Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

reddoors írta:Én úgy gondolom , hogy ha a jelenlegi NOTE II méretét növelik teljesen mindegy milyen cucc van benne
halkan megjegyzem a GS4 kisebb lett mint a GS III....
Note 3-nál sem lehet majd növelni a méretet de a kijelzőt azt igen. Abból kiindulva hogy itt 0,2 col névekedés mellett (ugyan minimálisan) de még kisebb is a telefon ott ha megemelik 0,3-0,4 collal még akkor is tarthatónak tartom az eredeti méretet nagyon max 1-2 mili szélesedés ami nekem még bőven belefér ha cserébe az 5 hibából 4 tényleg kijavításra kerül. Akkor meg tényleg nem várakozás lenne hanem lecsapnék rá. Egyelőre egész jól hangzik a GS4 is de az android új főverziójába (5) tutira elég sok újdonság érkezik és május közepétől jöhet a méregdrágán vett készülékre a várakozási idő ami a GS III-ból kiindulva tudjuk nagyon jól hogy mennyire elhuzható.... (mire végre kijött rá a 4.1.2. addigra már volt 4.2.1.)
Avatar
Geantlemanyus
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009-07-28 kedd 12:17:44
Készüléktípus: Note 3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 9 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Geantlemanyus »

Szuper kis telefon lett, de a sok "csilivili" mellé miért nem tudtak egy FM transmittert beledobni? :fejbevag:
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: wonthy »

Most komolyan!? Erre várt a világ! :ras: Megint ugyan az sz@r műanyag lekerekitett semmit mondó dizájn mint az S3 :angry: Tele rakva egy csomó felesleges gesztus hülyeséggel! Na és főleg ha megint majd napokat kell várni a tárcsázó megnyitásához :twisted:
A HTC ONE magasan veri szerintem a Samsung nagyon úgy néz ki nem fog még egy darabig olyan jó készülék ki adni mint az S2
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Segal írta:
reddoors írta:Én úgy gondolom , hogy ha a jelenlegi NOTE II méretét növelik teljesen mindegy milyen cucc van benne
halkan megjegyzem a GS4 kisebb lett mint a GS III....
Note 3-nál sem lehet majd növelni a méretet de a kijelzőt azt igen. Abból kiindulva hogy itt 0,2 col névekedés mellett (ugyan minimálisan) de még kisebb is a telefon ott ha megemelik 0,3-0,4 collal még akkor is tarthatónak tartom az eredeti méretet nagyon max 1-2 mili szélesedés ami nekem még bőven belefér ha cserébe az 5 hibából 4 tényleg kijavításra kerül. Akkor meg tényleg nem várakozás lenne hanem lecsapnék rá. Egyelőre egész jól hangzik a GS4 is de az android új főverziójába (5) tutira elég sok újdonság érkezik és május közepétől jöhet a méregdrágán vett készülékre a várakozási idő ami a GS III-ból kiindulva tudjuk nagyon jól hogy mennyire elhuzható.... (mire végre kijött rá a 4.1.2. addigra már volt 4.2.1.)
De ezek csak feltételezések :) . Igen elvileg 0,2 " talán beleférne a NOTE II jelenlegi méretébe , de nem garancia , hogy így is lesz. Majd meglátjuk , de az S4 nagyon csábító , mondjuk az áráról még nem olvastam semmi infót , de nem lesz olcsó az biztos. Most kicsit megfontoltabb leszek mint az XPERIA Z-vel, mert az egy nagy kaki ennyi pénzért, több sebből vérzik, csak nagyon jó a marketing és a külső.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

wonthy írta:Most komolyan!? Erre várt a világ! :ras: Megint ugyan az sz@r műanyag lekerekitett semmit mondó dizájn mint az S3 :angry: Tele rakva egy csomó felesleges gesztus hülyeséggel! Na és főleg ha megint majd napokat kell várni a tárcsázó megnyitásához :twisted:
A HTC ONE magasan veri szerintem a Samsung nagyon úgy néz ki nem fog még egy darabig olyan jó készülék ki adni mint az S2
Vegyél XPERIA Z-t az igazán szögletes , :))). A használata is :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

