Samsung S8500 Wave

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: reddoors »

A kijelzőt aláírom ,hogy gyönyörű, de maga a rendszer nem biztos ,hogy annyira kiforrott. Májusban 14 új ROM verziót adtak ki a készülékhez, és júniusban nemrégen jelent meg a 3-ik verzió. Nem gond mert szerencsére nem kell szervizbe rohangálni vele , otthon is frissíthető kis olvasgatás után. :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: moco »

reddoors írta:Májusban 14 új ROM verziót adtak ki a készülékhez, és júniusban nemrégen jelent meg a 3-ik verzió. Nem gond mert szerencsére nem kell szervizbe rohangálni vele , otthon is frissíthető kis olvasgatás után. :D
na ez azért nem semmi. tiszta Nokia feeling :D minek adják ki, ha még félig sincs kész a szoftvere.. nah mindegy, úgy látszik a mobilcégek egy kutya, névtől függetlenül.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
holdjaro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-06-07 hétf. 20:27:34
Készüléktípus: S8500 Wave.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: holdjaro »

reddoors írta:A kijelzőt aláírom ,hogy gyönyörű, de maga a rendszer nem biztos ,hogy annyira kiforrott. Májusban 14 új ROM verziót adtak ki a készülékhez, és júniusban nemrégen jelent meg a 3-ik verzió. Nem gond mert szerencsére nem kell szervizbe rohangálni vele , otthon is frissíthető kis olvasgatás után. :D
Szia-én is lecseréltem a I8910HD-met.Wave lett a kiválasztott.Nekem jobban bejön a HD-től,és a képek minősége is jó,anyag minőség tökéletes.Már cseréltem rajta firmwaret,valószinű ezért jók a képek.Valószinű ezt helyezik előtérbe,ezért jó lesz hozzá a támogatás.Egyenlőre angol nyelvű,de ha megjelenik nálunk hivatalosan rá teszem a magyart.Valóban a HD-hez hasonlóan lehet rajta szoftot cserélni.A boot mellől pipa ki,és el sem lehet rontani.
holdjaro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-06-07 hétf. 20:27:34
Készüléktípus: S8500 Wave.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: holdjaro »

moco írta:
reddoors írta:Májusban 14 új ROM verziót adtak ki a készülékhez, és júniusban nemrégen jelent meg a 3-ik verzió. Nem gond mert szerencsére nem kell szervizbe rohangálni vele , otthon is frissíthető kis olvasgatás után. :D
na ez azért nem semmi. tiszta Nokia feeling :D minek adják ki, ha még félig sincs kész a szoftvere.. nah mindegy, úgy látszik a mobilcégek egy kutya, névtől függetlenül.
Azért ez nem teljesen igaz,mert már az elsö szofttal is jól lehetett használni.Egyedül a lassúságot emllitették problémának,amit azóta orvosoltak.És tényleg piszok gyors.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: reddoors »

holdjaro írta:
moco írta:
reddoors írta:Májusban 14 új ROM verziót adtak ki a készülékhez, és júniusban nemrégen jelent meg a 3-ik verzió. Nem gond mert szerencsére nem kell szervizbe rohangálni vele , otthon is frissíthető kis olvasgatás után. :D
na ez azért nem semmi. tiszta Nokia feeling :D minek adják ki, ha még félig sincs kész a szoftvere.. nah mindegy, úgy látszik a mobilcégek egy kutya, névtől függetlenül.
Azért ez nem teljesen igaz,mert már az elsö szofttal is jól lehetett használni.Egyedül a lassúságot emllitették problémának,amit azóta orvosoltak.És tényleg piszok gyors.
Hát szerintem nem csak a gyorsaságon és a kijelző minőségén fog múlni a telefon sikere, kíváncsi leszek mikor kezdődnek komolyabb fejlesztések alkalmazások terén. És persze ezek az alkalmazások , hogyan lesznek használhatóak egyidejűleg a készüléken, mennyire fogják visszafogni, instabillá tenni. Élő példa a symbian , még a mai napig 10-15fapados alkalmazást sem tud normálisan futtatni, főleg ha még egy ikonkészletes témát is használunk.
Még a mai napig csak ámulok az android rendszeren, mennyire profin működik, nem lehet elégszer kiemelni. 30-40 alkalmazás meg sem kottyan neki :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: moco »

Ez már off, de rendesen: Igen, nagyon sokan dicsérik az androidot, akár symbianról váltottak, akár windows mobile-ról. Off vége (asszem) :D
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: rydair »

reddoors írta:A kijelzőt aláírom ,hogy gyönyörű, de maga a rendszer nem biztos ,hogy annyira kiforrott. Májusban 14 új ROM verziót adtak ki a készülékhez, és júniusban nemrégen jelent meg a 3-ik verzió. Nem gond mert szerencsére nem kell szervizbe rohangálni vele , otthon is frissíthető kis olvasgatás után. :D
És nem szeretnétek a topikjába (ide) is beírni, hogy hogyan is kell, és mit honnan kell letölteni stb?? :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: moco »

rydair írta:És nem szeretnétek a topikjába (ide) is beírni, hogy hogyan is kell, és mit honnan kell letölteni stb?? :)
és nem szeretnéd a google-t böngészni? :D
totál új dolog, mivel sosem láttam, sosem volt a kezemben, nem ismerem, nem foglalkoztam vele, nem..nem.. ezért nem is tudom. :)

tessék: http://www.mobileheart.com/cell-phone-s ... tware.aspx
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: reddoors »

moco írta:
rydair írta:És nem szeretnétek a topikjába (ide) is beírni, hogy hogyan is kell, és mit honnan kell letölteni stb?? :)
és nem szeretnéd a google-t böngészni? :D
totál új dolog, mivel sosem láttam, sosem volt a kezemben, nem ismerem, nem foglalkoztam vele, nem..nem.. ezért nem is tudom. :)

tessék: http://www.mobileheart.com/cell-phone-s ... tware.aspx
Én sem fogtam a kezemben, csak olvasgattam róla :D . Van nagyon jó oldal ahol le van írva hogyan kell csinálni, sőt videó is rögzíti az egész Flashelést.
Természetese a Rom(ok) is fent vannak, hónapokra lebontva.
Mostanában sokat foglalkoztat a samsung / flash/ új készülékek :). Jó ha képben van az ember , nem- de Moco ? :D :D :D :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Samsung S8500 Wave

Hozzászólás Szerző: rydair »

És reddors, hol is olvasgattál róla? :D Mert amit mocó linkelt ott csak ilyen 50kb-s java alkalamazásokat találtam...
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”