Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

hunhool írta:
kakuk100 írta:
A 9505 ön sajnos nem működik egyik root se. A másik fenti is csak a 9500 on ami nem hivatalos. Aki Samsung garanciás annak 9505 je van és azon még nincs működő root és még kernel sincs hozzá. Remélem pár nap múlva lesz-
:wacko:
ki mondta h nem mukodik?? nekem fent van es jo....a legujabb rommal nem megy csak,de amivel vettem a telot azzal jo.
Nekem a XXUAMDF van a telefonomon. Ezzel nem megy. Többször próbáltam. Légyszi írd le egy pár szóban hogy csináltad. Mi volt kipipálva az Odinban stb, de más fórumon olvastam. hogy másoknak sem megy. Nem tudom mi lehet a baj. :shifty:
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: hunhool »

kakuk100 írta: Nekem a XXUAMDF van a telefonomon. Ezzel nem megy. Többször próbáltam. Légyszi írd le egy pár szóban hogy csináltad. Mi volt kipipálva az Odinban stb, de más fórumon olvastam. hogy másoknak sem megy. Nem tudom mi lehet a baj. :shifty:
ja,pont a ROM a baj :D dolgoznak rajta hogy menjen az uj ROM-on is.
azzal vetted a telot,vagy utolag raktad ra?
Google Nexus5 32gb Black
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

hunhool írta:
kakuk100 írta: Nekem a XXUAMDF van a telefonomon. Ezzel nem megy. Többször próbáltam. Légyszi írd le egy pár szóban hogy csináltad. Mi volt kipipálva az Odinban stb, de más fórumon olvastam. hogy másoknak sem megy. Nem tudom mi lehet a baj. :shifty:
ja,pont a ROM a baj :D dolgoznak rajta hogy menjen az uj ROM-on is.
azzal vetted a telot,vagy utolag raktad ra?
Ezzel vettem. Nem tudom mikori, mert nem tudom megnézni, de gondolom van még újabb is mert ma láttam a Samobile-n egy újabb németet.Akkor csak várni lehet.Hátha az okosok kitalálnak valamit
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: hunhool »

kakuk100 írta: Ezzel vettem. Nem tudom mikori, mert nem tudom megnézni, de gondolom van még újabb is mert ma láttam a Samobile-n egy újabb németet.Akkor csak várni lehet.Hátha az okosok kitalálnak valamit
bocs,beneztem...nekem is ez van fent es megy minden frankon.
szoval,odin 1.85,pda fajlhoz betalloz es flash.semmit nem pipaltam,csak amit a progi alapbol.bootol recoverybe es az androbi piros lesz utana ujraindul es ok.
Google Nexus5 32gb Black
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

hunhool írta:
kakuk100 írta: Ezzel vettem. Nem tudom mikori, mert nem tudom megnézni, de gondolom van még újabb is mert ma láttam a Samobile-n egy újabb németet.Akkor csak várni lehet.Hátha az okosok kitalálnak valamit
bocs,beneztem...nekem is ez van fent es megy minden frankon.
szoval,odin 1.85,pda fajlhoz betalloz es flash.semmit nem pipaltam,csak amit a progi alapbol.bootol recoverybe es az androbi piros lesz utana ujraindul es ok.
Én is így csináltam és mégse rootolta pedig minden lement szépen. Holnap újra megpróbálom.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

Ameddig Download mode-ban ott látható egy olyan, hogy "Write protection: Enable", addig sajnos...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Durva, hogy kb még kézhez se kaptátok, de máris bűvészkedni akarok vele... :laugh:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:Durva, hogy kb még kézhez se kaptátok, de máris bűvészkedni akarok vele... :laugh:
Nézd, a root hiánya nagyon sok normális programnál igen zavaró.

Nálam sem az SGS2, sem a Note1/2 nem érte meg életének 24. óráját rootolatlanul. Egészen egyszerűen azért, mert az kell rá.
Custom ROM-ot nem töltöttem soha rá, ez így is marad már valószínűleg, de azért a root az igen alap, szerintem.
Akinek volt előtte már Androidja, rutinos, az falakba ütközik, ha az új készülékén nem a megszokott környezet fogadja.
Ehhez kell a root...

Szerintem.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Macika írta:
tnorbi írta:Durva, hogy kb még kézhez se kaptátok, de máris bűvészkedni akarok vele... :laugh:
Nézd, a root hiánya nagyon sok normális programnál igen zavaró.

Nálam sem az SGS2, sem a Note1/2 nem érte meg életének 24. óráját rootolatlanul. Egészen egyszerűen azért, mert az kell rá.
Custom ROM-ot nem töltöttem soha rá, ez így is marad már valószínűleg, de azért a root az igen alap, szerintem.
Akinek volt előtte már Androidja, rutinos, az falakba ütközik, ha az új készülékén nem a megszokott környezet fogadja.
Ehhez kell a root...

Szerintem.
Fél napos készülékkel Én nem bűvészkednék félkész, "béta" sz@rokkal... S3asom is bírta azért pár napig. :D De arra volt már tuti root.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy S4 - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

tnorbi írta:
Macika írta:
tnorbi írta:Durva, hogy kb még kézhez se kaptátok, de máris bűvészkedni akarok vele... :laugh:
Nézd, a root hiánya nagyon sok normális programnál igen zavaró.

Nálam sem az SGS2, sem a Note1/2 nem érte meg életének 24. óráját rootolatlanul. Egészen egyszerűen azért, mert az kell rá.
Custom ROM-ot nem töltöttem soha rá, ez így is marad már valószínűleg, de azért a root az igen alap, szerintem.
Akinek volt előtte már Androidja, rutinos, az falakba ütközik, ha az új készülékén nem a megszokott környezet fogadja.
Ehhez kell a root...

Szerintem.
Fél napos készülékkel Én nem bűvészkednék félkész, "béta" sz@rokkal... S3asom is bírta azért pár napig. :D De arra volt már tuti root.
Ez jogos, főleg, hogy egyelőre nincs 100%-osan működő megoldás, beláthatatlanok a következmények egyelőre.
Azt kihagytam, hogy egyik készülékemet sem a forgalmazás első hetében vettem meg...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”