reddoors írta:mondjuk az áráról még nem olvastam semmi infót , de nem lesz olcsó az biztos.
Alapból se lenne szerintem egy olcsóság (minimum 180) de ismerve a forintunk jelenlegi "erősödését" május elejére érhet majd vagy 320 darab belőle egy euro-t és akkor jó esélyt látok rá hogy akár 200 is lesz a kezdőár (főleg a brutális érdeklődés végett)
Tény hogy ezek csak feltételezések a részemről NOTE 3 ügyileg de szerintem semmi olyan nincs benne ami nem megvalósítható és kiindulva az elmúlt 2 szériából nagyjából ezek is voltak megvalósítva tehát semmi olyat nem írtam amit kizártnak tartanék. Az akksija innentől viszont minimum 3600 mAh lesz ami további jóhír.
wonthy írta:Most komolyan!? Erre várt a világ! :ras: Megint ugyan az sz@r műanyag lekerekitett semmit mondó dizájn mint az S3 :angry: Tele rakva egy csomó felesleges gesztus hülyeséggel! Na és főleg ha megint majd napokat kell várni a tárcsázó megnyitásához :twisted:
A HTC ONE magasan veri szerintem a Samsung nagyon úgy néz ki nem fog még egy darabig olyan jó készülék ki adni mint az S2
Duplán ne számíts S2-re a dizájn kilőve az Apple miatt, az erőfölény helyett meg inkább a jobban eladható energiahatékonyság és minél több extra funkció manapság a lényeg mert azt piszok jól lehet reklámozni hogy mennyivel jobb lesz tőle az életed de ha betennének egy antutu teszteredményt helyette a reklámba hogy ez a "vas" 50%-ot ver a legdurvább konkurenciára is az max a kockákat mozgatná meg. (readásul maximális terhelés mellett kibírna vagy egyharmad napot)
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: wonthy »

reddoors írta:
wonthy írta:Most komolyan!? Erre várt a világ! :ras: Megint ugyan az sz@r műanyag lekerekitett semmit mondó dizájn mint az S3 :angry: Tele rakva egy csomó felesleges gesztus hülyeséggel! Na és főleg ha megint majd napokat kell várni a tárcsázó megnyitásához :twisted:
A HTC ONE magasan veri szerintem a Samsung nagyon úgy néz ki nem fog még egy darabig olyan jó készülék ki adni mint az S2
Vegyél XPERIA Z-t az igazán szögletes , :))). A használata is :)
Köszi, marha rendes vagy, de azt hiszem a One is megteszi :tease:
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Limahl »

wonthy írta:
reddoors írta:
wonthy írta:Most komolyan!? Erre várt a világ! :ras: Megint ugyan az sz@r műanyag lekerekitett semmit mondó dizájn mint az S3 :angry: Tele rakva egy csomó felesleges gesztus hülyeséggel! Na és főleg ha megint majd napokat kell várni a tárcsázó megnyitásához :twisted:
A HTC ONE magasan veri szerintem a Samsung nagyon úgy néz ki nem fog még egy darabig olyan jó készülék ki adni mint az S2
Vegyél XPERIA Z-t az igazán szögletes , :))). A használata is :)
Köszi, marha rendes vagy, de azt hiszem a One is megteszi :tease:
én is ugy látom,ez csak 1 újabb börlehúzás,a sok felesleges fricsör meg 1-2 napig menö,aztán jön tibi ,és fagyasztás,mert nem kell semmire. :whaaa:
ha igy folytatódik,lassan kipukkad a galaxys.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Limahl írta: én is ugy látom,ez csak 1 újabb börlehúzás,a sok felesleges fricsör meg 1-2 napig menö,aztán jön tibi ,és fagyasztás,mert nem kell semmire. :whaaa:
ha igy folytatódik,lassan kipukkad a galaxys.
Én úgy gondolom ez addig fújható a galaxys míg nem lesz olyan gyártó aki kipukkassza :). A mostani állapot szerint még belefér pár fújás !
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: wonthy »

Én azt mondanám, hogy a Samsung is afelé halad ahová anno a Nokia. Azt hiszik minden el lehet adni az embereknek. Ez sajnos működik is mint a példa is mutatja. Pedig a Samsung tényleg tudna készítenie csúcskészüléknek megfelelő telefont. Elég, csak megnézni egy Wawe telefont!!! Azt hiszem egy S4-nek hasonlóan kellene kinéznie. De, hát majd csak észhez térnek az emberek ;-) Én már biztos, hogy az S4-et már nem veszem meg!!!
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”