Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Macika »

doongoo írta:Új okosság: Dual boot SGS2-n két különböző ROM-mal, csak rootolt készülékekre

https://market.android.com/details?id=n ... ot=1&pli=1
Na, ez már érdekes!!!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Már meg is kaptam a jó öreg GS2-őmet , munka után ki is próbálom az új 2.3.6-ot. :D
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

reddoors írta:Már meg is kaptam a jó öreg GS2-őmet , munka után ki is próbálom az új 2.3.6-ot. :D
hurrá akkor ma mi is frissítünk :D Gratula az "új" telcsidhez :lol: üdvözlünk újra a gs2 táborba :yes:
Avatar
carlosca
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 18:33:52
Készüléktípus: SGS 4 Mini I9195
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: carlosca »

Segal írta:
reddoors írta:Már meg is kaptam a jó öreg GS2-őmet , munka után ki is próbálom az új 2.3.6-ot. :D
hurrá akkor ma mi is frissítünk :D Gratula az "új" telcsidhez :lol: üdvözlünk újra a gs2 táborba :yes:
Én már megcsináltam a koktélt magamnak mindjárt megy is fel. I9100XWKK5_I9100OXXKJ3-multi_csc-old_bot-cf_root

Update 1: a rom mindenképpen formáz(belső sd-t nem, csak user adatokat) hiába nem repartolod az adataid elvesznek mentést csinálj !! Egy szóló frissítő tar is. Akkor már érdemes repartal fullosan felrakni.
XXUAMG8 XEH
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

Valamit mondjatok majd az új romról. Itt vacilálok, hogy most daráltassak le mindent. Állatul nincs most hozzá ingerenciám újrapakolgatni, de kíváncsi is vagyok :D
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

moco írta:Valamit mondjatok majd az új romról. Itt vacilálok, hogy most daráltassak le mindent. Állatul nincs most hozzá ingerenciám újrapakolgatni, de kíváncsi is vagyok :D
Szerintem addig kezd el a biztonsági mentést mert ha mindenképp darál akkor valaki vagy belenyúlt vagy látszik is valami fejlődés összefoglalva látható a különbség. Mivel bennevolt a nevébe a speed ezért szerintem ki lett alaposan takarítva. (erre utal az is hogy kissebb a fájl mérete)
Avatar
carlosca
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 18:33:52
Készüléktípus: SGS 4 Mini I9195
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: carlosca »

Semmi extra a kk5 nincs kibelezve max optimalizáltak valamit, minden user app megvan, és úgy látom változatlan formában is. gyorsnak igen gyors, én amúgy is mindent kipucolok vagy 110Mb helyet csinálok, a galéria nagyon pörög, az akksi a gps a melegedés még tesztelés alatt.
De amondó vagyok a frissítés el kel már a régebbi rom használóknak, azért jobb már ez.
These users thanked the author carlosca for the post:
Segal (2011-11-30 szer. 17:05:59)
Rating: 2.63%
XXUAMG8 XEH
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

carlosca írta:Semmi extra a kk5 nincs kibelezve max optimalizáltak valamit, minden user app megvan, és úgy látom változatlan formában is. gyorsnak igen gyors, én amúgy is mindent kipucolok vagy 110Mb helyet csinálok, a galéria nagyon pörög, az akksi a gps a melegedés még tesztelés alatt.
De amondó vagyok a frissítés el kel már a régebbi rom használóknak, azért jobb már ez.
Ezzel egyet is értek csak nekem most a J3 nagyon egybevan és ugye még egy hete sincs hogy visszakaptam a szervízből épp belaktam a napokba de amúgy teljesen "tiszta" a rendszerem szóval én most semmi láthatóért tutira el nem kezdem a komplett visszaköltözést de régi romosoknak tényleg elgondolkodtató lehet, esetleg aki ugyis hard resetet tervez. Mindenesetre köszönjük a tesztelést :Notworty:
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

Ha nincs benne olyan látványos változás, hogy pl. az alkalmazásokat abc-be teszi, amiket feltelepítesz, azt is, ésatöbbi...nem teszem fel addig....egyelőre...de úgy sem fogom kibírni :D
These users thanked the author moco for the post:
Segal (2011-11-30 szer. 17:17:22)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

moco írta:Ha nincs benne olyan látványos változás, hogy pl. az alkalmazásokat abc-be teszi, amiket feltelepítesz, azt is, ésatöbbi...nem teszem fel addig....egyelőre...de úgy sem fogom kibírni :D
Valószínű hogy az ezután következő rom-ok is az új "rendszert" fogják alkalmazni tehát ha a régebbiről szeretnél váltani akkor az is darálást fog jelenteni de én amondó vagyok hogy ICS-ig már nem érdemes darálni addig max 1 fájlos frissítés ha szükségesnek érzi az ember. Jó esetbe talán 1 hónap (remélem max2) és ugyis kiszivárog valami használható 4.0.1.

UPDATE: Most látom épp 499 köszönetnél jársz szóval megkapod az 500.-at :smartass:
These users thanked the author Segal for the post:
moco (2011-11-30 szer. 17:26:37)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”