeretném.Elég,ha egy független romot felteszek,vagy valami mást is kell csinálnom?Ha esetleg itt nem lehet,akkor priviben.Előre is köszi.

nem elég a független rom.,,miért akarod függetleniteni,,,,ha meg beüt valami gebasz ,,,a gatyád ráköltheted,,,mert gari ugrott,,,megéri,,,nem olcsó ám bele semmi :D
Szerintem....pontosabban
Ha független romot teszel rá bármelyik kártyával működhet,de a szolgáltató esetleges nem fizetés esetén azért még tudja tiltani a készüléket.Független romból bármikor az eredeti szolgáltatósra visszaállítható a készülék.
OnePlus3
pczinder
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 20:13:35
Készüléktípus: SGS2
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: pczinder »

Sziasztok!
Wifi beállításához szeretném a segítségeteket kérni:
1. A munkahelyi WLAN hálózatot csak statikus IP beállításával tudom használni, az otthoni beállítások persze egészen mások (eleve din. IP kiosztás). A Wifi speciális beállításokkal mindkettőt lehet kezelni, ám a beállítások - úgy látom - nem rendelhetők egy-egy hozzáférési ponthoz (vagy igen? hogyan?), hanem globális érvényűek. Ezért letöltöttem az IP managert Marketből, amivel lehet ezeket a profilokat külön-külön konfigurálni és váltogatni, de többet szeretnék: jó lenne, ha a hálózati adatok észlelése után az eszköz maga alkalmazná a megfelelő profilt (mint ahogy E66 tette hajdanán). Tudtok erre megoldást?
2. Miután felcsatlakozik a tel egy elérhető hálózatra, a Wifi beállítások lapon a Wi-fi-hálózatok címsor jobb szélén pár mp-enként folyamatosan felbukkan egy Keresés felirat, ami mellett ügyesen pörög az ikon vagy 6 mp-ig, jóllehet én igyekeztem mindenféle automatikus keresést letiltani. Szerintem ha ezt a keresést nyakon csípném és leállítanám, az akku jóval tovább bírná, esetleg nem kéne a wifit kilőnöm takarékossági megfontolásokból. Mi lehet ez szerintetek? (A speciális beállításoktól balra lévő gombot - keresés - nem értem, mire használható?)
Kíváncsiságból kipróbáltam és ezek a kérdések a KL1 modemben is ugyanúgy jelen vannak.)
Köszönettel vennék minden segítséget.
SGS2-[ROM][ICS,4.0,4][XWLPX]--VK--™LPX-V5.4.4-Ripple Lock--(-Final-)--
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

sziasztok

1 -sö rom-olásom lenne gs2-ön,,, kk5-re ami itt van 1 fájlos,,,,kéne pár vélemény milyen,,,,,van jobb is nála ,,,,melyiket érdemes most feltenni?

köszke.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

Limahl írta:sziasztok

1 -sö rom-olásom lenne gs2-ön,,, kk5-re ami itt van 1 fájlos,,,,kéne pár vélemény milyen,,,,,van jobb is nála ,,,,melyiket érdemes most feltenni?

köszke.
Szia dicserik a kk5 romot de annak ellenere hogy 1 fajlos daral shoval ments elotte. En meg nem probaltam e kj3 romot hasznalok ezt agyon tudom dicserni.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Segal írta:
Limahl írta:sziasztok

1 -sö rom-olásom lenne gs2-ön,,, kk5-re ami itt van 1 fájlos,,,,kéne pár vélemény milyen,,,,,van jobb is nála ,,,,melyiket érdemes most feltenni?

köszke.
Szia dicserik a kk5 romot de annak ellenere hogy 1 fajlos daral shoval ments elotte. En meg nem probaltam e kj3 romot hasznalok ezt agyon tudom dicserni.

köcce,,,,majd döntök,,,de hogy hogy nemtom,,,,,alapon a ki4 -el sincs semmi gondom,,,,csak hát az a rom-olhatnék ,,,,az hajt :D

jig -em már van ,,,,még azt kell megfejtenem ,,,ha gebasz lenne gari miatt,,,,,hogy tudok mindent eltüntetni,,,,de majd megfejtem,,,,,bár a mobile odin elméletileg ,,,nem nyul hozzá.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

bocs ezt nem ide akartam :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

Limahl írta:
Segal írta:
Limahl írta:sziasztok

1 -sö rom-olásom lenne gs2-ön,,, kk5-re ami itt van 1 fájlos,,,,kéne pár vélemény milyen,,,,,van jobb is nála ,,,,melyiket érdemes most feltenni?

köszke.
Szia dicserik a kk5 romot de annak ellenere hogy 1 fajlos daral shoval ments elotte. En meg nem probaltam e kj3 romot hasznalok ezt agyon tudom dicserni.

köcce,,,,majd döntök,,,de hogy hogy nemtom,,,,,alapon a ki4 -el sincs semmi gondom,,,,csak hát az a rom-olhatnék ,,,,az hajt :D

jig -em már van ,,,,még azt kell megfejtenem ,,,ha gebasz lenne gari miatt,,,,,hogy tudok mindent eltüntetni,,,,de majd megfejtem,,,,,bár a mobile odin elméletileg ,,,nem nyul hozzá.
A JIG csak I rom előttiekkel működik onnantól nem tudod használni. Az meg mindegy hogy mobil odinnal vagy a pc-sel teszed mert szervíz előtt ugyis vissza kell tenned a gyári rom-ot KE2 vagy KF3 azokkal meg tudsz jigelni (jaj de szép magyar szó) szóval csak kisérletezz bátran ha nem tetszik még mindig visszatérhetsz az i4-hez. Márf most megmondom a kék fénnyel nem fogsz barátkozni :)
These users thanked the author Segal for the post:
Limahl (2011-12-24 szomb. 04:38:37)
Rating: 2.63%
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Limahl »

A JIG csak I rom előttiekkel működik onnantól nem tudod használni. Az meg mindegy hogy mobil odinnal vagy a pc-sel teszed mert szervíz előtt ugyis vissza kell tenned a gyári rom-ot KE2 vagy KF3 azokkal meg tudsz jigelni (jaj de szép magyar szó) szóval csak kisérletezz bátran ha nem tetszik még mindig visszatérhetsz az i4-hez. Márf most megmondom a kék fénnyel nem fogsz barátkozni :)

köszi,,,,de maradok én azt hiszem a kI4-nél ,,,semmi bajom vele :D


Kép
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
bajusz66
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-06-28 vas. 02:26:50
Készüléktípus: Samsung
Has thanked: 17 times
Been thanked: 60 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: bajusz66 »

Kép
És ez hol lehet?
SGS II XXLSJ,4.1.2 /SGS XXJVU/Galaxy mini JVKT1/Galaxy 3 XXJK1.
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”